Diyelim ki hayallerinizdeki insanı buldunuz ve kısa süre sonra evlendiniz

...fakat nikahtan sonra eşiniz gay yada lezbiyen olduğunu itiraf etti size ve otelde yada evde sizi yalnız bırakıp dışarı gitti. Sizinle cinsel anlamda ömür boyu hiç bir şey yaşayamayacağını ama dışarıya karşı mükemmel bir eş profili çizeceğini, ömür boyu her tür sorumluluğunuzu üstlendiğini söyledi. O iyi bir insan özünde sadece size bencilce yaklaşmış kendi adını gay yada lezbiyene çıkarmamak için sizin medeni durumunuzu kullanmış oldu. Bu durumda ne yapar nasıl bir karar uygularsınız? Siz ise onu gerçekten çok sevmiştiniz ve ona çok bağlandınız.

• Hiç bir şey yapmam evliliğimi bu şekilde kimseye duyurmadan bir süre en azından devam ettiririm.
    33% (1)30% (3)31% (4)Oy Ver
  • Derhal anne baba evime geri döner boşanma davası açar herkese de anlatırım.
    33% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
  • Boşanma davası açar o gece evi terkederim ama kimseye bu sırrını ifşa etmem.
    34% (1)70% (7)61% (8)Oy Ver
  • Kendisini mahkemeye verir davacı olurum.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Agzıan yüzüne kürekle vururum :)

1|0
    0|0
    • ahaha... en samimi cevap ve en yapılması gereken budur bence de.

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben cuckold erkeği olmama rağmen açıkçası bu durumu kabul etmem. Ben eşimden sadece sevgi, aşk, yemek, ütü yapmasını beklemiyorum. Bunları gündelikçi tutarak da yaptıra bilirim veya günü birlik bir kadına giderek de ihtiyaçlarımı gidere bilirim.

Ben evleneceğim kişiden her şeyden biraz olsun isterim. Onu bay veya bayanla izlemeyi isterim ve bir çok farklı fanteziyi onunla yaşamak isterim. Açıkçası en az haftada bir kere ilişkiye girmeyi isterim. Bana bu anlamda da yetebilecekse sorun olmaz. Yoksa kimse kusura bakmasın, her kez kendi yoluna.

Benim fikirlerime saygı duyduğu sürece bende onun fikirlerine saygı duyarım.

Beni anladığı sürece, ihtiyaçlarımı karşıladığı sürece... , Bende onu anlarım ve onun ihtiyaçlarını karşılarım.

Hayatta her şeyin bir karşılığı vardır, karşılıksız bir şey yoktur. Aksini söyleyen birisi sadece kendisini kandırmış olur.

1|0
    0|0
    • peki senin cinsel ihtiyaçlarına tamam dedi. Haftada bir kez seninle olcak ama senin bedenini cinsel açıdan arzulamıyor aşk tutku vs yok yine tamam der misin?

• Sana dürüst olayım benim için cinsellik ve fanteziler ön planda. Eşimlede evlenirken eşim bunun böyle olduğunu biliyordu. Gelelim soruna: Onunla ciddi anlamda bu konuda uzun uzun konuşurdum, istek ve arzularımı söylerdim, eyer bazı istek ve arzularımı karşılaya bilir, bu konuda kesin anlaşırsak. O zaman o andan itibaren benden hiç bir şeyi saklamayıp bir daha yalan söylemeyeceği şartıyla devam ederdim. Aksi halde hemen yollarımızı ayırırdım.

• Bu arada yalan veya benden gizli saklı bir durum olduğunda, bir anda bencil biri olabiliyorum ve normalde hiç yapmayacağım şeyleri yapabiliyorum.

Kısacası hem bencil olurdum hemde bana kaybettirdiği zamanın acısını çıkartırdım. Unutma hayatta her şeyin bir bedeli mutlaka vardır.

• O zamana gelene kadar zaten ne oldugunu anlarsın sevgilinin. evlilikte itiraf etmesiyle alakasız bir durum.

1|0
    0|0
    • Nasıl anlayacaksınız yahu ben de bunu anlamıyorum ki hele ki bir erkek anlarsın diye bunu nasıl net söyler anlayamazsınız eğer çok iyi gizleyebilmişse sonuçta kadın ne kadar erkekten yabani kalırsa namuslu kız terbiyeli kız görüntüsü oluyor onun adı.

• sevişme konusunu sen actın ben degil. saptıran ben degilim.

bakirelige önem veriyorsan vicdanın var demektir. ve o kişiye lezbiyen oldugunu söyleyecek kadar cesursundur. eger söylemezsen evlilikte imza kısmında söylersen vicdanını nasıl aklayacaksın

• Sevişmek konusunu mutlaka önceden anlarım diyerek ben değil sen açmış oldun. Konuyu açmak için ille o kelimeyi telaffuz etmen gerekmez. Bunun dışında yazdığın acaip komik tam bomba yani yahu ne vicdanından bahsediyorsun sanki evlenmişim de evlendikten sonra lezbiyenim ben diye açıklama yapmışım gibi. Banane vicdan vs den ben sadece aklıma gelen bir durum karşısında siz ne yapardınız diye sordum ben yaşamış yada yaşayacak biri değilim ki banane?! Hey Allah' ım yahu!

