Erkekler, Cinsel organımın boyutundan memnun değilim?

arkadaşlar benim cinsel organım küçük yani ben bunu çocukluğumdan bu yana takıyorum kimseyede açamıyorum sönük halde 8 cm falan erekte 14-15 galiba ama çap olarak da kalın değil. üstelik body sporuda yapıyorum vücudum gelişiyor bu iyice küçük görünecek. aslında hani cinsel hayatım yok yani eşim falan ama kendi kendime özgüvensiz bir durum oluşturuyor. her an her saat takmıyorum tabide kendimi inceleyince 'aman bu niye böyle' diyorum yıllardır. gerçi dr bile gittim ama normal deyip gönderiyorlar. aslında bu işe doktorlar çare yok, olmadığı için normal diyolar. bir kadın memesi gibi değil. normal deselerde bu olayı bir türlü aşamadım. özgüvenim taban yaptı. benim düşündüğüm bişi daha var ki penisi büyük erkek kendine herşeyde daha çok güveniyor, sizce?

0|0
9

En İyi Erkek Görüşü

• Boyut normal? Benim de 14-15

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• evet kendine güven daha fazla oluyor, fakat bu sadece bizim kafamızdaki bir sorun. başka bir şey değil.

0|0
    0|0
    • kesinlikle doğru diyorsun biz düşünüyoruz bunu, bir bayan ya da yanımızda dolaşan erkek arkadaşımız bundan bir haber. tabi her erkekte sorun yapmıyor. bazıları küçük olsa bile sorun etmiyor.

• yabancı uyruklu bir bayanlarla ilişkiye girmeyi dene büyür :D

0|1
    0|0
  • Turkiyenin penis boyu ortalamasi 14 cm

0|0
    0|0
  • Diger turlusude ozellikle capi buyukse kadinlara aci verip kacirtiyor.. bir cok sorun yasayabiliyorsun.. eskortlar bile bidaha gelme diyebiliyorlar.. asiri buyukte sikinti asiri kucukte.. tr sartlarina gore normal takma kafana..

0|0
    0|0
  • Ortalamnin ustü penisin var daha ne istiyorsun

0|0
    0|0
  • 14-15 normaldir

0|0
    0|0
  • Valla ben memnunum sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Türkiye geneli ortalama boy 6-14cm arası, ama burdakilerin hepsinin 25cm