Anal yaparken kondom kullanılmasa hasta oluınur mu?

anal yaparken kondom kullanılmasa hasta oluınur mu? hiç bu sekilde hasta olmus biri warmı etrafınızda ? ilk kez denicemde pre kullanmak istemiorum partnerimi hissetmek istiyorum en cıplak haliyle... basına gelenler yada bilgisi olanlar paylasabilirmi acaba?

Güncellemeler:
kız bakire kardesim kötü bişey hak yolu dururken bok yoluna gitmek iyi bişe değil bizde bilioz

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• çok sağlıksız b*ka penisini sürsen ne kadr hasta olursan o kadar ihtimal var. idrar yolu enfeksiyonu, sistit, hatta ilerlerse böbrek lerin bile enfekte olabilir. ne var ki bu analda bi anlasam normali dururken

0|5
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• enema ( lavman ) yaptiginiz surece sorun cikacaginu sanmam. diger turlu idrar yolu enfeksiyonu, sistit vs ihtimali yuksek.

0|1
    0|0
  • biz kapmadık şuana kadar :P

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 7

• üetra anüs gibi değil. sidik su ile çözünebilen ve yıkanabilen bir sıvıdır. ama kaka öyle değil. bir insanın vücudundaki en kötü atığın atıldığı yerdir. elbette mikrop alırsınız. kendi vücudunuzdan çıkan bile sizi hasta eder. bunun için tuvalet sonrası temizlik nedeni ile defalarca el sabunlanıyor. bir de başkasının dışkısı kesinlikle mikropla başbaşasınız. korunun. ters ilişkiyide aslında hiç önermiyorum. yapanda yaptıranda bundan çok fazla zarar görür.

0|2
    0|0
  • anal iğrenç yaa

0|3
    0|0
  • Aga zaten bok yolundasın bırak da kap biraz virüs yani

0|4
    0|0
  • temizliğini yapsın sıkıntı olmaz ben yapııyorum sıkıntı yok yıllardır

0|1
    0|1
  • boktan bi durumm

0|2
    0|0
  • Kız arkadaşın iç temizlik yapsın hiç bir sorun olmaz.

0|0
    0|1
  • bişe olmuyor ben yıllardır prezervatifsiz yapıorum şimdiye kadar bi sıkıntım olmadı (5 yıldır filan) çünkü prezervatif olunca çok bi zevk almıyosun analdan..anal sex kirli olmak zorunda değil eşine temizleme yöntemlerinden bahsedersen o da düzenli olarak yerine getirirse bir problem olmaz. ilişki öncesi yeme içme düzeni de önemli.

1|1
    0|1
    • temizleme yollarından kastınız nedir

• google a yazarsan uzunca bilgiler var bu konuda.

Yükleniyor...