Regl sancim cok agir geciyor ne yapmaliyim lutfen yardim edin?

Cok karnim agiriyo ölmek istiyorum regl sancim cok agir geciyor ne yapmaliyim lutfen yardim edin?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Karnınıza yapılacak masaj menstrual ağrınızın azalmasını sağlar. Üstelik bu masajı kendi kendinize uygulayabilirsiniz. Alt karın bölgenize yapacağınız dairesel hareketler ve nazik, kısa süreli baskılar kaslarınızın rahatlamasını sağlar. Böylece, ağrınız ve gerginliğiniz de azalır. geçmiş olsun bir kaç şey daha var

0|0
    0|0
    • Bir kac sey ne

• açtım gel hadi

• açtım gel

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• ılık duş al.. birde çok ağrın varsa ağrı kesici alacaksın... ama ilacı tavsiye etmem.. eşimde çok bunaltmayıca ilaç kullanmaz.. kasık kısmına sıcak uygula.. napacaksın artık.. başa gelen çekilir..

0|0
    0|0
  • ayağının altına sıcak bir şey koy ve uzan ayaklarını da gövdenden yukarı koyarak yat rahatlayacaksın

0|0
    0|0
  • hareket ve masaj yapabilirsin ilaç kullanmak istemiyorsan

0|0
    0|0
  • Majezik ağrı kesici kesmiyor ise Voltaren iğne yaptır.

0|0
    0|0
  • Isı basdı kullanıyormusun kasığınla göbeğin arasına uygula ağrı kalmıyo kız arkadaşım fenalaşırdı eskiden şimdi kurtuldu öyle şükür

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ayaklara sıcak su torbası ve bitki çayı ;)

0|0
    0|0
  • Sicak su torbası koy isin komigide butun erkekler tavsiyr vermis sanki her ay regl oluyolar. Yuzustu yatmayi dene bide

0|0
    0|0
    • Evet :D erkeklerin daha cok bilgileri var bu konuda sanki her ay regl oluyorlar cunku :D

Yükleniyor...