Kapat

Smear Testi ? (Kızlar Yardım Lütfen)

Arkadaşlar kız arkadaşımın rahminde kist var. Düzensiz adet oluyor ve Adetten sonrada kanaması devam ediyo. Allah korusun rahim kanseri olacak diye çok korkuyorum. Doktora gitmiş anlattığına göre doktor genital bölgesini inceleyip bu kadar kanama normal değil demiş. Ve Smear testi istemiş (Rahimden parça alma).

Çok korkuyorum bişey olucak diye sürekli gidelim doktora diyorum istemiyorum istemiyorum diyo. İnternette baktım Smear testi bakire olmayanlara yapılıyormuş. Onada bakire olmayanlara yapılıyomuş dediğimde bana dediği şey " Anladınmı niye gitmek istemediğimi" dedi. Sonra bunu bana söyle ne var bunda dedim " Sorun o değil " dedi. Ne dedim söylemiyo şimdi kafama takıldı kız arkadaşım bakire değilmi felan diye kızlar bilginiz varmı bu konuda

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• hayır bakirelikle ilgili değil

1|0
    0|0
    • Baktım kızlık zarını patlatabiliyormuş. Doktor smear testi istediyse bakir değilmidir

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 8

• 12 yaşında kız çocuklarına bile yapıyorlar, bekaret ile alakası yok. vajen girişinden minicik sıvı örneği alıyorlar sadece.

0|0
    0|0
  • kanser riski varsa doktorun bekareti düşüneceğini sanmıyorum.hangisi daha önemli sence?bekaret konusuna bu kadar takılma bence.korkuyordur sadece.sevgiline güven ve ona destek ol.doktorla konuşun ve gerçekten gerekliyse yaptırın

0|0
    0|0
  • bakıre degılse zaten doktor yapmaz sımır testı soruyo doktor benımde bu tarz bı sorunum oldu doktor sımır dedı annemle ben tepkı verdık.adam benı evlı sanmıs o yuzden sormus ozur dıledı

0|0
    0|0
  • o test ne bılmıyorumda doktor kız olan bbrıne ona gore muamele yapar zarar veremez yanı ıstedyse kız degıldr senın kız bu arada muhabbet ılerlemıs sen kzın orasına dokunabılıyosan artık pek beklememek lazım bakırelıgı ondan kanmca

0|0
    0|0
    • Dokunamıyorum huylanıyo. Tiki var işte ben anlamıyorum of

• adam acıklamıs ıste bız ne dyelım daha kız barız yalan soyluyo bakıreyım dyosa he eve gtme olayıda var ya doktor o sorumlulugu alamaz bnde dktora gttmde evlımısın dye soruyo hanı kız dglm dedyse dktorda ıstemıstır testı

• Anladım ama kız arkadaşım 3 ay önce birlikte olalım dediğinde " Öyle bi devirdeyiz ki kızlık zarı önemli değil. Ben bunu seninle yaparsam ömrüm boyunca unutamam " gibi şeyler söyledi

• ya zaten belli 4 yıılık ilişkisi olmuş kızın :/

0|0
    0|0
    • Anladım ama kız arkadaşım 3 ay önce birlikte olalım dediğinde " Öyle bi devirdeyiz ki kızlık zarı önemli değil. Ben bunu seninle yaparsam ömrüm boyunca unutamam " gibi şeyler söyledi

• Smear testi bakirelere yapılmaz yaşla alakalı değil cinsellik yaşamasına bağlı

0|0
    0|0
    • Anladım ama doktor nasıl istedi o zaman

• Kız çok açık sözlü Aşırı dürüst ve içi dışı bir birisi

• bakırelere smear testı yapılmaz

0|0
    0|0
    • Doktor nasıl istedi o zaman

• ben soledım bakırelere yapmıoruz dedı doktor cunku zarın orasından alıonıp yakınıncadan cesaret edemez dr lar anlamı yok dedı

• utanıyordur .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Smear testinin bakirelik ile uzaktan yakından alakası yok. Kadın veya kız olan kişinin vajinasından parça alınmaz sadece kulak çöpü ile kültür alınır o kadar.

0|0
    0|0
  • smear testi hiç korkulacak birşey değil bekaret ile ilgisi yok. İçeri sokulan birşey yok. kulak çubuğu gibi birşey ile vajinadan kültür alınıyor.

0|0
    0|0
  • La zaten 4 yıllık bi' ilişkisi olmuş daha hala ne bakireliği?!

0|0
    1|0
  • bakire olmadıgı ortada gibi. senin ne düşündüğün önemli burda?

0|0
    0|0
  • Bakire ya da değil. Eğer toplumun saçmalıklarına göre şekil alan karaktersiz bir insansan bunu dert edersin. Ama adam gibi adamdan sevdiğini geçmişiyle yargılamazsın. Kimse sütten çıkmış akkaşık değil.

0|0
    0|0
  • smear testi istediyse kafam karıstı bakire olmayabilir

0|0
    0|0
    • Eminmisin

• Ama aşırı kanaması oluyo ve bu yüzden bayıldı o yüzden gitti zaten hastaneye. Kanserdenmi şüpheleniyorlar acaba

• smear ın mantıgı tarama testidir kanser taraması için kullanılır acaba kanserim diyemi korkuyor oyüzden sıkıntı yapıyo olabilir üstüne gitmeden güzellikle ögrenmeye calıs ama yaşı genç se kolay kolay bişey cıkmaz

Yükleniyor...