Gözünün üstünde kaş var diye soğuduğum kadınlar var benim?

3 sene hayatımı bir tane kıza adadım olmadı anlaşamadık bitirmek için uğraştım o sırada başka bi kız girdi hayatıma aşık oldum 2 buçuk senede onla birlikte geçirdik. tabi ki bu süre zarfında ben çok fazla alkol alıyordum ama mükkemmel bir birlikteliğimiz vardı tek sorun dışında " bakire değildi " ve ben ondan önce hiç kimseyle bir şeyler yaşamamıştım bu bana koyuyordu zaten daha fazla alkol tüketmeye başladım.. gel zaman git zaman artık yolları ayırma vaktine geldim. ayrıldık lakin şöyle bir şey var, benim 3 senemi verdiğim köpekler gibi sevdiğim kız 1.5 sene peşimden koştu ne yaptıysam bırakmadı en son vazgeçti.. yeni ayrıldığım 2 buçuk senelik olan ayrıldıktan sonra ne bir kere aradı ne bir kere bir şeye ihtiyacınvar mı dedi ne başka bir şey. bu kadar kolay vazgeçeceğini düşünmemiştim açıkçası iki buçuk sene aynı evde yaşadık sonuçta beni çok şaşırttı neyse zaten pek fazla hatrlamıyorum o zamanları o da çok fazla alkol tükettiğimden galiba bilmiyorum hafızamda bir şeyler eksilmiş gibi neyse artık yoluma bakıyorum ama şöyle bi durum var ki hiçbir kadına yaklaşamıyorum. Bi kız göreyim çok hoşuma gitsin tamam diyim sonra en ufak hareketinde soğuyorum. böyle tuhaf kimseyle beraber olasim gelmiyor sevmeye üşeniyorum açıkçası insan sevmeye üşenir mi ya? çevremde o kadar kız var gözlerine bakıyorum sonra diyorum ki bunada aşık olsam bunuda sevsem ya bakire değilse.. hazımsızlık söz konusu yani sevmekten çekiniyorum be arkadaşım yok böyle bir şey önerilerinizi alayım.

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• bir süre kadınsız ve aşksız takıl zor falan değil.

0|1
    1|0
  • sevmek istiyosun ama sevemiyosun yani ? bilemiycem uzun dönemli ilişkiiler atlatmışsın normal bu şekilde olman. Bi süre bu şekilde devam et hayatına kimseyi alma

0|1
    1|0
    • bende sevmek sevılmek ıstıyorum :D

• esas kızı bulmak önemli :D

• :D hayırlısı

• sen de bakir degilsin artık? aynı evde yasamıssınız o kızla. bakire degil diye kücümsedigin kızlarla aynısın artık. bence kadınları kukularına göre ayırmayı bırak.

2|1
    1|2
  • Beyninizden tiksindim sayın gizli.

Hatun bakire değilmiş sizinde beyniniz bakire değil ırzına geçmişsiniz.

1|0
    1|1
    • bu benim tercihim onelove seni geren ne var ki ? mide meselesi bu benım midem almadı açık ve net.

• 2. si sana kaş yapayım derken göz mü çıkarmiş :s

tabii aramaz seni..

onun aradığı tek şey sevgimi sanmıştın o önüne bakar arkasına değil :/

bence 3 yıllık sevgilinden vazgeçmemeliydin..

gelen gideni aratır işte :s

0|1
    1|2
    • keşke vazgeçmeseydim çok pişmanım çok.. 2 bucuk senem çöpe gitti ya sevgiden fazlasını beklemıs belli zaten.

• son noktayı ben koyarım!

• ordaysan ekle yanlışlıkla sildim seni...

Erkekler Ne Diyor 2

• dostum sakin ol sana yakışan hakettiğin biri seni bulucaktır

0|1
    0|0
  • sen takılmıssın kızla ben onu dahı yapmadım yapmadım benım baska bır kızdan ayrılmam ıcın bır sebeb olmadı ama kendıne asık ettı ve durustluk hakkını kullanıp acıkladı ben daha once yapmamıstım hıcbır namuslu kıza,onlar gıbı olamadım 7 8 gundur bunun acısını cekıyorum.kafamda neler kurdum ıntıkam almaya calıstım kendımce ama onu da yapamadım.simdi senın sorununu gayet ıyı anlıyorum.yenı yenı kafamı toplamaya basladım.bende unıversıte okudum ama bunlar kadar rahat dusunemedım.sıkı alınan bır aıle terbıyesı bunların onune gecıyor.al bak oku benı anlayacaksın kesın karar vermıstım en yakın arkadasıyla ama ona da vıcdanım ızın vermedı sımdı hergun benı arıyor.aglıyor.içim sızlıyor mu evet hem de cok ama ben kaldıramıyorum.hatta ıntıhar etmeyı dusundugunu soyluyor.cok uzuluyorum ama gel demek ıcımden gelmıyor. link

0|1
    1|0
    • yorum için teşekkür ettim. elimizden bir şey gelmıyor tabi sevmek istiyorum be sadece söyle temiz güzel edepli bi hatun ıstıyorum yoksa yoldan cıkmam an meselesi. linke gelince cevap vermiştim ben soruya hayırlııs olsn hakkımızda.

Yükleniyor...