Kızlık zarı bozmamak için

kız arkadaşımla deliler gibi ilişkiye girmek istiyoruz ama korkuyo bi türlü ikna edemedim bende kendimce yeni yöntemler geliştirsim iç çamarını indirip yataga yan yatıırp çatalından vajinasınasına kadar sürtünüyorum krem sürüp daha farklı yolları deneyen varmı bu konuda ?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• krem sürüp araya kaydırak yapıyorum.. beraber kayıyoruz. sonra o benimkine krem sürüp sürtünüyor.. ne fanteziymiş a.q sizinki de.. yapma hacı çok mu zor. seviyorsan al kollarına kokla öp.. yetmiyor mu. çok istiyorsan git wc.ye iki asıl gel geçer.. illa o iki bacak arasında mı herşey?

5|2
    0|1
    • ben zorlamıyorum ki kendi istiyo dayanamıyo bi noktadan sonra ben ondan soruyorum ya başka yöntem üreten varmı die

Kızlar Ne Diyor 3

• sürtmş etmş norml ama zar gtmesn! ... lafta hanmefendi bakire(?) ... el bile değmemş bu zamana kadar... tabi yersen!

0|2
    0|0
  • Sürtünme yoluyla olabilir?

0|1
    1|0
    • zaten sürtünüyorum kıvılcam atıyo sürtünerek başka nasıl bişiler diye sordum ben

• ilişkiye girme o kızı gerçekten sevmiş olsaydın onun kötülüğüne olan hiç bir şeyi yapmazdın 5dakikalık zevk kızın tüm hayatına bedel olabilir

3|6
    2|2

Erkekler Ne Diyor 10

• koltuk altından sok. vajinanın önünde dur mükemmel yöntem. ben denedim oldu. ha birde amuda kaldırıp vajinaya havada değdirmek var. külfetli ama deyiyor yani

2|1
    0|0
  • bide karşı apartmandan dene bakalım direk çatala=)

1|2
    0|1
  • senin için sorun olmaz ama o kıza yazık yapma günahına girme

3|2
    1|1
  • Zevkin etkisi geçtikten sonra söylenecek söz şu olsa gerek ;

G*te geldi aşkımız ikimizde şaşkınız :D

2|1
    1|1
  • bası girse bozulmaz ama sen o zevkle duramazsn sokrsn

3|1
    0|1
  • sana bişey diyim mi hiç zorlama şartları, git bi bebeyağı al marketten kızarkadaşın iyice yağlayıp mast yapsın sana elleriyle, analdan bile zevkli, tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Aşmışsın sen hacııı

0|0
    0|1
  • sadece korktuğu içinmi istemıyor

0|0
    0|1
  • Yan yatırmana gerek yok olum. Düz yatır sürttür dudaklarının arasında... :)

(İçine sokup bekaretini bozma ama... Gerçi artık ona bakire demek de ne kadar doğru olur bilemiyorum.)

1|0
    0|0
  • oral yapin

0|1
    0|0
Yükleniyor...