Kızlık zarı ne kadar derinde bilen var mı?

kızlık zarı ne kadar derinde bilen varmı peniz vajinaya ne kadar girerse zar bozulur ve diğer bir sorum ise sürtünme ile ilişkiye gireceğiz sürtünme olayı olurken peniz kızların neresine sürtünürse daha çok zevk alır

0|0
5|13

En İyi Kız Görüşü

• 2cm derinde penisin kalınlığına bağlı eğer 3 parmak kalınlığındaysa zar bozulabilir yada ilk seferde bozulmaz bi arkadaşımn ikinci seferde kan gelmiş herkes farklı yani. klitorise sürtünürse zevk alır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kulak zarına çubuk sokarak ölcebilirsin :DDDDDDDDDDDDD

1|5
    2|2
  • ahanda ebeninkinde buldun mu

1|0
    0|0
  • çok derinlerde arama. beynine sürtünürsen idealdir.

3|3
    1|0
    • aynen.. g noktasi die bisi var zaten

• bunada sesli guldum..sen en iyisi netden ara..yada test yap iste öyle olunca ikinizda biseyler öyreniyosunuz her kizda g noktasi farkli yani

• hangi ikiniz soran ve ben mi sen ve soran mı soran ve sevgilisi mi

• Bırakın bu işleri ya :)

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Napıcaksın...diyelim ki 3 santim derinde, 3 santim girip çıkacak mısın? :D:D saçmalama

ha birde diğer mevzu, hiç sürtünerek sevişmedim bilemiyorum

3|0
    0|0
  • cevabın burda link

buda zarla ilgili bilgiler link

0|1
    0|0
  • inanamıycaksın 1 cm derinde , ne kadar da garip değil mi?

0|1
    0|0
    • 1 cm işi bilene yeterde artar bile...asdfghjklşiderinliği değil işlevi öenmli bi kere...asdfghjkl

• dostum ciddi sordum dedigin için yazıyorum kızlık zarı işaret parmagının ucundan ilk bogumu yeri kadar iç mesafededir yani 1.5 santim gibi penisi istedigin gibi sürtemzsin bu zor en iyisi sen uzanıcan kız penisinin üzerinde gidip gelicek iç dudaklar sarıcak penisi içine dedil yatırıcan çükü o ileri geri yapıcak :))

0|0
    0|0
    • anladım sürtünme işi yattı bizim durum öyle görünüyor

• cevap veriyorum.. link

0|0
    0|0
  • :D yol tarif eder gibi bi tarif bekliyosun galiba :D

0|0
    0|0
  • kanka burdan dümdüz iniyorsun trafik polisi gibi karşına çıkar zaten ez geç =))

2|0
    0|0
  • cok içerde değil. belki 5 6 cm

0|0
    0|0
  • Hemen içerdedir kanka yok ucunu sokcam bozulmaz diye düşünme (:

0|0
    0|0
  • sondaj lazım :)

0|0
    0|0
  • Bu soruyu ciddi sorduysan senın ulaşamıyacağın derinliktedir

0|0
    0|0
  • Derinde değil; dışardan görülebilir. Santim vermek doğru olmaz ama şu şekilde tarif edeyim:

Dış ve iç dudağı elinle araladığın zaman, küçük yuvarlak ortası delik bir yapı görürsün. İşte o gördüğün yuvarlağın içi "kızlık zarı"nın bulunduğu yerdir.

0|1
    0|0
    • anladım sürtünme işi yattı bizim durum öyle görünüyor

• Bu kadar sallanır: ) Dıştan görünebilecek birşey değildir. Havada asılı birşey değildir. Saydam gibi birşeydir ve doku üstüne yapışıktır.

• Havada asılı demedim; havada asılı da demedim. İç dudak aralanınca görünür dedim.

Güya bayansın ama o şekilde dıştan görülebileceğini bile bilmiyorsun. pehh. :)

(Özelden resim veya video linki verebilirim istersen.)

• yer yer 20 metreyi bulur.derin baya

1|1
    1|1
    • yuh sen su kuyusu anladın galiba ama biz kızlık zarını sorduk :D

• kuyu severler derneği değil mi bura yanlış mı geldim :/

Yükleniyor...