Göğüslerim çok küçük, kendimi çok eksik hissediyorum napmam lazım büyümeleri için?

Göğüslerim çok küçük, kendimi çok eksik hissediyorum napmam lazım büyümeleri için?
yaş 20..

0|1
14|52

En İyi Erkek Görüşü

• Göğüs küçüklüğü bir eksiklik olmamalı bence. Biz önce sevgiye ve senin karakterine bakıyoruz çünkü.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 51

• yaş 20 ama yaş aralığı 25-29 :D

şekil bozukluğu veya tıbben herhangi bir sorun yoksa, her zaman doğallıktan yana olsam da, eğer kendini daha iyi hissedeceksen ve partnerinin de daha iyi hissedeceğine inanıyorsan istediğin zaman estetik yaptırabilirsin.

0|0
    0|0
  • ben estetık plastik bölümü bitirdim bir estetik merkezınde calısmaktayım bu soru hiç bitmiyor hep daha güzel hep daha iyi olmalı :) ticari hayat gerci sonucta ucunda para ve hastanın mutlulugu var ölcümler yaşın hormonların büyümesi ya da cok kucuk olması ya da cok cok fazla buyumesı tamamen senın bünyene baglı bı sorun olursa sorabilirsin kolay gelsın

0|0
    0|0
  • Bişey yapma bunu diyorsam bir bildiğim var emin ol küçük Göğüs bambaşkadır zamanla ne kadar HAKLI olduğumu görecen

2|0
    0|0
  • büyümez artık sonra istersen silikon yaptır

0|0
    0|0
  • Bu yaşlarda bu olaylar çok abartılır.. inan buna değmez. İleride anlayacaksın zaten.

0|0
    0|0
  • Küçükse küçüktür. Öyle kabullen veya estetik yaptır.

0|0
    0|0
  • Göğüsler genetiktir. fazla bişey yapamazsın uğraşma yani :) sporla filan azcık büyür oda gözle göremezsin bile :)

0|0
    0|0
  • Sutleninin icine corap koy

0|0
    0|0
  • Kızım küçük göğüs daha iyidir boşver

1|0
    0|0
  • Gazete kagdi koy sutyenin icine

0|0
    0|0
  • Küçük göğüslü bayanlarda gayet tatlı ablacım, dert etme illa büyük olucak diye bişi yok. :D

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • buyur merak etme

0|0
    0|0
  • yapacak pek fazla bısey yok cocuk emzırdıgınde buyur biraz birde bu dudnceden uzaklastır kendını eksık hıssetme

0|0
    0|0
  • benim bildim hormonkari duzenkeyen hap buyute biliyormus ki duzensiz regl oluyorsan onuda duzenler bide oksaninca derler ama o ergenlikte

0|0
    0|0
  • Penis büyütücü sür bir ihtimal :D

0|0
    1|0
  • herkesin yaradılışı farklıdır. üzme kendini. tecrübeme dayanarak söylüyorum, küçük göğüslü kızlar daha iyi sevişir

0|0
    0|0
  • Küçük göğüs candir

1|0
    0|0
  • Bisikletciden pompa alıyorsun gögüslerinin uclarına takıyorsun günde 2 kere 10 kere yapıyorsun 90 beden oluyorlar... Yav arkadaşım kafayımı yedin sen doğum yapınca zaten gögüslerin sismeye baslıcak 20 yasındasın taktığın seye bak allasen ya

0|0
    0|0
  • takma fazla

0|0
    0|0
  • Görmeden bise Diyemem :D

0|0
    0|0
  • Kimse kusursuz değil.

0|0
    0|0
  • 75 a veya b ise benimle evlen ben boşlukları doldururum merak etme

0|0
    0|0
  • Kendine ideal olduklarına motive ederek 😊

0|0
    0|0
  • Ölçüsü nedir peki

0|0
    1|0
  • Ben cok buyuk gogus sevmem sahsen. Benim gibi dusunenlerde bardir.

0|0
    0|0
  • Cok emdir ve cok avuclattir. Ciddiyim boş beleş birsey yazmiyorum. O zaman görürsün farki

0|0
    0|0
  • Silikon yaptır.

0|0
    0|0
  • nabıcan büyütüce

0|0
    0|0
  • Ne kadar mesela bide yaşin kaç ki?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21

Kızlar Ne Diyor 13

• bence küçük olması daha iyi sırt agrısı cekmekten iyidir

0|0
    0|0
  • benimkilerde küçük takma kafana büyük gögüslü kızlar dikkat çekiyorum saklıyamıyorum herşeyde belli oluyor diye aglar bizde belli olmuyor diye aglıyoruz ama kendimizi böyle sevmeliyiz biz buyuz. yaşasın küçük gögüslü kızlar ! :D

0|0
    0|0
  • Böylesi daha iyi bebeğim

0|0
    0|0
  • Ye ic sükret hic olmasa ne yapardin. Tm destekli sudyenler, var ondan kullan beterin beteri var.

0|1
    0|0
  • Silikon

0|0
    0|0
  • Oyna sık elle büyür

0|1
    0|0
  • Daha rahat uyuyosun

0|0
    0|0
  • Büyümez

0|0
    0|0
  • Allah vergisiiii. Aslinda kendini boyle kabullensen daha iyi ama Silikon var care olarak

0|0
    0|0
  • benimde küücük yasım 20 dik durmuyo uclarıda pembe çok siinir oluyorum arkadasım dediki lifle duş alırken ovala üstlerini baya bii dedi lifle ovalıyorum bende dus alırken sanırım etkı ediyor bir kaçgündür yapıyorm sertleşti

0|0
    0|0
  • Ben corek otu yagi diye bisey duydum surunce buyuyomus sanirim ben denemedim ama internette okudum sen de bak istersen

0|0
    0|0
  • Simdi burada küçük göğüs iyi derler ama yalan

2|0
    0|0
  • Buyumez hic bisey yapma kabullen

0|1
    0|0
Yükleniyor...