Masturbaayondan sonra çok kötü oluyorum?

selam arkadaslar bir derdim var ki sormayın gitsinbn masturbaayon yaptıktan sonra bende mide bulantısı baş dönmeleri agız kokusu gözlerde ağrı bacaklarda ağrı oluyor bu da hayatımın içine ediyo şu an sabah ama ben pertim sizce neden doktora gittim bir ara tahlilde bişi çıkmadı

Güncellemeler:
Ve elim ayagımds bir boşalma his kaybı oluyo

0|0
010

En İyi Erkek Görüşü

• Beslenmene dikkat etmelisin. Düzenli ve sağlıklı beslen. Masturbasyon sonrası mutlaka fındık, çekirdeksiz kuru üzüm ve fıstık gibi kuru yemişlerden az da olsa ye. Pekmez tüket ve günde en az bir kase yoğurt ye. Kalsiyum eksikliğinden ve iyi huylu kolestrol eksikliğinden dolayı olabilir. Ayrıca çekirdeksiz kuru üzüm sana gerekli olan doğal şekeri sağlayacaktır.

Boşaldığın zaman akan sperm omur iliğinden gelir bu yüzden vücudunda ki vitamin ve mineraller birden boşalır ve gider, vücut eksiği tamamlamaya çalışır ama vücudunda yeteri kadarı depo edilmediyse bu sefer protein yakmaya başlar. Protein ve Amino asitler vücudumuzun yapı taşı oldukları için vücut eksiği tamamlarken sende kötü sonuçlar oluşuyor. Bol bol su içmeyi unutma.

0|0
    0|0
    • Arkadasım tahillerde bişi çıkmıyo ama yapmaya gelmiyo anında

• Tahlillerde bir şey çıkmamış olabilir ben beslenmene dikkat et diyorum.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 9

• enerjin yetersiz herhalde. bünyenin dengesi bozuluyor. biraz sağlam beslen.

0|0
    0|0
  • cok yapmaktan olabilir mi?

günde kaç kere yapıyorsun veya haftada?

0|0
    0|0
  • Yapma o zaman

0|0
    0|0
  • Geniş olduğunu nerden anladın?

0|0
    0|0
  • Uyku problemin varsa veya yorgunsan olabilir

0|0
    0|0
  • sen en iyisi bırak, zaten vücut 40 gün içinde kendisi boşaltım yapıyor :D azda elin dinlensin :D

0|0
    0|0
  • yapma bir süre ara ver

0|0
    0|0
  • Ya bilende yaZıyor bilmeyende, senin problemin beslenme ile falan alakası yok.
    Kardeşim sorununun sebebi psikolojik olabilir, eğer mast yapınca kendinde suçluluk, yanlış yapma gibi bir his varsa, panik atak yapıyor olabilirsin.
    Eğer yoksa, başka tahliller yaptır, kalbini iyi bir uzman kontrol etsin, sabahları o sıralarda hiç tansiyonunu ölçtünmü? Sağlığın ve psikolojin yerindeyse o saydığın rahatsızlıklar olmaz, vitamin ve beslenme ile kesinlikle alakası yok

0|0
    0|0
    • Psikoloji etkiler mi bu kadar

• Antideprasan, adı üzerinde depresyon olan kişilerde kullanılır, en son çare ve kesin teşhis konduktan sonra! Bu ilaçlar oyuncak değil. Sende depresyon yok, ilacın ne faydası olacak? Sen ilk yazdıklarımı iyi oku, ona göre kendini yönlendir ve sakın kendi başına ilaç deneme.

• Bn antideprasan kullandım zaten vakti zamanında bazı sıkıntılar hala var ama dedigin gibi kullanmak istemiyorum dogal yollarla iyileşmek istiyorum hayatta herseyden sıkılıyorum hiçbir sey zevk vermiyo ve habire hslsizlik bugun gene rüyalandım nese kardesim dedi senin niyw agzın kokuyo yani hep yaptıgımda asırı hale geliyo

• Fazla cekersen olecen içerde sperm kalmamış * vücut iflas etmiş 😁

0|0
    0|0
    • bir kerede yapsam bu kadar olmasa da oluyo

Yükleniyor...