Neden önemli veya değil ?

Ks da Kisiler icin bazilar icin bekaret. Önemli bazıları önemsemiyor neden böyle düşünülüyor ? Açıklamanız nedir.

1|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• bana göre bir kız da bekaret önemli niye mi ?

bekareti bir et parçası olarak düşünmemek lazım ruhende temiz olmalı bir insan fakat bekaret bir kızın kendisine olan saygısıdır açıkcası bir kız hangi cesaretle bir erkeğe evlilikten önce kendini sunabilir bunu anlamıyorum anlamakta istemiyorum neye dayanarak hayatının tek şansını 5 dakikalık tatmin için mahvediyor. dinimizde de şu var ki bir erkek biriyle ilişkiye girdiğinde gusül abdest alır tövbe eder geçer ama kadının durumu farklıdır çünkü kadınları allah özel yaratmıştır tek kişiye vermiştir 10 kişi onu kullansın diye değl.bence erkeklerin bekarete önem vermesi et parçasından kaynaklanmıyor onun eşi ona özel olsun tek o görsün başkası görmemeli gibi bir zihniyet var yani ona özel olmalı.bu bana göre gerikafalılık değil bir erkek tabi ki de bekarete önem vermeli kim ister ki bekareti bozulmuş bir kadını ? kadınların tek şansları vardır eğer bunu doğru yolda kullanırlarsa dünyanın en mutlu kadını olabilirler ynlış yolda harcarlarsa affedirsin herkes başka bir gözle bakar.

2|5
    1|0
    • Ağzına saglık çok güzel yorumdu. Ayrıca ayette zina eden kız erkek zina eden kız erkekle evlenir yazar bilen yok tabi ...

• Kapak oldu böyle düşünenlere en iyi cevap yapacagım :)

• helal helal +1

• Arkadasim ben senin düşünceni anlamadım doğrusu. Milleti düşüncesi yüzünden tersleyeceksen kendi düşünceni üstün tutmaya çalışacaksan ne diye sorarsın soruyu ? Sen burada kimseye din dersi veremezsin. Herkesin fikrine saygı duymak zorundasın. Ne demek baskalarının düşüncesini küçümsemek. Gördüğüm kadarıyla sen ruhen bakire değilsin. Saygını tamamen kaybetmişsin. Yazık

2|1
    0|1
  • Kişilik ve düşünce meselesi benim için önemli.

0|0
    0|0
    • Onemsemeyenleri anlamıyorum hele ki müslümanım diyenleri

• Beni mutlaka eklemen lazım.. Özellikle sen !

• Gülümseten soru. Sss.

0|1
    0|1
    • Gülünecek şey ne ki ?

• İğrenç bir dunya tabi. Normal karşılamaua başladık.

• Yani azcik Müslümansa biraz düşünür ne hallere kaldık zina çoğalıyor yapmamak küçümseniyor ...

• İnsanın kendi vücudunu tanıması,nasıl haz alınacagını öğrenmesi gerek .Pekala bunu erkekler bir şekilde öğreniyorlar.Çünkü toplumda onların üzerine kurulmuş bir baskı yok.Sonrasında bekaretimi koruyacagım diye vajınasına dokunmakdan korkan kadınlar çıkıyor.Erkeklerın yatakda odun gibi olmakla suçladıkları,orgazmı tadamayan binlerce,yüzlerce Türk kadını.

İnsan kendini hazır hissettiğinde ,istediğini yaşamalı.

Nasıl ki biz bekaretini koruyan insanlara saygı gösteriyorsak,sizde diğerlerine saygı göstermelisiniz.

Bakire değilim.Ama tam anlamıyla bir insanım.

2|2
    1|0
    • Ne desem haklı degilsin ama yukarıdaki sorunlar gecer ama eğer müslümansan zinadan korunacaktın insan olmak bir şeyi değiştirmez ...

• seni tebrik ediyorum gizli. "insanım" demen, bunu anlayacak adama yeter de artar bile. ha varsa bi günah ve varsa eğer bunun hesabını soracak ilahi bir merci, sadece ve sadece ona hesap verirsin. ne ilginçtir ki bir çok müslüman kendini Allahın elçisi zanneder o da ilginç.

• Teşekkür ederim.Bana hak verenlerin olması güzel.

• benim için değil evliliği bir son bir amaç olarak görmüyorum ki kendimi o zamana saklayayım. tensel ve bedensel ruhsal ne istiyorsam düzgünce tartar ve ona göre yaşarım . yaptığım kimseye zarar vermesiği sürece de kimseyi ilgilendirmez benden başka diye düşünürüm . ahşakın bekaretle uzaktan yakından ilgisi olduğunu düşünmüyorum

2|2
    1|1
    • Pardon muslumanmisiniz acaba ?

• kimseye lafınız olmasın bence sonuçta müslümanlıkta da bunu yargılayacak olan insanlar değil Allah diye bir inanç yokmu .

• Toplum ahlaki gidiyor babane sananedi yok bu isin yarın aleminde benimde kızım aynı sorunları yasayacak bu gidiş yanlış son 50 60 senedir is çığırdan cikti

• Burada herkes Müslüman değil araştır bak bu isleri tersleyen geri kafalı diyen onlar ve sözde müslümanlar .. Dinine bağlı ise sakınır bu islerden

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• çok daha önemli meseleler var

2|0
    0|0
    • Ne olabilir ! Bir erkek olarak ..

• Nasıl ne olabilir :) huyu suyu, kafa yapısı . Zekası , anlayışlı olması, yanında huzurlu olabilmem vs. Gözünü yumup her önüne gelenin altına yatmamışsa çok büyük problem olmaz. Bi de şöyle bir şey var sorunca bakireyim der hatun evet vajinal bişey yaşamamıştır belki ama yemediği bok da kalmamaıştır. Şehvetli bi şekilde bi erkekle öpüşmüş olması, seks yapması kadar rhatsız edici benim için.

• O dediklerin zaten yasak o naneyi yiyende aynı yetmeyende

• önemli, ama aramam kişilk meselesidir

0|0
    0|0
    • Nasıl kisi ise artik

• bildiklerimi bilseniz ağlardınız :)

• Aman snladim pislik pislik iste. Allah korusyn erken evlilik iyiydi zamaninda

• vay anasını sayın seyırcıler

0|0
    0|1
Yükleniyor...