Penis boyu ve kalınlığının boyla alakası var mı?

Boy veya ayak uzunluğu ile ilgili ilişkiler söyleniyor. Doğru mu bunlar? mesela 180 kilosu da normal bir erkeğin penisi küçük ince olabilir mi? tşkler şimdiden.

0|0
0|42

En İyi Erkek Görüşü

• benim zannımca. küçüklükte kendini keşfetmeyen erkeklerin penisi ufak kalmaktadır. yapılan araştırmaya göre cinsel ilişkiye girenlerin penisi büyüme gösteriyormuş... yani aslında bir besin aldığı yok düzenli bir cinsel hayatı olan erkeklerin penislerinin büyük olmasının sebebi kan pompalanmasından kaynaklı. küçüklükten keşfeden bir erkeğin bunu yapması bana göre bundan kaynaklı ve bu sadece bir teoridir.. penisin vücuttan ayrı bir bağımsız hareket etmesi hatta beyine hükmetmesi senin bu teorini çürütüyor...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• Kardeşim bunlara hiç takma çünkü hiçbir önemi yok. Yok kadınlar içinde burnu büyük olanın... geniş olur gibi şeyler söylüyorlar. Bu 180 Kilo da ki olay vücuttaki yağ miktarı %40-50 olunca heryeri yağ kapladığı için ereksiyon anında kan dolan penis haznesinin bir kısmı yağa gömülü kaldığı için tam olarak büyük gözükemiyor fakat ince olayı kesinlikle yanlış... Nasıl zayıf bayanların avuc içi dolduracak kadar malları çıkıyor şiştiğinde zayıf bayanların pek dikkat çekici ve büyük gözükmüyorsa penisde aynı sanırm.

0|0
    0|0
  • ayakla değil ama boyla alakası var elbet
    ama boyu aynı olan tüm erkeklerin penisleri de birebir aynı uzunlukta olacak diye bir şey yok tabi

0|0
    0|0
  • Alakası yok sanırım.. Kısa boylu büyük aleti olan arkadaşlarım var..

0|0
    0|0
  • değil arkadaş 190 45 numara ayak var 15 cm penisi var ben 42 giyiyorum 170 boyum var penisim 17 cm alakası yok yani gayet kısayım ama penisim iri yani

0|0
    0|0
  • alakası yok :)

0|1
    0|0
  • sanırım 18 yaşında kilosu normal bir erkeği soruyorsun? olabilir tabi tersi de olabilir.. eski sevgililerine danış..

0|0
    0|0
  • kilo arttıkça peniş yağlardan dolayı içeri çeker kilo azaldıkça normmal boyuta gelir ama boy kilola alakası yok

0|0
    0|0
  • 1.78 boyum var 43 numara giyiyorum senin dediğim kurala göre 1.90 lıkların 43 giymesi lazım yalan o iş

0|0
    0|0
  • 185 boy, 17 cm ve epey kalın bir penisim var. Boyla alakası yok bence

0|0
    0|0
  • alakası olduğuna inanmıyorum. mesela bir örnek versene hangi boyda ne kadarmış?

0|0
    0|0
  • Hayır alakası yok

0|0
    0|0
  • Alakası yok.

0|0
    0|0
  • Alakası yok

0|0
    0|0
  • ters orantılıdır. mesela ben 1.20 boyundayım. 36 cm

0|0
    0|1
  • Onu bilmem de hıyarın iyisi gölgede yetişir onu bilirim.

0|0
    0|0
  • boyla alakası yok ne cıkacagını bılemesn.

0|0
    0|0
  • bence var boyum 1.91 ayak numaram 44.5 :D :D

0|0
    0|0
  • Boyla alakası yok senin için ideal boy kalınlık ne

0|0
    0|0
  • Genellikle var

0|0
    0|0
  • evet olabilir

0|0
    0|0
  • Tatmin etmez seni

0|0
    0|0
  • boy 1.77 kg 88
    ayak no:43
    penis uzunluk:10,5 cm çap 7cm

0|0
    0|0
  • Olabilir.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hiçbir alakası yok :-D

0|0
    0|0
  • kesinlikle evet

0|0
    0|0
  • yok bunlar asparagas, biraz ırsi bir durum

0|0
    0|0
  • Alakasi yok oyle olsa zencilerinkide bizimki gibi olurdu ama adamlarda masallah mal mulk bayagi var

0|0
    0|0
  • yok hepsı hurafe penıs boy ve kalınlıgı yapısı genetık ve cevre ıle alakalıdır

0|0
    0|0
  • napıcan kızım içinemi alıcan desene sananeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!

0|0
    0|0
  • Hiç bir alakası yok... Bunu süpriz yumurta olarak düşün ne çıkacağını görene kadar tahmen edemezsin :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...