Gerdek gecesi prezervatif kullanılmalı mıdır sizce ?

Gerdek gecesi hangisini yapmak asıl doğru olan ? Evliler özellikle nasıl ilişkiye girdiklerini söylerlerse sevinirim. Bence gerdek gecesi olmamalı araya hiçbir engel girmemeli tamamen hissetmelisin. Sizce ?

Güncellemeler:
Hap geçerli gibi aslında ama sonradan bi zararı olmasın . Çocuk olmasın derken komple yok etmeyelim :)

0|0
4|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• evet mutlaka doğum kontrolu için şart

1|2
    0|0
  • ilk geceden çocuk istemiyorsanız kullanırsın tabi

1|2
    0|0
  • eşim prezervatif kullandı bende istemezdim ama ilaç kullanamam hormonları etkiliyor geri çekme yöntemi deseniz eger bakir seniz kendinizi yönetemeyebilirsiniz eşim bakir di ve zaten hemen boşalmıştı:) oyüzden en saglam prezervatif bence ama deneyimliyseniz geri çekme yöntemi olabilir ama riski var bide ilaç kullanmasın bence

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• yasmin adet düzensizliklerinde kullanıyorlar bayanlar

ilk gece bakire ise esin misyoner pozisyonu ile gir kızlıgı bozulduktan sonra tekrar giris cıkıs işlemlerinde agrı hissedecektir.

sen kızlık bozulduktan sonra 3 gün bekle sorıl oral yap kayganlastırıcı ile anal yap hatt kas gevsetici bir hapta ver devam et 3 günün sonunda artık ömür boyu rahat rahat tavsanlar gibi sevisin gelelim dogum kontrol icin doktor önerisi olan bir hap kullanın ALLAH BİR YASTIKTA KOCATSIN BELİNİZİ KUVVET :-)

1|0
    0|0
  • arkadaşım ilk gece uzadı uzadıya ilişki yaşanmaz ki bilmen lazım :))

ilk gece bekareti al sadece kıza acı çektirme ilk ilişki önemlidir.. olabildiğince yavaş ve sakin olmalısın.. hem ikinci geceye kadar daha bi istekli olur..

ikinci geceye allah ne verdiyse kullanırsın :) ama ben olsam doğum kontrol hapı kullandırırdım böyle 1-2 ay :) tadını çıkarmak lazım..

0|0
    0|0
  • Gerdek gecesinden önce bayan hap kullanmaya başlamalı,sonraki ilişkilerde condom kullanırsın. bende condom kullanmayı sevmem ama sağlık açısından şart

0|0
    0|0
  • asla olmamalıdır evli değilim ama, eşin kontrol hapı kullanmalı evlilikten 1 ay önce kadar yada iğne vs...

0|0
    0|0
  • Hap kullanımı kısırlığa sebebiyet vermez. Aneksenamun'un dediği gibi Yasmin kullanın yan etkileri en hafif seyreden haptır.

0|0
    0|0
  • ya yok be arkadaşım.ne lastiği.

link

0|0
    0|0
  • hap en iyisi prezervatif le tadımı çıkar yada geciktiriciyi sür gitsin.

0|0
    0|0
  • ya ıcıne bosalmıcaksın yada korunacaksın..cocuk ıstıyorsan korunma :D

1|0
    0|0
  • hap kullandırt hacı

0|0
    0|0
  • iğne daha iyi olur bence.

0|0
    0|0
  • Prezervatif olmalı hemen hamile kalmasın Kadınımla biraz yaşayayım

0|0
    0|0
  • kendımı gerıye cekerım dersen kullanma ben kullanmadım bakıre bırısınle ılk ılıskıde

0|0
    0|0
  • Hic gerdek yaşamadım be agam ama ben asla kullanmam kaldıki normal iliskilerimdede kullanmam

0|0
    0|1
  • saçmalama hapları herkes kullanıyor, hiç bir kadında kısırlığa yolaçtığını görmedim duymadım. hem zaten bir kere gerdek gecesi için kullanacak, bırak kullansın, siz de doya doya yaşayın işte

0|0
    0|0
  • ertesi gün hapı kullanın arkadaşım, illa prezervatif kullanacaksınız diye bi kural yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...