Bu durumu yaşayanlar veya bi doktora başvuran arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

burda bikaç kere geç boşalma problemlerimden bahsetmiştim ve çözüm yolu varmı diye sormuştum okuyanlar hatırlar belki..

bugün bi ilişki yaşadım ve ortalama 25-30 dk gibi bi sürede boşaldım..

bu sürede partnerim 3 kere boşaldı oda ayrı bi konu..

ama şöle bişey var.. biraz doyumsuzluk var.. 5-10 dk geçtikten sonra tekrar yeltendim ama partnerim oo ben bi o kadar daha dayanamam artık içi yanıyo gibi tepki verdi..

ben doya doya sex yapamamaktan şikayetciyim..

bu geç boşalmayla ilgili bi doktora başvuran veya herangi bi bilgisi olan arkadaşlar varmı.. bu durum cok kafama takılmaya başladı..

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Düzenli seks yapıyor musun? Minimum haftada 1 kez? Eğer yapıyorsan ve hala doyumsuzluk varsa gizli gay olabilirsin. Yani seni asıl rahatlatacak olan kadın değil, erkek.

0|2
    0|0
    • hayır öyle düzenli bi sex hayatım yok..

ama dediğin gibi beni bi erkek rahatlatıcaksa ben böle bi ömür boyu kalayım daha iyi.. bu bi çözüm değil benim için.. :) midemi bulandırdın ya :)

• Hatun biliyor , yorumsuzzz :)

• bu yorumun üstüne yorum yapmıyayım bennnn

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• 25-30 dk. geç boşalma katagorisine girer. Boşalabildiğine göre fiziksel bir problemin yok. Büyük olasılıkla piskolojik bir problemin var. Çocuklukta tacize filan mı uğradın? Şiddet mi gördün? Suçluluk duygusu ile mi ilişkiye giriyorsun? Karşı cinsle sosyal ilişkilerin mi zayıf? Anlıyacağın bi piskoloğa görünsen iyi olur. Bunun ilaç afrodizyak gibi bir tedavisi yok.

Bence vakit kaybetme hemen piskoloğa git.

0|0
    0|0
  • 30 dakika geç boşalma değil dostum , partnerin erken boşalıyor sen tadını almaya bak 4ü 5i zorla , ben1.5 saati gördüm ya öyle olsa ne yapacakmış o ?

1|0
    0|0
    • benim anladığım kadarıyla partnerlerde sıkıntı çekiyorum..

götü başı acıyan tiplere denk gelıyorum.. veya seksten zevk almayanlara..

bana kalsa saatlerce yapıcam.. ama bi süre sonra kasıklarım ağrıdı içi yandı falan gibi durumlar oluyo..

hani şu erken boşalan erkeklerden dert yananlar varya.. öyle tipler denk gelse bana hayata küstürcem onları :)

• Yok aga gitmeni tavsye etmem , ne gerek var sen sana özel olana bak .

• işin makarasındayım zaten.. yaş olmuş 25.. bu yaşa kadar sekse para vermemişim bu saatten sonra gerek duymam..

Yükleniyor...