Mastürbasyon sonrası diş ağrısı çekme?

Ne zaman mastürbasyon yapsam sonrasında çok feci diş ağrısı çekiyorum. Dişçiye gittim hiçbir sorun yok dedi dişlerinde bir de mastürbasyon sonrası oluyor demedim, utandım soramadım.
Hiçbir sorun yokken dişlerimde mastürbasyon sonrası hepsinin yerinden oynuyormuşcasına ağrıması sinirimi bozuyor.
Sorum : mastürbasyonla diş ağrısının bir bağlantısı var mıdır, başına böyle bir şey gelen var mı?

0|0
3|31

En İyi Erkek Görüşü

• Mast sonrası vücut önemli ölçüde birseyler kaybeder. Vitaminler mesela çok mast yaoanlarda b vitaminlerinin eksikliği görülebilir buda dişetlerinden belli olur. Dişetlerinde ağrı yaralar meydana geleBilir. Bmix kullanabilirsin. Birde c vitamini bağışıklık sisteminin güçlenmesi için.
    e vitamini ve çinko mast sırasında sana yardımcı olacaktır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• bu dırek kan dolasımı ıle ılgılı bırsey.. mesela gecelerı ağrır genelde dısler bırde.. kan hızlı akınca:))

1|0
    0|0
  • alakası yok...

1|0
    0|0
  • fıkra gibi he :) dişçiye söylesen durumu tamam hanfendi burada yapın ben muayene edicem diyebilir di :D... bir arkadaş söylemiş zaten yaparken kendinden geçiyorsan eğer dişlerini sıkmandan ağrıtıyor olabilirsin başka bir seçenekte çok fazla organzm yaşıyorsan sinirsel olarak ta dişlere etki edebilir.

1|0
    0|0
  • yok artık daha neler çok ilginç bir bağlantı hadi sırtım bacağım elim kolum desen bir bağlantı kurulurda diş çok garip peki bu diş ağrısı yarım saat sürüp geçiyor mu yoksa saatlerce devam mı ediyor yani diş ağrısını nasıl geçiriyorsun

1|0
    0|0
  • Tuhaf

1|0
    0|0
  • Mast yaparken ya dişlerini çok sıktığının farkın da değilsin, ya da çok farklı bir durum.

1|0
    0|0
  • kalbin göğsünde ama azınca sanki kalbin şeftalinde gibi olmuyo mu.. kanın oraya hücum etmesinden.. iş bitince gerie dönerken.. kafana vura vura döndüklerinden ağrıyo başın

1|0
    0|0
  • Psikolojik olabilir

1|0
    0|0
  • Dişlerini sıkıyor olabilirsin ya da tansiyonun fırladığı için dişlerine vuruyordur benim bazen mast sonrası dişim bile kanıo bir yere vurur çok yorma kendini

1|0
    0|0
  • Herhalde zevke gelirken dişlerini çok sıkıyorsundur :) :)

1|0
    0|0
  • Kendinden nasıl geçiyorsan Kasılıp dişlerini sıktığının farkında değilsin mk!

1|0
    0|0
  • Ilginç olay

1|0
    0|0
  • dişlerini sıkma

1|0
    0|0
  • Dişlerini mi sıkıyordun mast yaparken

1|0
    0|0
  • dişçiye mast. sonrası ağrıdığını sçyledinmi?

1|0
    0|0
    • Hayır söylemedim

• Utandım bee adamdan belki bir bağlantısı vardı ya da sıktığım içindi dişlerimi ağrı

• genç bir kız olarak utanman çok normal

• Var adrenalin yüzünden:)

1|0
    0|0
  • vucudun psikolojik davranışı olabilir

1|0
    0|0
  • psikolojik

1|0
    0|0
  • dislerini cok mu sikiyorsun :D

1|0
    0|0
  • Çok zevke geliyorsun demekki

1|0
    0|0
  • Dişlerini çok sıkıyorsundur rahat ol ve kendini akışına bırak

1|0
    0|0
  • Kasilirken dislerini sikiyondur belki

1|0
    0|0
    • Olabilir bilmiyorum

• Hayır. Mesleğim bana kalsın

• Yok merak ettigimden degil merak etme :) soruş amacim farkli idi neyse sen bu deneyi akşam yap bari :)

• sana uyarı geliyor saçmalama yaopma boyle şeyler die haha

1|0
    0|0
  • Haha.. baglantıyı cozemedim... parmagını oraya sokcagına agzınamı sokuyon ki?;)

0|0
    1|0
  • Dişin çürüktür ne olacak dişciye git :D

0|0
    0|0
    • Gittim, detayı okumadin herhalde.

• Adam gibi bir diş polikliniğine gittim zaten

• o zmn boşalırken aşırı sıkıyon dişlerini başka bir açıklaması yok. Diş köklerinde biraz güçsüze baskıdan ağrı oluyordur.

• dişlerini sıkıyorsundur, bende hap atınca oluyor

1|0
    0|0
  • Eğer geç boşalıyorsan ve kendini çok kasıyorsan farkında olmadan olaibilir , bununla birlikte süre çok uzadığı zaman etkiliyor bu bazen benimde başıma geliyor ama gitme ihtiyacı hissetmedim , çünkü uzun bir süre olunca bu oluyor hem başım hem dişlerim ağrıyor...

1|0
    0|0
  • vitamin eksikliği (bence)

1|0
    0|0
  • Mast yaparken dişlerini sıkıyosan olabilir

1|0
    0|0
  • kasılırken çok dişlerini sıkıyormusn

1|0
    0|0
    • tüm beynin oraya konsantre o anda tansiyonun beynin vücuduna hükmediyor istem dışı hareketler yapabilrisn

• Müsaitim ama özele gelme konusu kalsın

• neden ama emin ol seni rahatsız etmem eğer öyle bişi hisserdersen en kötü engellerisn burada yazılanları heres görüyor sende bilirsin rahat rahat konusalım diye dedim hadi lütfen düşün ben burdayım

Kızlar Ne Diyor 3

• sanırım tansiyonun var doktora git canım

0|0
    0|0
  • Iki senedir yapıyorum böyle bişey yaşamadım hani kendimi çok kasmaktan bacaklarım ağrıdı bazen kasıklarım ağrıdı felan ama böylesini duymadım yaşamadım 😀😀 neyse geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Mast yaparken dişlerini çok sıkıyorsundur farkında değilsindir

1|0
    0|0
Yükleniyor...