Her sevgilim 1 kere versin ama karım bakire olsun?

Bu sizce doğru bir düşünce mi bana çok saçma geliyor bugün bir arkadaşımdan duyduğum için soruyorum ben zaten kapalı kız alıcam bakire şimdi bunlarla sadece takılıyorum falan diyor saçma değil mi yoksa siz de mi aynı şeyleri bekliyorsunuz?

Güncellemeler:
Bu onun arkadaşımın düşüncesi ve bana tamamen ters bir şey inş en kötüsü gelir başına diyorum çünkü hakediyor benim için önemli olan bekaret değil, doğru insan olması önemli. Ayrıca kapalıyı da şöyle düşünüyor memleketinden annesi getirtçekmiş falan tam en alttaki erkeğin verdiği cevap onun zihniyetinde birisi yani.

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• bu tarz düşüncede olan bir adama umarım kaşarın önde geleni eş olarak denk gelir diye düşünmeden edemiyorum

7|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• şu kızları kapalı açık diye ayırmaktyan vazgeçin ne kapalılar var açıklardan pis ne açıklar var diğerlerinden pis bunlar kişilik meselesidir erkeklern yatalım kalkalım ama evlendiğimiz kız bakire olsun meselesine gelince tamamen bencillik başka bişey değil

6|1
    0|0
  • hee oldu sevgili versin karım bakire olsun bu nasıl bir mantıktır,sevgili dediğiniz kızlarıda bir adam almıcakmı,ya öyle kabul edip evlenceksiniz yada karınızı nasıl istiyosanız sevgilinize öyle görceksiniz olay budur

3|0
    0|0
  • Yok öyle herkes hak edeni alir

2|0
    0|0
  • Her erkek onun gibi dusunse ve uygulasa b.k bulur bakire kizi;)

1|0
    0|0
  • umarım diktirmiş bir kız olur bakire dediği kız, yada vajinal seks hariç herşeyi yapmış biri. böyle erkekler oldugu sürece seks hep tabu olarak kalacak.

1|0
    0|0
  • bakire evlenip sonrada yapan cok var

kimi hayatimda biri olsunda günüm gecsin diyor

nasilsa o kizza ben yapmasam bas kalarina vercek hesabi icindeler

2|0
    0|1
  • canım ya kapalı olunca hiç açılmamış mı olacak kutu ;)

bu zihneyeti bırakın ya bir kadının vucudu üzerinde konuşma yetkisini nasıl kendi üzerinize alıyorsunuz.

bahsettiğin arkadaşlarının da kardeşine kızına da aynı düşüncelerle sahip olan kişiler çıkar muhakkak yani bir yerden bedelini öderler bu hastalıklı düşünce ve davranışların iğrenç insanlar o insanlarla arkadaşlığını devam ettirecekmisin bence onu düşün

2|0
    0|0
  • Bekaretin kapalısı açığı yok, arkadaşını kandırmışlar. Ki kapanmakta ki amaç inancı geçti artık, kendini temiz göstermek için en klasik hilelerden birisi oldu maalesef. Evliliğin bir de kader boyutu var, dengi dengine yazar Tanrı... O arkadaşın çatar bence...

1|0
    0|0
  • Ben bakirenin kocamda bakir olmalı nokta.. Gayrisini düşünenin gururu yoktur demek...

1|0
    0|0
  • Gerçekten bakire olan bir kızın günahkar bir adamla evleneceğini hiç sanmıyorum. Bence o yazdığın mantıktaki adamlar anal ilişkiye girmiş ya da diktirmiş kızlara yar olacak :).

Davul bile dengi dengine.

4|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bakire arayan bakire olarak kalmalı

6|1
    0|0
  • çok kilişe sorular.. kimse kimsenin altını üstünü sorguama hakkına sahip olmadıgına inanıyorum .. diyelimki bir kız hiç evlenemedi . ama yaradılışındada duygular ve kullanım organları var . eeee ömrünün sonuna kadar bekledi kısmet olmadı evlenemedi ama bakir kaldı ... ozaman neden ömrünün sonuna kadar bekledi...! neyi ? neden ,niçin , kimin için bekledi . her organın bir görevi oldugunu biliyormuyuz .öyle ise ...?buraya kadar ötesi tartışma yaratır ...

1|0
    0|0
  • valla bana uyar. ayrıca o arkadaşına söyle kapalı diyip kanmasın, onlarda da fena parçalar oluyo :(

2|1
    2|1
  • saçma bana göre

ben bakır değilim ki bakire kız arayayım ? ne ekersen onu bıcersın

3|0
    0|0
  • sen cidden sorduğun gibimi düşünüyosun şimdi ve inanmamızımı bekliyorsun buna ?

0|3
    0|0
  • evet bencede çok saçma düşünceler bunlar hatta duyunca kulakalrım kendi kendine devre dışı kalıyor artık çok basit düşünceler bunlar..

1|0
    0|0
  • bu hesaba göre bakire kız kalmaz looo piyasada

1|1
    0|1
  • her haltı yiyen adamın veya kadının böyle bişey istemeye hakkı yok. ama benim var (=

1|0
    0|0
    • güncelleme yazayım kimseye dokunmadığım için öyle dedim başka bi taraftan anlamayınız :D

• bakır erkegın ıstemeye hakkı vardır.sevgılılerınden faydalanmayan ınsanın hakkı vardır.ancak dedıgın kısılerın hakkı yoktur.bu dunyada adalet var ıstesende ıstemesende nasıl yasadıysan oyle bırıyle evlenceksın.her zaman dedıgım gıbı alı ayseyle yatmıs.fatmayla evlenmıs.zaten fatmada hakanla yattıydı.boyle bır dongu var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...