Anlayanlar ve bu konuda bilgisi olanlar disinda hickimseye gorus yorumu yapmayacagim?

Arkadaslar iliskiye gireli 3 hafta oldu ve prezervatifle korunmusti ve benim o gun yumurtlama gunumdi. şu an atesim var bel ve eklem agrilari cekiyorum mide bulantim var.. acaba yorgunluktan midir garanti gebelik midir? Simdiden yaziyorum ESIMLE.

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Test yap olabilir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yumurtlama gunun oldugundan eminmisin?
    şu an hic bir sekilde hamileliginin garantisi yok cunku adet tarihin daha gelmemis gelsin uzerinden 7 gun gecerse test yaptir 7. gun bhcg orani yuksek oluyor mutlka gecikmenin 7. gunu yaptir. stresten ve mevsim sicakligindan da buyuk oranla gecikme olabilir. Senin su yasadigin durum gunes carpmasi olabilir ve mide bulantisi sana hamileligi cagristiyor ama mide bulanti ve kusmalar hamile kaldiktan iki uc ay suresinde baslar.. buyuk ihtimal degilsindir adetini beklemelisin..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Prezervatifte yırtılma filan oldu mu?

0|0
    0|0
  • gebelik olduğunu düşünmüyorum. hasta olduğunu yazmışsın mide bulantısı vs büyük ihtimalle hastalıktandır.

0|0
    0|0
  • Prezervatif varsa hamile olasılığın yok bunlar normal yorgunluk gribal enfeksiyon belirtileri olabilir

0|0
    0|0
  • İyiki eşimle yazmışın o* yazcaktım tam son anda gördüm

0|0
    0|0
  • Yorgunluk

0|0
    0|0
  • Muhtemelen

0|0
    0|0
  • yaşın 19 ama eşim diyorsun, biraz sallamaca geldi... kolay gelsin

0|0
    0|0
    • 19 yaşında evlenen insan çok hatta bir arkadaşım evlendi 3 ay sonrada hamile kaldı 23 yaşında şu an 3. bebeğine hamile :D

• kedidir kedi:)

• Kondam da delinme var mıydı? eğer yoksa hamilelik imkansız. Ayrıca bahsettiğiniz şeyler ileri dönem hamilelik belirtileri ki siz üç haftadan bahsediyorsunuz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• olabilir

0|0
    0|0
  • valla üşüttün geçmiş olsun :)

0|0
    0|0
  • YA yırtılma filan olabilir bu şekilde hamile kalan insan çok niye prezervatife güveniyorsunuz ki hap kullansana

0|0
    0|0
  • eşinle olsa da olmasa da fark etmez, kimseye laf düşmez burada. senin cinsel hayatın seni ilgilendirir. buradaki birtakım yargılamak için hazır olda bekleyen gereksizi değil.

soruna gelelim, yumurtlama döneminde hamilelik riski sıfıra yakındır. döllenecek yumurtaları atıyorsun çünkü. eklem ağrısı yorgunluktan olabilir ama mide bulantısı ve ateş normal değil. en kısa sürede gebelik testi yap. prezervatif sağlamsa hiçbir şey olmamıştır ama yırtıldıysa sorun olabilir.

0|0
    0|1
Yükleniyor...