Kızlar, acill yardimmm lutfennn vajinamm cok kotu durumda bilgisi olan yazabilir mi?

Reglim biteli 5 gun oldu. Normalde son gunj vajinamda kasinti olur ve dustan sonra gecerdi ama hala gecmedi hic bolesi derinleme bir kasinti oldgunu bilmiyorum ikkdefa yasiyorum icine icine sokup yirtim atasim kaziyasim var resmen şu an duramiyorum yerimde. Bakireyim ole icine sokma sansimda yok ikigun daha devam ederse doktora giderim diyordum. Dayanamadim az once telin on kamerasiyla dusta icine baktim zar olan yerde siyah bisey var siyah bir nohut buyuklugunde kara bisey. s basina bile bisey gelen var mi hemen ozelden doktorami cikayim yarin?

0|0
3

En İyi Kız Görüşü

• Eczaneden travazol krem al ban dua edeceksin..

1|0
    0|0
    • Tesekkur ederim bir cok yerde oyle yaziyor mantar icinmis sanirim bir doktora gorunup oyle mi alsam yoksa direk gidip alayim mi?

• Teşekkürler :)

• Rica ederim canim :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Geçti mi acaba? Geçmiş olsun bu arada 😞

1|0
    0|0
    • Tesekkurler canim. Emel hanimin dedigi kremi aldim eczaneden bugun biraz daha rahatim sabahlari ama geceleri cok kotu oluyor bir iki hafta surermis gecmesi.
      Havuzdan kapmisim sanirim siz siz olun havuza girerken cok dikkat edin islak mayolarla durmayin aninda dus alin beklemeyim ben bekledim bigun boyle oldu:(

• Çok geçmiş olsun, ben havuza gitmedim hiç, sevmiyorum havuz. Denizden de kapmadım çok şükür. Ama çok kötü bir şey cidden İnşallah en kısa zamanda iyileşirsin 😞

• Cok saol canim insallah gecer cok kotu cunku dokunamiyorsun bile kendime zarar veririm diye icini kesip arasi geliyor insanin dusmanimin basina bile vermesin:(

• Mantar bu
    ama git önemli
    ilaçsız gecmwz

1|0
    0|0
    • Tesekkurler evdekilwrde doktora goturelim diyor resmen gozlerimden yaslar akiyor hic bolesi kasinti ve yanma hissi yasamadim

Yükleniyor...