Bekaret kavramı sizin için önemlimi ? düşüncelerinizi merak ediyorum?

bekaret kavramı sizin için önemlimi ? düşüncelerinizi merak ediyorum?

Güncellemeler:
meraktan soruorm usluba dıkkat

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• ilginç bir soru. kavram olarak görmek de ayrıca ilginç. ama toplumda nerede oldugunla statünle, ekonomik bagımsızlığınla dunya görüşünle toplumsal algınla vs değişen göreceli bir şey bence.

0|0
    0|0

• Bekaret önemlidir arkadaşlar,

bu konuda bayan arkadaşlar maalesef erkeklerle aynı şartlarda olduklarını düşünüp hataya düşebiliyorlar..

Bir erkek ve kadın asla eşit değildir, bu söylemim erkeğin üstün yaratık olduğu anlamında da değildir.

Bir kere kadın annedir, sorarım bayan arkadaşlara, annenizin babanızdan başka bir erkekle ilişkiye girdiği gerçeğine ne kadar mantıklı yaklaşabilirsiniz?

Kadın özeldir, kadın tek yaratılmıştır, bekaret ise onun temizliğinin sembolüdür...

Erkeğinde bakir olması gereklidir tabii ki, bu konuda da sorun yok ancak biz erkeklerde fiziksel olarak bunu ayrıştıracak bir kavram yoktur.

Düşünsenize bayanlar bir erkek çocuğunuzun olduğunu? onun ne hissedeceğini? ya da önemsiz olduğunu düşünen baylar? anneniz babanızdan önce bir adamla yatmış?

Kadın tektir, annedir, özeldir...

Kadın kocasına özeldir...

Erkekte ise böyle bir özellik yoktur...

Kadın her girdiği ilişkisinde evleneceği adamın özelini ifşa etmektedir,

Yani bakire olmayan biriyle evlenmek, ömür boyu senin sırrını bilen bir kaç kişinin olduğu gerçeğini kabullenmektir.

Belli aralıklarla bu durumlarla yüzleşmek, bazen ise fiziksel olarak onunla yatmış adamları görmek demektir..

He şimdi şunu duyar gibiyim, o zaman diktiririz haberiniz olmaz...

Gerekirse diktirin, erkeğin hayatı boyunca midesinin bulanmasını engelleyin..

ciddiyim bu gerçeğe bir ömür göğüs germektense kandırılmanın çok daha az zarar verebileceğini düşünmekteyim..

Dolayısıyla bekaret önemlidir, namusun bacak arasında olmadığını düşünen sizler? namus nerede? beyinde mi? beyinde olan ahlaktır arkadaşlar, namus ayrı bir kavramdır..

İnsanlar ahlaksız ama namuslu, namussuz ama ahlaklı olabilirler...

Namus bacak arasındadır...

Beyinde aranılan ise ahlaktır..

Kişi kendini yol geçen hanına çevirmişse ve bunun hala namusla ilgisiz bir kavram olduğunu düşünüyorsa büyük yanlış içerisindedir..

Bakire olmayan kadınlara yaklaşmayan erkekler ise genelde bahsettiğim dejenere olmuş kadınları seçerler, kolay elde ederler ve işlerinin bitirirler, dolayısıyla kullan at olur o kadınlar..

Bakire olan kadına ilişmezler, üzerine kalma korkusu olabilir, bunun bir vebali var onu düşünüyor olabilir..

Zaten belli bir yaşa kadar bekaretini eşine saklamış bir kadın sadece eşini bekler, dolayısıyla bu tip adamları anlar ve uzaklaştırır...

Yazdıklarımdan tecavüze uğramış, kendi isteği dahilinde bekaretini kaybetmiş kadınları tenzih ederim..

Ancak kandırılmışlıkta maalesef affedilemez...

Bakire olmayan bir kadınla yuva kuracağıma, evlenip boşanmış bir bayanla evlenmeyi daha çok isterim...

ayrıca burada bile bekaretin önemsiz olduğunu söyleyen adamlar için bu bir tabudur...

onlarında meselesi bakire olmayan kadın düşürme meselesidir...

bir kadın okurda belki ekmek çıkar durumu...

Hadi bakalım bol şanslar..

konuyla ilgili özel görüşmek isteyen arkadaşlar olursa erdalcuneyd@gmail.com

0|0
    0|0
  • Sevgi,aşk bekaret dinlemiyor olmazsa olmaz dediklerimiz bir anda anlamsız kalabiliyor.Büyük konuşmama taraftarıyım .

Bu konuyla ilgili onlarca başlık açıldı.Artık baymadı mı? neyi merak ediyorsunuz anlamıyorum.sonuç ortada önemli gören de var görmeyen de var.Bu her zaman da böyle gidecek.

