Regl ve hamile olduğunuz durumlarda eşiniz istekli olursa ne yaparsınız?

eşiniz istekli ama regl veya hamilesiniz! ne yaparsınız bu durumda :) ?

0|0
5

En İyi Kız Görüşü

• oral yaparım.

0|1
    0|0
    • helal sana be ;)

• ama işte kıymetimiz bilinmedi :) teşekkürler eig içn.

• hadi ya.. hep kıymetbilmezleri buluyonuz zaten. biz yalnızız bizi de görsenize :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Lütfen ama bencil olmayin erkekler
    Kadin regl iken size oral yapacak kadinin da cani istyio ve regl iken daha da istekli oluyo hormonlardan dolayi
    Ben esimi tatmin edicem ben mal mal bakicam nerde görülmüs

Ve hamilelik hastalik degil yani o zaman da iliskiye girebiliyo haaa istemiyosa bu farkli demek ki bir varki istemiyo yoksa kadin esi ile iliskiye neden girmek istemesin!!!

Bazen cok sacma sorular soruluyo

1|0
    0|0
    • hmm hiç bu açıdan bakmamıştım. tahrik olup orgazm olamamak kötü bir durum olabilir. biliyorum hamileyken ilişkiye girilebiliyor ama belli bir dönemde girilmesi tehlikeli. o dönemdeyken diyorum.
      bu soru saçma mı yani?

• Sacma degil bilmediginde sormak iyi bisey
      Sadece riskli hamilelik olursa iliskiye girmek tehlikeli ama yoksa dogumdan Bir kac gün önce niye cinsel iliskiye girmesin kadin?
      Bebege deyecek degil yani

evet böyle biseyler istemeyin kadin zaten agri ile ugrasirken esime nasil yapicam diye düsünmesin
      ya da kabul eder prezervatifle iliski yasarsiniz

• peki teşekkürler

• Beklesin bitmesini. O kadar da bencil olmasın.
    #

0|0
    0|0
  • Sadece opusurum asla iliskiye girmem

0|0
    0|0
    • ilişkiye girilmez tabi. ama o nasıl rahatlayacak?

• ya mast zaten yapabilir. işte bu yüzden erkeklerin gözleri dışarı kayıyo. yardım et adama işte. o kendi yapmasın sen yap mesela. oral yapabilirsin. yapmazsan bile sen elinle rahatlatabilirsin ;)

• Oral anal bana gore degil yapamam Allah Allah yaa gozu bu kadar disari kayacak kadar karaktersizse napayim

• Vermem

0|0
    0|0
    • verme tabi. ama adam çadırı kurmuş. ne yapacak?

Yükleniyor...