Adonis kaslı erkekler ha!

adonis kaslı erkekler haaaa hep duyarım ne olduğunu merak etmemiştim bu gün bi soruda okudum merak ettim netten baktım nedir nasıl yapılır hesabı ne yaparım ne caba gösteririm öyle bir et parcamın dışardan belli olması için saglıklı olmak ayrı bişey öyle birşey için spor yapmak ayrı bişey bide gay gibi duruyo o ne öyle kızlar kafayımı yediniz ?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Gay gibi mi? Adamın direkt peniside giden yolu gösteriyor :). Bence sen kıskançlıktan gay gibi dedin.

1|0
    0|1
    • gaylarda penis seviyor unutun galiba

• cıkmak durumundayım sohbet için teşekkür ederim.

• ben de teşekkür ederim sohbet için. kendine iyi bak. güle güle.

Kızlar Ne Diyor 5

• itici erkek bence normal insan gibi kas yapın

0|1
    2|0
  • çalış konunun üzerinde, atma yabana

0|0
    0|0
  • ben beğenmiyorum şahsen

0|0
    1|0
  • ne alaka niye gay gibi dursun ki ben çok beğeniyorum bence çok erkeksi ve seksi duruyo

0|0
    0|0
  • bence çok seksi oyyş adonis candır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Spor yapan çoğu erkekte olur gaylikle ne alakası var? Sizde olmayan bişi olunca hemen gay -_-

2|1
    0|0
    • yoo az cabayla alasını cıkartırım o kasın ne olduğunu bugün öğrendim hoşuma gitmiyodu zaten.

• işte az bir çaba ile çıkıyor. insan anatomisinde olan normal birşey. gaylikle falan bir alakası yok.

• kızlar için değil kendim için spor yapıp kaslanıyorum ..

0|0
    0|0
    • spor iyidir yıllarca yaptım kasda yaptım kariyerde :) ama benim sorduğum kas özellikle adonis.

• bilmiyorum bikaç örnek verebilirmisin.

• tabii .. kalori yakmana yardımcı olur , ter atmanı sağlar , kalbe faydalıdır , psikolojik olarak tatmin sağlar .. özgüveni tavan yaptırır .. daha da var ..

• Kızlar kafayı yiyik zaten hiç boşa sehpalarda falan abanma.. Hee diyeceksin başka ne olabilir? Ne b*ku sevdikleride belli değil..

1|0
    1|0
    • hayatta işim olmaz öyle bişeyle resimlerde baktığım tipler hep gaya benziyodu zaten.

• Onunla bitmiyor ki dostum.. Yok sakalını kirli bırakıcan saçını kısa kesicen pırlanta gibi küpe takıcan evini alıcan arabanı çekecen takını takacan.. LaNN bi git ! diyesi geliyor insanın.. Zaten demekte lazım..

• Yav yemişim kasını adonisini

boyum var posum var

kas yapıp ne yapacam beğenen böyle beğensin kızlar beğenecek diye birde onlar için ekstra zahmete giremem

0|0
    1|0
Yükleniyor...