Bilen baylar bayanlar bir bakar mısınız, bu nedir Allah aşkına? Resimli?

Arkadaşlar, yaklaşık saat 1'de sandalyede baxerımla otururken, elimi baxerıma attım. Elime kan geldi. Banyoya koşup iç çamaşırıma baktığımda sol testisimden habire kan damlıyordu. Durmak bilmiyordu. Duşa girip, o kanamalı bölgeye baktığımda, daha önce gördüğüm, mercimek tanesi büyüklüğündeki kan keseciğine benzeyen yerden kanın aktığını gördüm. Yaklaşık üç saat boyunca duşta kaldım. Kan bir türlü durmak bilmedi. Yaklaşık 1 lt. civarı kan kaybettim sanırım. Hele şu resme bakıp, bunun ne olduğunu söyleyin. Neden oluyor, bir zararı var mı? Lütfen yardımcı olun! Hepinize teşekkür ederim!

Güncellemeler:
Resmi unutmuşum. Resim bu:
http://i.hizliresim.com/PoQGJd.jpg

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Kil dönmesi o şeyler ve ordaki kıl donmesi olan kese patlamış. Doktora git.

0|0
    0|0
    • O bölgeye iyice baktım. Dediğin gibi herhangi bir kıl dönmesine ya da kıla rastlamadım.

• Zaten kila rastlayamazsin icine doğru büyümüş. Ben kıl dönmesine benzettim irin toplamislar. Ama eger degilse bile bir cok var hastane şart

• İrin yoktu, sadece kan akıp durdu.

En İyi Erkek Görüşü

• Bunları muayene etmek gerekir. Bunlar torba derisinde küçük damar yumakları. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim!

• Durum o kadar ciddi mi diyorsun? Yardımın için çok teşekkür ederim!

• Şuanda çok ciddi değil ama ciddi olma yolunda. En büyük tehlike varikosel'e dönmesi. Varikosel'e dönerse, kısırlık yapabilir. En güzeli gidip göstermek, ürologlar sabahtan akşama kadar çok penis, çok testis avuçluyor. Bu konularda hekimden utanmamak lazım.

Kızlar Ne Diyor 1

• Acile git. 1lt kan diyorsun. Fotografa bakmaya gerek bile yok

0|0
    0|0
    • Allahtan kan değerlerim çok yüksek. Ya az olsaydı. İşte o zaman düşüp bayılabilirdim. Zor durdurdum kanamayı vallahi. Korkudan uyuyamıyorum. Yine kanayabilir ters bir harekette.

• Durumundan endiseliysen doktora gideceksin. Ks'de sana telekonferans gibi toplanip sikayetini nasil dindirecegini anlatmalarini mi bekliyorsun?

• Tabi ki de doktora gideceğim de buradan belki ne olduğunu şimdilik öğrenirim diye sordum. Malum herkesin başına gelecek bir durum. Sabah acile bir gideyim. Yardımların için çok teşekkür ederim!

Erkekler Ne Diyor 3

• Testis hemanjiomasi... ürolojiye gitmen lazım

0|0
    0|0
  • üroloji uzmanı göster

0|0
    0|0
  • yayılır hacı bu git hastaneye acil

0|0
    0|0
    • Yayılır mı? Peki nedir bu acaba? Neden oluyor?

• sanırım büyük ihtimal kan kisti

Yükleniyor...