Kizlar lutfen cevap verin,,cok zor durumdayim

Kız arkadaşım otobüs yolculuğu yaparaken mola zamanını kaçırıp tuvalete gidememiş..

çok cisi gelmesine rağmen 3 saat kadar tutmak zorunda kaldımış

o an sanki karnı patlayacak gibi olmuş basınçtan,kızlık zarı patlamış olabilir mi?

Güncellemeler:
Arkadaslar şaka degil gayet ciddi bir soru, yorumlariniz icin tsk ederim!

0|0
14|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• öyle bişey olamaz

0|1
    0|0
  • hazır patlamıssa fırsat bu fırsat mı diycen :D patlamamıstır kusura bakma idrar baska delikten çıkıyo :D

1|1
    0|0
  • abartmayın yaa ona bakarsan bazen doktora gidince idrara sıkışık olun diyorlar röntgende falan öyle bir şey olma ihtimali olsa doktorlar söylemez

0|0
    0|0
  • patlasa nolcak güvenmiyosan çıkma kardeşim ya

1|0
    1|1
  • şaka mısınız ? :D çocuk da idrar kesesinde döllenip idrarın çıktığı yerden çıkıyordu zaten :D

2|0
    0|0
    • Gercekten mi , bak bunu bilmiyordum, yani olabilir diyorsunuz

• yaptığım espiriyi de mi anlamıyorsun bilemedim ki. özetle olmaz öyle bişey ya kız arkadasın seni iyi kandırmış ya da sen bizimle dalga geçiyorsun.bir insan bu kadar da saf olamaz çünkü.

• ne haddime dalga geçmek, gayet ciddi olarak sordum, evett bana cevremdekiler hep cok saf sin diyo

• ahahaahhdfgh link

0|0
    0|0
  • yok be ne alakası var :D bişey olmamıstır bence oyle seyıde ılk defa duydum

0|0
    0|0
  • ne alaka :))))))

0|0
    0|0
  • saçmalama ikisi farklı yerler :D

0|0
    0|0
    • nasil olur ki o zaman simdi kedisi bakire degiim diyor, nedeni bu degilse ne olabilir?

• ya zaten neyı tartısıyoruz ben böyle bıseyın ımkansız oldugunu söyluyorum yanı yalan söyledıgını . gerısı sana kalmıs ınan ya da ınanma..

• benim kiz arkadasim asla yalan söylemez , yinede yorumlariniz icin tsk ederim

• Saka mi bu?

Ikisinin arasinda hic bir alaka yok o kandilarda erkekler gibi Olmaz Ayni yol degil

0|0
    0|0
  • sevgilin seni keklemiş.

böyle bir durum olması imkansız imkansız yani. bir kere idrarını bir kadın 3 saat tutabiliyor diyelim ve kasıkları ağrıdı zaten o idrar idrar kesesinde kalmaz anlatabildim mi ? kaçırır yani basınç olduğu an tutamaz idrarını. yani böyle bir durumda kızlık zarı patlamaz.kendisi bozmuştur ya da ne biliym anladın işte senin yernde olsam sevgilimi tekrar düşünürdüm .

0|0
    0|0
    • .kendisi bozmuştur ya ...kesinlikle Hayir yok öyle bir sey , benim bir akrabam doktor nadiren olabilir diyor böyle durumlar,

Bende bozmadigima göre , yahuu kafam karisti simdi,

• tsk ederim ben bi sorayim bi daha nasil olmus, cünkü kafam co karisti simdi,

• önemli değl

• çişle kızlık zarının ne tür bir alakası olabilir ki? Çiş torbası şişmiştir o da neyse artık attım kafadan:D

0|0
    0|0
  • hayır tabiki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kızlık zarı kasmayla yada idrar tutmayla bozulacak ve patlayacak bir yapı değildir ancak cinsel birleşme yada sert bir cisim ile bozulabilir,endişe etmeyin herhangi bir problem yok ama genede rahat etmek istiyorsanız bir doktora görünmenizi tavsiye ederim fakat endişelenecek bir durum söz konusu değil

0|0
    0|0
  • And the oscar goes to your gf

1|0
    0|0
  • demek 3 saat demek o an karnı patlayacak gibi olmuş kesin patlamıştır :)

1|0
    0|0
  • sen ne diyon la ? kiz hamile hemde 9 aylik. hayirli olsun bebeginiz

1|0
    0|0
  • sevgilin seni biraz kandırmış

0|0
    0|0
  • hamile kalmış bile olabilir :)

3|0
    0|0
Yükleniyor...