Kadın doğun doktorları hakkında bilgisi olanlar?

Arkadaslar özel veya devlet hastanesinde kadın doğuma gidip kızlık zarıma baktırmak istiyorum dediğim de direkt olarak baktırabiliyor muyum? Yoksa bunun bir prosedürü var mı? 18 yaşıma mayısın sonunda girdim velimle gitmem gerekir mi? Bilgisi olanlar paylasırsa sevinirim

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Özele gitsen iyi olur. Muayene olabilirsin sorun olmaz tek başına.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Türkiye'de önce savcılığa başvurman gerekiyor. Ondan sonra savcılıktan aldığın belge ile hastane veya doktor kabul ederse muayene ettirebiliyorsun. Görmesi o kadar basit bir şey için bu kadar zahmete değmez kuzum. Birazcık araştır internette sonra kendi kendine bak. Olmadı bana yaz yine yardımcı olmaya çalışırım.

0|0
    0|0
    • Savcılık mı? Direkt niye gidilmiyor ki mesela

• Aileler çok problem yapıyorlar. Bu meseleden dolayı çocuğunu öldüren var. Doktora saldıran var. Bundan dolayı genel olarak hastaneler ve jinekologlar bu şekilde gelen hastaları kabul etmezler. Olayın ardında tecavüz veya daha farklı bir durum da çıkabiliyor daha sonradan ve adalet güçlerini ilgilendiren bir pozisyon olduğunda genelde kızlar şu doktora muayene oldum vesaire gibi şeyler söyleyince hoop aile faciası içinde kalıyoruz hekimler olarak. Hekim olarak bu görevimiz dahi olsa en başta hastaneler müsade etmiyor direkt olarak gelen hastaları. Özel muayenehanesi olan hekimlerde kendi inisiyatifinde değerlendiriyor sanırım konuyu.

Erkekler Ne Diyor 6

• bir jinekolog olarak söylüyorum baktirmanda bir sakınca yok 18 yasadigin için yalnız gelebilirsin

0|0
    0|0
  • Devlet hastanesi bakmiyor

0|0
    0|0
  • Hiç işim olmadı :)

0|0
    0|0
    • doğrudur 😊 ben belki bilen vardır diye danışmak istedim

• Prosedürü var direk baktıramazsın

0|0
    0|0
  • Fotoğrafını çek yanaklarını açıp internettekilerle karşılaştır doktora gerek yok

0|0
    1|0
  • 18 yaşınamı girdin yoksa 18 yaşını bitirdinmi?

eğer 11.08.1995 tarihi ve öncesi doğumluysan velinle gidebilirsin.

bu arada sen nasıl bir kaşarsın küçük yaşta züktürmüşsün kendini.

0|0
    0|0
    • Sanane beyin fukarası sana mı kaldı nasıl ne olduğumu sorgulamak illa yorum yapmak ıcın yorum yapacaksınız ya bos ısler uzmanısınız

• En azından beynim patlak değil ben kızlığımı hallederim de sen o bos kafana yeni bir beyin bulamazsın kes hadi

• Hadi canım sana iyi patlamalar

Kızlar Ne Diyor 1

• niye baktırcan ki :/

0|0
    0|0
    • İçimin rahat olması için diyelim :) ama yolu yordamı nedir bilmiyorum

• bir yerde savcılıktan felan izin alncak diyodu hiç bilmiyorum ben de valla

Yükleniyor...