Acaba ben eşcinsel miyim? Eşcinselsem başbakan olabilir miyim?

Bu yazıyı yazma fikri, en yakın arkadaşımla aramızda geçen şu konuşma

üzerine aklıma geldi:Şimdi ben bu konuşma üzerine “*Acaba gay miyim?”* diye düşünmeye başladım.

Benim çok yakın iki arkadaşım biseksüel. Onların kendilerini özgürce ifade

etmek konusunda yaşadıkları sıkıntı beni bu konunun aktivizm kısmına gün

geçtikçe daha fazla yaklaştırıyor. Sadece onlar için bile yürürüm Pride’da.

Düzeltiyorum:* En çok onlar için yürürüm Pride’da.*

Güncellemeler:
Eşcinsellik teşhisi nasıl konur ve tedavisi var mıdır, Ben bir eşcinselim yada eşcinseldim ... Ve ben galiba bunun etkisinden kurtulmaya başliyorum , bir bayanla birlikt oldum, da
bilmiyorum belki de ben eşcinsel değildim ama buna da ihtimal vermiyorum çünkü 2 senedir erkeklere gizli hayranliğim var.umarim ki eşcinsellikten kurtuluyorumdur umarimm ... ben bayanlarla hep birlikte oldum yinede escinsel miyim
Aciklama :Benim çok yakın iki arkadaşım biseksüel. olanlar ikisi de bayan

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• bu yasta insan nolduğunu bilmiyosa gerisi sorun değil bence yolun yarısı gitmis zaten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Yapılacaklar listesi;

1-O arkadaş dediğin insanlardan uzaklaş

2-Fetişist düşüncelere yoğunlaş

3-kahveye git, oradaki en yaşlı amcaya çay ısmarla onunla pişti oyna

4-Gay dediğimiz insansılardan nefret et

5-Karaköy'e uğra oradaki ablaya deki; ablacığım benim gay olma düşüncelerim çok yoğunlaştı, ayarım kaçmış kaportayıbi sağlamlaştır de

6-1,2,3,4 maddeler haftada en az 3 güm; 5. madde maddi duruma bağlı olarak ayda 3,4.

0|0
    0|0
  • kendini ifade etmekten korkma eger escinselsen escinselsindir artık toplumummuz bu gibi düurumları kaldırabiliyor sonucta ama önce kendine bi sor bunu düsündürücek ne yasadında böyle düsünüyosun

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...