Kizlar vajinal temizliği nasil yapiyosunuz?

nasil güzel kokmasini sagliyosunuz bide bir akkinti oluyor o sizdede varmii

0|0
510

En İyi Erkek Görüşü

• her fırsatta suyla yıka ve kurula... kuru tut sorun olmaz... özellikle neme dikkat... kuru tut... yıka sil ya da ne yaparsan yap ama kuru tutmaya bak... nem yani hafif ıslaklık... sıkıntı yaratır... en önemlisi kuru tutacaksınız... peçete ile sildiğinizde küçük küçük peçete kalıntıları olabilir dikkat edin bu durumda birde ıslaklık ya da nem olursa sıkıntı... işin özü sık sık temizlemek ve KURU tutmak... İYİ VE SAĞLIKLI GÜNLERDE KULLAN...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Akıntı herkeste olur canım. Çok ve kokulu akıntı varsa gideceksin doktora mantar var mı iltihap var mı baktırcan. Güzel kokması için kullanılan bütün kimyasallar zarar verir. Bir bayan olarak bunları ergenlikten itibaren bilmen lazımdı.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Her hangi bir hastalığın yoksa kendi doğal kokusu neyse odur tabii temizlik şart. kıllar içinde ağda em güzeli.

0|0
    0|0
  • İçeri oda parfümuü taktır otomatiklerden 15 dakikada bir lavanta kokusu bassın

1|0
    1|0
  • Yıkarsın geçer.

0|0
    0|0
  • Al Gusulünü Güzelce :D Avcuna Al suyu Çal vajinaya suyu :D Bide besmele de Tamamdır Allah bereket versin

0|0
    0|0
  • Veniş kosla oksi ekşınla yıkıyolar 30 derecede kapağın arkasıyla ovalıyolar tövbe ya :D

0|0
    0|0
  • akıntı kelemesi tahrik etmeye başladı beni
    bu keleme bu kadar çekici olacağını düşünmezdim

0|0
    0|0
  • Parfümlü orkid kullan kokosu için

0|0
    0|0
  • Ben karimin killarini yalarim oda agdasinu atar cok sansli karim 😂

0|0
    0|0
  • Bende var :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tüylerini temizle bakteri ve koku oluşumu kısmen engellenir, genital bölge deodorantları var Gratiste bulabilirsin. ve duş esnasında sabun kullanma, saf su ile yıka.

0|0
    0|0
  • Surekli yikiyosun canim baska nasil olucak koku olayida herkesde farklidir kiminin kokmaz kiminin berbat kokar sukur ki abes bir kokum yok :D

0|0
    0|0
    • Sürekli yıkamak iyi bişey değil vajinanın ph dengesini bozduğunda daha çok sorun yaratabilir bu sadece bir öneri..

• Her gün duş alıyorum zaten duş jeli sonrasında da oraya özel temizleme ürünleri var onları kullanıyorum. Akıntı elbette oluyor, günlük ped kullanıp sık sık değiştiriyorum

0|0
    0|0
  • kıl tüy işini ameliyat eldiveniyle hallediyrumda güzel kokması için özel bişey yapmadım hiç, temiz olmak yeterli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...