Kızlar, Zihinsel Engelli kardeşinizin ilaçla hadım edilmesi gerekse napardınız?

Bir kız arkadaşımın erkek kardeşi zihinsel engelli. Kız 24 yaşında kardeşi ise 18 yaşında. Yaşı gereği her erkeğin ihtiyacı olan boşalma ihtiyacını tabii ki kendisi karşılayamıyor ve zihinsel engelli olduğu için gece rüyalanıp boşalamıyor da. Biriken sperm kasıkalrında ağrılara neden oluyormuş. Yaklaşık 1 yıldır acı çekiyordu ve geçen hafta anlayabilmişler doktorlar ağrının sebebinim boşalamıyor olması olduğunu. Bir çeşit ilaç ile cinsel fonksiyonlarına son verebileceklerini söylemişler doktorlar fakat arkadaşım böyle birşey yapılmasını istemiyor kardeşine. O yüzden kendince bir çözüm bulmuş. Ayda bir kere eliyle kardeşini boşaltıyormuş. İlk duyduğumda bana da şok edici geldi falan oturup düşündüğümde bende kardeşim öyle olsa aynısını yapardım ve onu kısırlaştırmalarına izin vermezdim diye düşünüyorum. Kızlar böyle bir olay sizin başınıza gelse siz napardınız? Anne Babaları hayatta değiller bu arada o yüzden tek sorumluluk ablasında.

0|0
5

En İyi Kız Görüşü

• Çok zor bir şey, ilaçla kısırlaştırmak çok canice ama arkadaşının yaptığı da çok zor. Allah yardımcıları olsun.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bende kisirlastirmam onu yapmaya hakkınız yok özürlü diye öyle bur durum olsa haftada bur yapardım rahatlaması için ne zaman isterse

0|0
    0|0
  • :Ss zor bir durumya

0|0
    0|0
  • Helal olsun valla kıza takdir ettim her baba yiğidin harcı değil böyle bir fedakarlık yapıp katlanabilmek ve çocukla tek başına ilgileniyormuş birde.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle kısır ederdim... Ömür boyu öyle edemez ya ki zaten o birin. Birşey etse gunahina girmiş olurlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...