Kapat

Bar tuvaletlerinde neden prezomatlar bulunur?

Çok sık olmasa da bara gittiğim oluyor bazen birçok bayan da gidiyor ancak niyetleri sadece biraz bir şeyler içip arkadaşlarla muhabbet kafa dağıtmak falan. Öyle insanların sevişmek için birilerini aradığı ortamlar olarak görmüyorlar en azından benim tanıdıklarım öyle.

Ancak tuvaletlerde prezervatif makineleri bulunuyor çoğunda. Bu o kadar da masum olmadığını mı gösterir bu mekanların. Bar tuvaletinde cinsel ilişki yaşanılacağı düşünüldüğü için mi prezomatlar bulunur ? Bayan tuvaletinde de var mı ?

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• evet konu benimde dikkatimi çekmişti..3 amaçla konulmuştur diye düşünüyorum..

1:otomata atılan paradan iş yerine ek kazanç sağlamak

2:eczaneye gidip

"abii bana şapka"

eczacı:ne şapkası kardeş magzamı burası

"o zaman bana bi aspirin ver.." diyalogundan kurtulmanın en kısa yolunu bulup kondom almamız için amme hizmeti

3:aklımızda seks yokken barmen, garson ve çevremizdeki bayanları seks objesi olarak görmemizi sağlayan bir cihaz olarak zuzaylılar tarafından konulmuştur.

0|1
    0|0
    • genelde taksimdeki barlarda varmış yorumarla falan baktım biraz ancak avpupanın bazı ülkelerinde lise tuvaletlerinde bile varmış. yurtdışından geldi heralde bu fikir bize. bir de o saatte eczanalerin kapalı olması durumu var tabi isteme konusuna gelince en iyi yöntem markayı söylemek bence bir kutu durex gibi :)

• evet ama eczacıya o markayı söyleyemeyecek kadar cesaretli insanlar pekte çok değil.bende taksimdeki bir kaç barda gördüm..ama avrupa liselerinde olmasına saşmıyorum..hollanda da sokaklarda esrar içme odalarının varlığnı görünce şaşırmam lise vc sinde olmasına..

• türkiyede böyle malesef mesela insanlar utanmasın diye hep kasaların yanında bulunur yani hemen alıp gidecek şekilde ama ben alana rastlamadım daha :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• ne olur ne olmaz cüzdanımda bulunsun mantığıyla birçok alıcıya ulaşabileceklerini düşündükleri için olabilir.

0|0
    0|0
  • yok ama bir kersinde erkek arkadaşım alıp kız tuvaletine deldi 1 kabinde 1 saat birlkte olduk :D

0|0
    0|3
    • iyi de bir saat sonunda kapıda sıra olsa o nasıl çıkacak ordan :)

• hmm iyi o zaman senden önceki cinsel hayatını biliyor muydu peki mutlaka olmuştur bir şeyler daha önce ? bar tuvaletinde yapıyorsa benden önce de yapmıştır diye düşünebilir insan çünkü :)

• ilkde son da onunla rahat ol :D

• Alkol alınca libodo artışı görülmesi çok normal bir durumdur. Prezomatlar bu yüzden oradalar bence. Gecenin yarısı açık nöbetçi eczane, market bulmak zordur.

Evet bazılarında var. Ayrıca pedmatikler de var.

0|0
    0|0
    • aslında merak ettiğim çaktırmadan tuvalete nasıl giriyorlar :) bir bayanın erkek tuvaletine girmesi şüphe çeker sonuçta ancak bir şey diyen olmuyordur heralde hiç denk gelmedim :)

• özür..otobüsle yolculuk yapıyordum kaza yaptık bu yüzden geç yazıyorum.. Genelde söyle olur.. Bara gidersin içersin eğlenirsin saat ilerler ve sen hatunu, hatunda seni arzular ve de kondom alman gerekir..işte prezomat tam istediğinde sana kondomu veriri ve ya hatunun evine yada kendi evine gidersiniz..işin işleyişi budur.

• geçmiş olsun

yok benim sorduğum bar tuvaletinde sevişenler nasıl ayarlıyor o işi bak üstteki bayan arkdaş yapmış mesela :)

Erkekler Ne Diyor 4

• alkol içtikten sonra alkolün tabiatıyla detaylı düşünme kabiliyeti yitirilir ve cinsel eylemler artar zaten orda prezervatif satılmazsa sanırım oraya öyle bir makina koymazlar diye düşündüm :)

0|0
    0|0
  • Yurtdisindaki barlarda travel pussy filanda vardi. Yani kizi eve atamazsan suni vajina al manasinda:)

0|0
    0|0
  • bku yiyosunuz bari etrafa sıçratmayın gibisinden yaklaşıyo olabilirler.

0|0
    0|0
  • tövbe tövbe...

0|0
    0|0
Yükleniyor...