2|0
    0|1
  • Kıtadan kıtaya değişiyo bu kavram doğrusu ama bu konuya en uygun cevap bu olur diye düşünüyorum :

Daha önce birisiyle birlikte olan erkek bakire bir hanım istemesi yanlış diye düşünüyorum aynı şey bayanlardada geçerli.Bayan tacize uğramış olabilir ama utanıp söyleyemiyo olabilir o çok farklı bir durum...

Başka bir konuya gelecek olursak özgürlük diye bişey var istediğini yapabilir.Ama eski kafalı insanlar tarafından yanlış görülür diye düşünüyorum itirazı olan varsa tartışabiliriz buyrun.

1|0
    0|0
  • Kızlık zarının tek görevi kadınsal hastalıklara erken yakalanmayı önlemektir. Gerdek gecesinden sonra kapıda çarşaf bekleyenler için böyle değil tabi.

1|0
    0|1
  • yaşadıklarım gorduklerım duyduklarım dıyo kı bekaret ıncecık bır zarın arkasında degıl...

bekaret beyın zarında olan bı belırleyıcı...

ornek 1: iş yerinde bi abinin anlattıgı olay; hacının kızı turbanıyla evden cıkar kadıkoylere gezmeye tozmaya sureklı işvelidir bla bla bla ve mahalleden bı herıfle yatar olay cıkar ve kızı aklı dengesı yerınde olmayan bırı ıle everırler herıf dunyadan bı haber yasarken hatun kısısı mahalledekı sevgılısı ıle 4 döner...

ornek 2: bakıre olan eskı sevgılım kımse ıle el ele tutusmadıgını soyler ama on sevişme seklindeki cinsel hayatımız sırasında "ben neden daha once bunu denemedım" der ve bende anlarım kı benden once kı sevgılısı ıle de sevısirmiş...

ornek 3: bakıre olmadıgını bıldıgım bır arkadasım evlenmeden once halıyle sevgılılerıyle cınsel hayatını yaşamış olup evlendıkten sonra kendını eşine adamıştır...

düşüncelerimiz bekaretini bozmaz isek cinsel organımızdakı bekaret her daım saglam kalacaktır... saygılar

1|0
    0|2
    • tebrik ederim çok haklısın ''bekaret beyın zarında olan bı belırleyıcı...''

• Kişisel görüşüm eğer evlenip boşanmadıysa kesinlikle erkeğin şereflisi kadının namuslusu makbuldür.

1|0
    0|1
  • esımın benden once bırının altına yatmasını ıstemıyorum bu kadar basit.eger yattıysa evlılıkte benden sadakat beklemesın.

0|2
    3|1
  • Biyolojik olarak himen'in yırtılıp kan akmasından başka bir etken değildir.

0|0
    0|1
  • Bütün zarsızlara lanet gelsin sdkjsgf

0|2
    3|0
  • benım ıcın onemlı neden mı cunku sımdıye kadar hıc bır sevgılıme bunu yapmadım(dını yonden degıl sabah aksam ıbadet eden bırısı degılım.alkolde alırım ara sıra .bana etık gelmıyor).unıversitede hatta bır sevgılım bu yuzden ayrıldıgını cok cok sonra duydum.(cınsel yakınlasmadık dıye cok sonra yakın bır kız arkadasım soyledı). dar goruslu oldugumu dusunmuyorum.cok fazla daraldıgım zamanlar oldu o zamanlarda gıttım genelevde karsıladım ıhtıyacımı(o da sadece 2 defa sırf sevgılıme zarar vermıyım dıye sonucta evlenme garantısı yoktu).burda kabul eden arkadasları goruyorum elbette ki saygım sonsuz onların goruslerıne.lakın ben kabul etmıyorum yada ıcımde bır turlu asamıyorum bu konuyu.o yuzden buyuk konusmuyorum belkı de bırgun karsıma boyle bırısı cıkar ve bende cok asık olursam belkı durustlugunden dolayı kabul etmek zorunda kalırım.ama bende bır sekılde izin ısterım ondan benım de hakkım olmalı dlye dusunuyorum kabul etmesse kapıyı gosterırım .yorumuma cok kızacak arkadaslar olacak lakın adelet yerını bulmalı. .bazı arkadaslar gecmıse sunger cekmek lazım diyecek bende benden once yasamıs olmasını ancak bu sekılde asabılırım.ruhum ancak bu sekılde rahat olur.

0|2
    4|0
  • hayır. çağımın gerisinde bi insan değilim ben

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bekaret sadece zarını değil komple vücudunu korumaktır bence.Benim için değerli.Başkalarının ne dediği umrumda değil.

0|5
    0|0
  • Ekonomik özgürlüğü olan bir kadın için önemli değildir.

0|2
    1|4
Yükleniyor...