• yazık olmuş sana bu genç yaşında :)) kızma nolur ama direk bu anlaşılıyor yazdığından, ayrıca bir kadın için erkek önemsizse sorun değl zaten kocan gay miş. ama soruyu bize soruyorsan karımızın yada sevgilimizin lezbiyen olması bize uymaz sevişmeden evlilik olmaz, haa karım yada sevgilim 45 trilyonu banka hesabıma aktarırsa ben 2 3 sevgili daha yapar onlarada ev açarım gül gibi geçinir gideriz :)) 45 trilyondan aşağısı kurtarmaz pazarlık yok :))) bu arada ciddi ciddi sex yoksa ne aşk olur ne sevgililik olur nede evlilik olur ... yok kendin için soruyorsn kocanda gay sa dayan dayanabilirsen zor işin zor :)))))))

0|0
    1|0
    • saçmalığın küpüsün çünkü evli değilim yaşım da henüz evlenecek türden değil. Ampirik insan ampirik nedir biliyor musun alt kültür insanlarında olan bir şeydir birinin anlattığı bir durumu onun başına gelmiş bir hikaye gibi düşünürler sen düşünmekle de kalmamış eminsin bir de git bu cehaletten kaynaklanan hastalığından kurtulmaya bak yazıktır yahu.

• Irkçılık millet olarak ayırmaya denilir anladın mı bahsettiğin dil dil ayrımcılığı da zaten yine ırk ayrımı aynı şey yani ya daha bunu bilmiosun gelmiş bana konuşuosun git bir cehaletini yok et önce komik insan daha ırkçılığın ne olduğunu bilmiyor bundan utanacağına bir de üste çıkıyor. Yok artık!

• pardon sultanım çok özür diliyorum sen haklısın ne olur kızma :) affett büyüklük göster...

• en başta yalan üzerine bir birliktelik kurmaya kalktığı için hemen boşanırdım. kimse kimseye oldu bitti yapmaya hakkı yoktur. başta söyleyecek tercihimi kullanma hakkı tanıyacak. yalanla olmaz

1|0
    0|0
    • başta söylese ztn nikahı sende olmazdı o dakika sanıyorum. Peki bıraktıktan sonra herkese anlatır mısın esas gerçeği?

• ne dememi istiyorsun. nasıl bir yanıt seni tatmin eder. söylermisin. her sözüme muhalifsin.

• Muhaliflikle ilgisi yok ki salt doğrusu şudur denilecek bir durum yok ztn sadece ne yapılabilir ne yapılırsa ne sonuç çıkarını diyorum ben

• Esim lesbiyen olacak ben duracam profil cizecez oldu canim baska bir arzun varmiydi acaba? Direk dava acarim ama kimseyede bahsetmem rezalet cikmasin diye bir dahada gormem onu.

1|0
    0|0
    • Peki ama kimseye sonra ifşa etmezsen evlendiğin gece neden boşanma kaarı aldın diyenlere ne diyeceksin? Sonuçta korkunç bir baskı ortamı olacak ısrar edecekler senden cevap almak için dedikodu kazanları kaynayacak?

• sana gerçek bir olay anlatayım bir arkadaşımın başına geldi... A. İsimli bir arkadaşım vardı düğünü oldu oynadık eğlendik sonra uğurladık ve düğün gecesi yani gerdek gecesi bizi aradı buluştuk, 3 arkadaşız biz kanka yani ne oldu olum dedik sormayın başıma geleni dedi ağlamaklı, gelin hanım hem kız hem oğlan çıkmış yani gelin hanımda iki organda mevcut, sessizce boşanma oldu kızın ailesi kızı aldı doktora diye gittiler sonrada birdaha gelmediler antalyadanda taşındılar...

• tabi olabiliyor böyle şeler özellikle küçük yerleşim yerlerinde daha çok oluyor.

• Bu kurguda mantıksız olan şey hayallerimizin insanını bulurken cinsel anlamda onunla hiçbir şey yaşamamak evlilik öncesi.

Sevdada herşey vardır, tutku da buna dahil...

0|1
    1|0
    • Niye sevişmeden aşık olan kimseler yok mu sanıosun bir sürü var hem de.

• yani kısacası böyle bir kızla evlenmişsem kabul eder evcilik oyunu gibi devam ederim yaşamıma mı diyorsun? Hiç tepki vermeden vs vs

• Dediklerimden bu çıkarımı yapmışsan sanırım beni hiç anlamamışsın. Ben zatn böyle bir kızla evlenmeden önce kızın böyle olduğunu anlarım diyorm sen kabul etmesen de. Hadi diyelim ki bana büyü vs. yapıldı ve göremedim asıl kişiliğini, neden evli kalayım ki?

