Penis boyu nasıl olmalı kaç cm kurtarır?

penis boyu kaç cm olmalı kaç cm kurtarır ne bileyim aklıma bişey gelmedi bende bunu sordum

0|0
8|18

En İyi Kız Görüşü

• 14-15 yeterli. Estetik açıcan daha büyük olması hoşuma gider tabi ama 14-15 gayet yeterli bir boy.

Aslında daha küçükse de sorun etmem, çünkü benim için seks aşık olunan insanla yapılması gereken bir şey ve birine aşık olduysam bedenine değil ruhuna aşık olmuşumdur. Fiziksel kusurların bir önemi olmaz. Ama bu benim kişisel yorumum tabii. O boyun altının objektif bakıcak olursak küçük olduğunu söylemem gerekiyor.

0|7
    0|1
    • Sen hangilerini deneme fırsatın oldu? Hangisi daha tatmin ediciydi?

• Hayatıma giren insanları fiziksel açıdan birbirleriyle kıyaslamam doğru olmaz.

En İyi Erkek Görüşü

• Usta ortalama penis boyu 7-9 cm yeterlidir. Zarı bozmak için 7 cm penis yani kızıda hamile bırakmak için 7 cm yeter ortalama olarak tabi her kız farklıdır kiminin 6 cm olur kiminin 9-10 filan. Benim yaklaşık 13 cm. Evet görsel açıdanbakıncadışarıdan küçük gibi geliyor yani bende şöyle 15lerde filan olsa kız wow dese iyi olurdu fakat önemli olan işlevi. Mesela şöyle düşün avantajlı yanında var normal penislerde. Normal ve kısa penislerde hemen ereksiyon olup aletin taş gibi olur kalkık bir şekilde. Üstelik kızı yaptığın zaman kız tamamını içine alır ve şap şap sesler gelir vurdurtma yani.
    Fakat uzun peniste kızlar çok şikayetçidir sebebi ise erkeğin aletinin kalkması epey vakit almasıdır hal böyle olunca kızlarda seksten soğuyor uzun süren çabalar sonucunda alet kalkmıyor veya geç kalkıyor ama kız seksten soğumuz ve bitkin oluyor haliyle kötü bir seks deneyimi oluyor.
    Kısaca ustam boya önem verme. Elin japonları çinlilerinde 6-7 cm penis var hatta bizim Türk kızlarının içine düştüğü Koreli erkeklerin penisi en küçük penis ortalamalarına sahip 6.3 cm lik penis ortalamarı var. Bu koreliler hamile bırakıyorsa eşlerini tatmin ediyorsa kafana takma yani. Önemli olan performans he dersin 6-8 cm penisim var bana küçük geliyor gider ameliyat ile büyütürsün. Sakın vpills vb. ilaçlar kullanma.
    En az 19-21 olmalı diyenlerede takma.

1|0
    0|0
    • Bende skinti yok kardesim benim 18 19 cm

• Bence tam aksine sıkıntı var. Çünkü çoğu kız 12 cm den yukarısnı tamamen alamıyor. Yani tam oturmaz şöyle diyeyim seks yapacağın 10 kişiden 1 i anca senin aletini tamamen alabilir.

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 17

• Gereken 13 cm falan. >13 ise sıkıntı yok. 10-13 arası ise spor yap yağdan dolayı içinde kalmış olabilir. 10 dan küçük ise doktora git.

0|0
    0|0
  • bir bitemdiniz ********
    Neyse 12 den uzun olsun yeterli

1|0
    0|0
  • İşini iyi yapan her penis idealdir.
    Olay sende yani ;)

0|0
    1|0
  • aga cok buyuk olsa saklayamazsın cok kucuk olsa gosteremezsin orta boy iyidir ayrıca boya takılma isleve bak sen tatmin ediyomu mutlu ediyomusun

0|0
    0|0
  • İçine girecek kadar oldumu yeter

0|0
    0|0
  • benimki yrmibircm yetiyor kzlara

0|0
    1|2
  • 45 cm altı kurtmaz hacı bize gelişi bunun 40 zaten

0|0
    0|0
  • kaç kurtarır bilmemde 19cmnin büyük geldiğini biliyorum ve görüyorum.

0|0
    0|0
  • en az 5 cm

0|0
    0|0
    • ne o sinekle mi ilişkiye gircen

• peki tamam ileri gitme :D

• 12,5 falan

0|0
    0|0
  • Benimki oldukça kâfi sizi bilemem

0|0
    0|0
  • 13 cm kurtarır

0|0
    0|0
  • Zaten giriken yerin kapasitesi 10-12cm... fazlası dışarda kalıyor.. penis kökü klitorise değmedikten sonra bişeye yaramaz... boşa sallarsın

0|0
    0|0
  • Benimki 36cm normalide bu!

0|0
    0|0
  • ne uzunu ne kalını en makbülü en fazla içerde KALANI demişler.. :)

0|0
    0|0
  • 25 cm

0|0
    1|0
  • aklının nerde olduğu belli. sana kaç cm lazım kendine mi baktın?

0|0
    1|0
    • bende yeterince var demekki ihtiyacı olan sensin ee herkes ihtiyacı olana yönelir

• tabi tabi

Yükleniyor...