Kızlar, yardımınıza ihtiyacım var?

Erkek arkadaşımla birlikte olduk daha doğrusu içime girdi ama binbir acı ve aşırı bir kanamayla canım cok acıyınca devam etmedik şimdi ne zaman denesek aynı acı ve bıraktırıyorum bunun sebebi ne olabilir neden sadece acı var zevk alamıyorum ben bir türlü anlamıyorum üzülüyorum artık bu durumdan dolayı lütfen yardım edin 😩😩😒

0|0
5

En İyi Kız Görüşü

• Canım aynısı bana oldu. 4 ay önce ilk defa ilişkiye girdim. 4 aydır düzenli giriyoruz ama daha 2 haftadır falan acımamaya başladı. 4 ay çektim yani acısını. Yorganlar falan ısırırdım. Her ilişkide mutlaka çok uzun önsevişme yapın ki iyice İslam o yardımcı olur. Zamanla açılıyor orası acı da geçiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kafana oyle kazımıs olabilir misin? Acıcak diye duşunursen acır :D

0|0
    0|0
  • Aynı şeyi bende yaşadım, sık dişini. Başlarda oluyor o acı. Ama belirli bir süre sonra geciyor ;) hem nekadar rahat olursan okadar kolay oluyor. Kendini kasmamaya calış. Buarada biz ilk ilişkiden sonra kac defa denedik olmadı. Doktora gittim bir sorun yok dedi ama ilk ilişkiden sonra biraz beklememizi önerdi. 2 bucuk hafta hic denemedik. Sonra oldu ;) bazen ara vermekte iyi geliyor. Kafaya cok takarak sürekli denememek lazım

0|0
    0|0
  • Biraz dayanıklı olmalısın. Açılana kadar öyle oluyor. Ben de ilk zamanlar içim sökülüyor gibi hissediyordum bitse artık diyordum o gidip geldikçe. Sonra açıldı su an her şey normal. Ama şöyle de bisey var uzun zaman yapmazsan yine o ilk defa gibi aciyor haberin olsun.

0|0
    0|0
    • Cok tesekkür ederim yorumun ıcın en azından tek olmadıgımı bilmek rahatlattı :)

• Doktora git

0|0
    0|0
    • Gitmeyi düşünüyorum ama korkuyorum da

• neden

• 18 yasıma mayıs ayında girdim bakılır mı bilmiyorum ki beklemem mi lazım

Yükleniyor...