Şampuana doğum kontrol hapı katınca saçların hızlı uzadığı doğru mu?

1 paket doğum kontrol ilacını ezip toz hale getrdikten sonra şampuana katıpta saçımızı yıkarsak eger 3 kat daha fazla uzarmış bir arkadaş tavsiye etti vay canınaaaaa ... deneyen duyan var mı hemen yapıcam ben çok pahalı mı bu doğum kontrol ilacı

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• sor bakalım nekaadarmış,bende merak ettim:)

1|0
    0|0
    • sen niye merak ediyon sendemi uzatıcan yoksa

• cevaplayan guldurdun benı:)

• eywlh:)

sen çok yaşa dunyakactigozume:)

Erkekler Ne Diyor 8

• saçlarım uzasın derken kısır filan kalmada:)

0|0
    0|0
  • doğru ama formül eksik içine bir tutamda yarasa b.ku atman gerek.

2|2
    0|0
  • yapmayın kızlar :D kanmayın buna :D bebek yapmıyo saç mı yapcak :D

0|0
    0|0
  • saçın uzamıyorsa gıda takviyeleri kulanabilirsin keratin eksiktir mesela ama pragesteronun saçla ne alakası var çiçeklerde duymuştum karıştırıyor almayasın

0|0
    0|0
  • hadi yaaaa

0|0
    0|0
  • ewet doğum kontrol hapı çok faydalı çiçeklerde bile inanılmaz etki yapıyor

0|0
    0|1
  • ben denedim. Şimdi saçlarım belime geliyor

0|0
    0|0
  • tuz elinizde her hıyar diyene inanamayın

0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Doğum kontrol hapı dediğin östrojen ve progesterondan ibaret. ha hap olarak alındığında saç dökülmesini azaltıyor evet, hatta hamile kadınların saçlarının güzelleşmesi de bu hormonların artmasındandır. ancak harici kullanımının etki ettiğine dair hiçbir şey duymadım şimdiye kadar.

kaldı ki, eğer harici kullanımla bile etki ediyorsa kendini tehlikeye atabilirsin. saçla beraber saç derine de işleyecek sonuçta. progesteron dediğin melanetin fazlalığı ayrı, eksikliği ayrı beladır kadın için. saç uzatacağım diye dertsiz başına dert açma.

onun yerine e vitamini kapsülü al haftada bir onu sür, en azından etkisi garantidir. ya da biyotinli şampuan kullan.

0|0
    0|0
  • duydum denemedim ama şampuanı sadece saçına değdir vucuduna yüzüne gelmesin başını eğerek saçını yıkaman gerektiğini okudum

0|0
    0|0
  • yok artık yapma sakın

0|0
    0|0
  • :D riske girme 1 haftaya kabak gibi kalırsan hadi nolacak :D

0|1
    0|0
  • Cicekleri buyuttugune 9 yaslarımdayken annemin cicekleri ustunde yapmıs oldugum deneylerde sahit olmustum.Sac hakkında bilgim yok

0|0
    0|0
  • Bende duymuştum ama uygulamadım zaten yeterince uzunlar.

0|0
    0|0
  • İlk defa duyuyorum hmm

0|0
    0|0
Yükleniyor...