Genital siğil sorunu?

Az önce farkettim vajinamda iç dudaklarinda girişinde... Resmen nefret ettim.. Hemen Araştırdım ve kesin bir çözümü yok. Doktora gitmekten de çok korkuyorum ne yapıcam ben ağlamak uzereyim :(

Güncellemeler:
Lütfen yardımcı olun bana ne yapmalıyım bu hastalığı yaşayan oldu mu?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Dermatoloğa gitmen gerekli. Cinsel hayatın var mı şu an?

0|0
    0|0
    • öncelikle kadın hastalıkları diyorlar araştırdım nereye gitmem gerektiğini.

• 1 aydır yok. Şu şey geçene kadar da olmicak. Sevgilimde gidicek doktora

• dermatolojiye git mutlaka. bir an önce tedaviye başla.

En İyi Kız Görüşü

• Ayynıı sorunu bende yaşıyorum. 19 yaşındayım. Aşırı kaşıntıdan şüphelenince baktım ve iç dudaklarında ufak ufak kabarıklar var. İnternette araştırdığımda çok korktum siğil sandım.2 gün belki sıcaktan alerji olmuştur diye alerji hapı içtim kaşıntısı gitti ama kabarıklar ne durumda incelemedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Patlatayım mı sivilceni? :):

i.ytimg.com/vi/sjkt951F2vs/maxresdefault.jpg

1|0
    1|0
  • Hpv olabilir tedavisi yok ama siğilleri belli süre aralıklarında yaktırırsin başka bir şey de olabilir tabii ki

0|0
    0|0
    • Korkuyorum ama :( ayrıca paralı yöntemleri var tedavisi de kesin değil.. Ailem ogrenirse ne olacak?

• Erkeklerde genital siğil büyük bir sorun olmaz ken bayanlarda çok tehlikelidir bir an önce doktora gitmelisin

0|0
    0|0
    • randevu aldım ama 9 gün sonraya anca bulabildim..

• Genital sigiller eger tedavi edilmezzse rahim agzi kanserine sebep olur. Vakit kaybetmeden bir kadin dogumcuya gorunmenizde fayda var

0|0
    0|0
  • Mutlaka git çok önemli bir konu diye duymuştum. Orası kan Revan olurmuş hatta normal doğum yaptirmazlarmis çocuğa geçer diye

0|0
    0|0
  • klitoris olmadığına eminsin dimi?

0|0
    0|0
  • kız kurbağaya mı yalattın

0|1
    0|0
  • Sigilin sebebi hpv. Hpv asisi yaptir kisa surede kanserden korunursun

0|0
    0|0
  • hpv başlamış kapmışın şifayı

0|0
    0|0
  • Kullandığın şlaclardan olabilir

0|0
    0|0
  • doktora gitmeni tavsiye ederim korkutmak gibi olmasın bir arkadaşımda da vardı ve sonradan rahim ağzı kanseri olduğunu öğrendik, umarım başına öyle bişey gelmemiştir...

0|0
    0|0
  • Zor bir durum gerçekten

0|0
    0|0
    • Vede cozumu basit aslinda

• İyi o zaman yorum kalabalığı yapma.

• Gerçekten gerizekalı sin

Kızlar Ne Diyor 5

• Evlenmeden adamlara karilik yaparsan her turlu mikrobu kaparsin. Iyi olmus sana :)

2|0
    2|2
    • En çok da namus satan namussuz oluyor gordugum.. Boş konuşuyorsun çünkü sevdiğim adamla bunu yaşadığım için gayet mutluyum

• Doktora gtmekten neden korkuyorsun yaaa te allahm

0|0
    0|0
    • Patoloji yapabilir. Yakabilir ne bileyim tedavisi acılı olur diye korkuyorum sonuçta siğil

• git doktora biz bilemeyiz. bu yüzden 6 yıl okuyolar. korkma. bizden daha yararlı olur senin için.

0|0
    0|0
  • eee zina yasak diyenlere yobaz diynlerin başına sıkıntı gelince düştüğü duruma bak :) gözlerim yaşardı resmen günah her haliyle günah görüldüğü üzere yabancılara sokulursan olacağı o adam kimin yatağından geliyor biliyor musun ki? aids bile 10 yıl sonra başlıyor belirtileri biraz jinekoloji araştırın bari bilgisizlik kötü

1|0
    1|1
    • En çok da namus satan namussuz oluyor gordugum.. Boş konuşuyorsun çünkü sevdiğim adamla bunu yaşadığım için gayet mutluyum

• Evlenmedn tanımadğnz hastalğı var mı bilmedğnz herflere karılık edersnz olcğı bu zina bu yüzden günah ve günah olan hiçbir şey hayırlı değildir. Geçmiş olsun

1|1
    1|1

• ağzını topla herkes yemşsn bir halt milete çamur atma..

Yükleniyor...