Gusletmem gerekir mi?

mast yapiyorum ama bosalma falan olmuyor. Orgazm da yasamiyorum.. biraz zevk aliyorum. ve islaniyorum azcik.. gerekirmi abdest almam?

0|0
0|28

En İyi Erkek Görüşü

• Kimsenin ne dediğine bakma sen kardeşim bak bakalım ALLAH ne demiş

Rahman ve Rahim olan ALLAH'ın adıyla Maide Suresi 6 (Ey iman edenler! Namaz kılmaya kalktığınız zaman yüzlerinizi, dirseklerinize kadar kollarınızı, başlarınızı mesh edip, topuklara kadar ayaklarınızı yıkayınız. Eğer cünüp iseniz boy abdesti alınız. Hasta yahut yolculuk halinde bulunursanız veya biriniz tuvaletten gelirse, ya da kadınlara dokunmuşsanız /cinsi birleşme yapmışsanız ve bu hallerde su bulamamışsanız, temiz toprakla teyemmüm ediniz de yüzünüzü ve dirseklere kadar ellerinizi onunla mesh ediniz. Allah size herhangi bir güçlük çıkarmak istemez; fakat sizi tertemiz kılmak ve size ihsan ettiği nimetini tamamlamak ister; umulur ki şükredersiniz.[95])

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Gerekir.

0|0
    0|0
  • Boş yere yapıyormuş gibisin o zaman. :/

0|0
    0|0
  • Erkeklerde sperm veya ruh boşalma olursa abdest lazım. Aama sende orgasm falan olmazsa bilemem yani. Ama yapmassan iyi olur !!!

0|0
    0|0
  • Gerekir bence.

0|0
    0|0
  • gereklıdır

0|0
    0|0
  • Gerekmez

0|0
    0|0
  • Evet gerekir

0|0
    0|0
  • gerekir yani orgazm olmak istiyorsan özele yaz uçurayım seni

0|1
    0|0
  • yaa biz kiz bulamiyoruz. bunlar masturbasyon yapiyor :) kim icad etti bu masturbasyonu yaa

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Tabikide almalısın hem zevk suyunda geliyomuş anladın...;)

0|0
    0|0
    • zevk suyu meni degil ki.. arastirdim meni gelmesi halinde diyor 😑

• ona bakarsan niyetinde önemli canım anladın ;)

• Erkeklerde bosalmadigin surece gerektirmiyor ama kadinlarda farkli olabilir belki

0|0
    0|0
  • Bacaklarin titriyo mu nefes alisverisin hizlaniyomu mast aninda

0|0
    0|0
    • yok titreme olmuyorda.. sicakliyorum biraz.. evet nefesim hizlaniyo. oyle

• az ya

• O zaman tam orgazm olamiyosun ya da dogru mast yapamiyosun

• Fışkırma oluyorsa gerekir. Azıcık olsa bile.

0|0
    0|0
  • gusul al

0|0
    0|0
  • Gerekir. istersen sana bosalmanda yardimci olabilirim

0|0
    0|0
  • Gerekir

0|0
    0|0
  • gerekir, zaten yaz günü neye erinirsin git duş al..

0|0
    0|0
  • gerekir

0|0
    0|0
  • evet gerekli az bir sıvı gelmesi yeterli yani

0|0
    0|0
    • şehvetle gelmesi gerekir diye biliyrdm

• sehvetten kasit haykirmak degil..

• Şöyle diyeyim kelime olarak meni yazar fakat bu zevk suyu dedıgımız sıvıyıda kastedıyor ya da sen bilirsin istersen alma

• normal abdest al

0|0
    0|0
  • Boşalma yoksa gerekli değil ama yinede içinde abdestim var mı yok mu şüphesi oluşacaksa banyo yapman daha doğru olur...

0|0
    0|0
  • orgazm oluyorsan gerekir

0|0
    0|0
  • Boşalmıyorsan niye yapıyorsun ki. Onu hiç anlamadım?

0|1
    0|0
    • acaba diyorum bnde sorunmu var..😅😆

• Hevesini sürdürmen konusunda yardımcı olurum istersen ama yarın. Şimdi çıkıyorum

• Heves arttırıcı geldi hanımmmm :)

• gusül boşalma ve orgazm bozulur zevk suyu bozmaz bşe sorablir miyim orgazmla boşalmanın farkı ne

0|0
    0|0
    • orgazm sivinin icerde kalmasi .. ama bosalmassin.. yani kasilmalar falan olur... bosalmada ikisinin bir arada olmasi.. yani sivi gelmeyince yasanilan seye bosalma denemiyo orgazm kullaniliyo.. ama bosalma oldugundada orgazm oldum diye tabir ediliyo.. oyle karisik 😆

• bilmem yasamadim bosalmayi.. ama erkegin hosuna gider heralde bir kadini bosalmak

• benim gider mesela kadının altımdayken zevk çığlıklarıyla bağırması yüz ifadesinin değişmesi zevk ifadesi oluşması elleri ve ayaklarıyla iyice sarılması ben de o boşalırken daha hızlı gelip gitmem daha da zevk alması çok isterim bunları yaşamayı :D

• tam olarak okşuyor msun

0|0
    0|0
    • evet

• bosalamiyorum npym 😁

• yardım alabilirsin :)

• Şehvet ile boşalmadığın sürece gusletmek gerekmez diyo biliyorum ben ama yinede araştır sen de kuvvet ihtimal benim dediğim çıkıcak

1|0
    0|0
    • arastirdim oyle yaziyo sehvetle meni gelmesse gerekmez yaziyo..

• yok ya biri gibi.. ordaki kokuyu koklamiyorum oyle fantezilerim yok 😆😆😆

• yahu bilmediğin konuyu bari alaya alma ben sana kokluyosun mu dedim, o kıyafete necazet bulaştı çıkar başka temiz elbiseler giy.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...