Kızlık zarı için yazılmış gerçekler buyrun. Sizce ne kadar doğru Buyrun... ?

Sessiz Çığlık;
Kızlık zarı, bizim bekaretimizi kontrol için yaratılmamıştır
Bebekken kakamızdan, mikroplardan, pisliklerden korunmamız için yaratılmıştır. Tuvalet eğitiminden sonraysa işlevini yitiren ve olmasının hiçbir faydası, anlamı ve gerekliliği olmayan küçücük bir zardır. Ve bu zarın varlığı erkekler tarafından keşfedildikten sonra,
bizim namusumuz olarak üzerimize etiketlenmiştir.
Onun için gerekirse öldürülmüşüzdür, o varsa saygı duyulmuşuz,
yoksa katledilmişiz, bir parça zar için “iyi mal”, “0 kilometre” olarak görülmüşüz. Ve cinsel ilişkiden sonra çarşafta kan lekesini gören erkeklerin, ilk ben “becerdim” anlamında “gurur”lanmasına ve övünmesine sebep olmuşuzdur.
Bekaret beyindedir, bacak arasında değil,
Namus beyindedir, bacak arasında değil.
Orospuluk beyindedir ve erkeğin de orospusu olur.
Bu benim değil, bir kadının kaleminden. Belki de olayların bu denli büyümesinde bizim rolümüz vardır, ne dersiniz beyler?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• biz edebimizede namusumuzada sahip çıkarız siz yeterki yatmadık kız bırakmayıp bakire kız isteriz bakire kız isteriz diye ortalıkta dolanmayın

5|1
    0|0
    • siz demeyinde benim öyle bir düşüncem yok çünki buldum ve paylaştım

• @meyvelisoda721 bunların çükünede biz sahip çıkıcaz heralde ettiği laflara baksana

• Kardesim simdi burada kizlar hakli giyinmekle pek alakasi yok bazi serefsizler hayvanada tecavuz ediyor damacanayada bu olay cok farkli.

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayır ya saçmalamayın :)
    Kızlık zarı zar şeklinde koruyan bir şey değil ki. İçeri yine mikroorganizmalar girebilir. Halka, yarım halka veya küçük delikli şekilde görülebilir. Çoğunlukla yarım halka şeklindedir. Bence en başta tam halkaydı, zamanla daha güvenli yaşam koşulları oluşturduğumuz için kızlık zarı da küçülmüştür diye düşünüyorum. Ama bunu araştırmak lazım tabi. Belki araştırılmıştır önceden.

Diğer yazılanlara katılıyorum.

0|0
    1|0
  • Evet doğru namus için değil orayı mikroplardan korumak için yaratılmıştır.

0|1
    0|0
  • Cok guzel yazmis, agzina eline emegine yüreğine sağlık yazanin...

0|1
    0|0
  • Cok guzel bir yaziymis. Paylastigin icin tskler

0|0
    0|0
  • erkekler tam. acinacak halde.. kadin kadar yurekleri olmayan varliklar

1|0
    0|0
    • vermiş kızların işine geliyor böyle yazılar. vermişseniz orospusunuz bunu hiçbişeyle örtemezsiniz boşuna çabalamayın bence.

• peki seviyosa

Erkekler Ne Diyor 6

• Evlenmeden yapan zina dır. Ve haramdır. Bunu çnemsemeyenden adam olmaz !!!

0|1
    0|0
  • İşte toplumsal değerlerimizin çöküşü evlenmeden ilişki iki taraf için de iğrenç birşeydir.

0|1
    1|0
  • saçmalik, bunu bu hale getiren kadinlarin kendileri. eger dedigin gibi bu yaziyi yazan bir kadinsa ezikliginden kurtulsun önce. bu cümleleri güya özgür kadin sekli vermek için yazmis ama beyninde hala ezik, zavalli durumda;

0|0
    1|0
  • Bekaret zardan ibaret degildir knk

1|0
    0|0
  • son derece haklı bir yazı..

1|0
    0|0
  • herkes birbirine verecekte sürekli bunu nasıl entelliğe bağlarızın peşinde.

0|0
    1|0
    • Hâlâ entellik diyorsunuz. Kimse entel olma peşinde değil. Kızlık zarına önem vermeyen kişi "entel" "modern" veya "medeni" olmuyor. Başka bişeyde olmuyor. Sadece artık bazı şeyleri aşma peşinde insanlar.

Yükleniyor...