• Evlenmeden anlardim olmaz yani bu senaryo.

1|0
    0|0
    • Bakireliğe önem veriyorum diyen bir kızsa anlayamaya da bilirdin. Büyük konuşmamak gerek anlayamazsın kesinlikle eğer çok profesyonel gizleyebilcekse hele kadınlar daha kolay gizler.

• Soru soruyorsan gelen yorumlara acik olmalisin.

• ya bi git allahaşkına saçmalamanın da ötesi artık seninkisi

• C C C ve yine C

1|1
    0|0
    • O seni kullanırken mağdur ediyorum olmuyor da sen anlatmaya gelince anlatmayıp onu mu düşünüyorsun? Yanlış bence

• Yani gerçekten anlatmayacaksın öyle mi? Ama senin adını o dula çıkaracak üstelik bundan sonra karşına kim çıksa evlenmiş evlendiği gün kızı bırakmış adam olcak adın.

• baskasinin ayiplarini ortun ki ahirette bizde sizin gunahlarini ortelim demis yaradan... desinler beni bilen bilir

• eşimin gay çıkması beni yıkar sdsadlşdflsşlfşsfl

1|0
    0|0
  • bağlansamda o an siler atarım onu nedemek benle ilişkiye girmeyecekmiş pehh :D

1|0
    0|0
    • Erkeklerden bu cevabı alacağımdan hiç şüphem yoktu ztn.

• çok köttü bir durum :(

0|0
    0|0
    • belki de o yüzden olsa gerek doğru düzgün bir yapılabilecek şudur yolu yok. Bir arkadaşımın üniversiteden arkadaşının başına gelmiş de ne önerilebilir merak etmiştim. Kız anne babasının evine gitmiş boşanma davası açmış oğlan da aşiret ailesi çocuğuymuş tehdit ediyormuş falan kızı yok işte malesef sanırım çözümü bu işin

• gay yada lezbiyen kendi cinsinin dışında kimseyi sevmez ve evlenmez ama ben seversem öyle bir durum olduğunu söylerse beni sevmeyeceği için de evlenmem ama ona anlayış gösteririm

0|0
    0|0
    • evlenen çok var emin ol gizli olarak asıl tercihlerini de götüren çünkü evlenmezse şüphe çekiyor

• kocan gay mi çıktı ? aboovvv, çok kötü lan. cinsel ilişki yaşayamayacaksın bunu bil, eğer insan olarak sevdiysen , yani cinsellik dışında herşeyine okeysen bence devam et. ama iş cinselliğe gelince yine tek tabancasınız, orası kötü işte..

1|0
    0|0
    • Yahu neden her yazılanı böyle kişisel algılama merakı var ki bu insanların hayır hiç alakası yok evli değilim evlenecek yaşta da değilim hatta. Sadece merak ettim.

• çocukta ben de tıkandım :) ama senin sorunda şöyleydi: eşcinsel damgası yememek için medeni halini kullandı. yani kendisi de boşanmak istemeyecektir. şimdi bu bi cinsel tercih meselesi ama eşcinseller bile çocuk isterler. hatta avrupada gayler evlat ediniyolar biliyosun. lezbiyenlerin işi daha kolay çünkü doğurganlar. tıp da ilerledi :) laboratuvar ortamında benim spermlerimle ilişkiye girmeden döllenme yapılabilir. sonuçta ikimizin de çocuğu olmuş olur :) bunlar hep varsayım tabi ki :)

• ama evlilik dışı sperm bankaları ülkemizde hizmet vermiyor belki lezbiyen de birine para falan verip anlaşmalı evlilikle sperm bankasına başvurabilirdi ama o adamdan sağlık raporu ister devlet önce bu baba olamıo mu ki sperm bankasına geldiniz diye ki ztn adam kendinden olmayan çocuğun babası gibi neden gözükmez istesin şu olabilir yurt dışına gidip sperm bankasına başvurabilir kadın lezbiyense şayet ama erkek de taşıyıcı anne bulabilir ona kalırsa bence erkeğin işi daha kolay bence.

Kızlar Ne Diyor 2

• sosyal cevresinde rezil ederim. pesine bosanıp tazminat davası acıp iligini sömürürüm.

1|0
    0|0
    • Kesinlikle ben de böyle düşünüyorum ve eminim biz kadınalr böyleyiz hepimiz aynı dili konuşuyoruz.

• mahkemeye verir. bana yaptığı tüm bu açıklamaları da boşanma sebebi olarak sunarım. ve bunu bütün tanıdıklarımızın bilmesini sağlarım.

1|0
    0|0
    • kesinlikle biz kadınlar aynı dili konuşuyoruz şüphesiz hihihi... yine de Allah korusun tabi bu tür şanssızlıklar yaşamayalım asla.

Yükleniyor...