Sevgilim Hamile kalmışmıdır?

Sevgilim ile ilişkiye girdik prezervatif yırtıldı içine boşaldım hemen akşamında doğum kontrol hapı kullanmaya başladı sizce hamile kalma riski varmıdır

Güncellemeler:
Hamile kaldı diyelim ne yapabiliriz aldırmaktan başka ne tür önlemler var benim okuduğuma göre doğum kontrol hapları doğru kullanıldığında %100 etkiliymiş
Başka yardım edebilecek olan var mı

0|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

• Doğum kontrol hapları ilk bir ay zaten etki etmez çünkü vücut depoluyor bir ayda ilişki sonrasında korunmak için ertesi gün hapı (norlevo, ella) kullanılır norlevo ilk 3 gün ella ise ilk 5 gün icerisinde alinmalidir aksi halde ondanda bir hayır gormezsiniz çok gec kalmadan ella icsin

0|0
    0|0
    • Ya Allah eczacının belasını versin norlevo istedim 2 3 yerden elimizde yok yurtdışından falan geliyor dedi ilişkini üzerinden tam 8 gün geçti :'( 8 gündür doğum kontrol hapı kullanıyor

• Bende eczanede çalışıyorum hata yapmışlar norlevo evet artık üretilmiyor ama yerine ella çıkti keşke onu verseymis

• Özel hastaneler kürtaj yapiyor

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Doğum kontrol hapının etkili olması için iliskiden uzun süre önce kullanılmaya başlanmasi gerekir. Ama ertesi günü hapi diye bir hap var bildiğim kadarıyla çok geç olmadıysa ondan alsın

0|0
    0|0
  • isim düşünmeye başlayın :D

0|1
    0|0
  • Ne zmaan oldu iliskiniz

0|0
    0|0
  • Ertesi gün hapları var ilişki sonrası ilk 3 gün içinde alınması gerekti sanırım. Dğum kontrol hapı işe yaraamaz

0|0
    0|0
    • Maalesef bilgisizlik işte doğum kontrol hapı kullandı ve şu an hamile nasıl aldırabiliriz?

• Ücret ne kadar bilginiz var mı

• Hastaneden hastaneye değişir diye düşünüyorum. Bulunduğunuz ildeki hastaneleri araştırmanızda fayda var. Gideceğiniz doktoru da iyi seçmeye çalışın

• Doğum kontrol hapı seksten önce alınmalı (ilişkiden 1 ay önce başlanır)
    Sizin ertesi gün hapı kullanmanız gerekirdi

0|0
    0|0
  • Doğum kontrol hemen işe yaramaz ertesi gün hapı almalıydı. Doktora gitsin o önlem alır.

0|0
    0|0
    • Doktor ne tür önlemler alır sıkıntı falan çıkarmı?

• Kizi

• Tamam eyvallah çok saol

• Doğum kontrol hapı ilk ay hiç bir işe yaramaz sabah ertesi gün hapı alması lazımdı

0|0
    0|0
  • war canm inş deildir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Siz Anneniz den babanız dan böyle şeyler mi öğrendiniz? Sizde hiç aile terbiyesi kalmamış mı? Ne demek çocuğu aldırmak Evlen yoksa öteki dünyada çok kötü bir sonuç alabilirsin

0|0
    0|0
    • Kardeş Biz zaten evlenecez 1 yıl sonra niyetim ciddi olmasa zaten kalkıp öyle yapmam şimdilik sadece ailelerin bilmesini istemediğimizden aldırmayı düşünüyoruz

• Ne mutlu size keşke bende evlenecek olsaydım

• Allah gönlüne göre versin kardeşim benim inşallah karşına senin gibi istediğin gibi biri çıkar

• Ertesi gün hapı almalıydı. Doğum kontrol değil.

0|0
    0|0
  • O kadar kolay hamile kalınıyormu ben prezervatif hiç kullanmam bunca ilişkim içindi iki kişi hamile kalmıştı.
    ama doğum kontrol hapı farklı bir uygulama siz ertesi gün hapı kullanacaktınız şu an piyasada en iyisi Ella var biraz pahalı tek tablettir ben en son 50 tl ye almıştım.

0|0
    1|0
  • cocuk elbiselerini hazırlayın şimdiden.. cocuk gelıyor

0|0
    0|0
  • Allah analı babalı büyütsün güzel kardeşim.

0|0
    0|0
    • Kardo küçük bir tesellide yok mu allah aşkına

• Dostum şimdi hamile kalabilir. Ben gerçeği söyledim sana

• Eyvallah kardeşim de inşallah değildir evlenecektik zaten erkenden böyle bişey yaşadık evliliği erkene almak istemem

• %2...

0|0
    0|0
    • İnşallah %2 hamile kalma riskidir

• %99 hamile. Düğün hazırlığına başla

0|0
    0|0
    • ilk seferde değildi kardo 3. boşalmaydı 3. de yırtıldı ve çoğu dışarı çıktı ne bileyim doğum kontrol hapı işe yaramazmı?

• Adet günü gelmeden anlayamazsın. Haplar ne derece etkili olur onu kızlara sormak lazım. Kullanımı nasıl ne zaman başlar Vs vs

• Eyvallah kardeşim saol :'(

• yapmadan önce düşenecekdin kocum

1|1
    0|0
  • Mourning after ilacini al fayda ediyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...