İlişki esnasında orgazm olamıyorum neden?

ilişki esnasında orgazm olamıyorum ama zevk alıyorum. bikaç kez ardarda sevgilim boşaldıktan sonra en son beni masturbasyon yoluyla ya da oral olarak orgazma ulaştırıyor. ama bunu kafasına takmaya başladı ben sana yetmıyormuyum neden ilişki esnasında orgazm olmuyorsun diye. ama benim için çok sorun olmuyo bu durum.. sizce problem ne?

0|0
3|25

En İyi Erkek Görüşü

• çözümü sana söliyim söle sevgiline ilk olarak öpüşün koklaşın 10-15dk sonra o senınkını yalasın sen onunkını 10 dk falan epey bir kıvama gelin sonra başlayın sexe , 10-15 dk sürsün oda :D etti sana 40dk , 40dkda da orgazm olamıyorsan sana burdan 3 tane güçlü , kaslı bir zenci ikram edelim :D saygılar...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sadece bir tek kişiyle ilişkiye girdiysen bunu anlamak zor, sevgilinle uyumsuz olabilirsiniz.

0|1
    0|0
    • uyumsuz derken yani nasıl?

• hiç orgazm olamasan sende fiziksel bir sorun olabilir derdim ama seks sırasında seni tatmin edemiyodur. belki fiziksel belki de davranış şekliyle seni tatmin etmiyodur.

• bende onu dedim -,- perikızı abla 36 yaşındasın helal olsun sana hayla yardım ediyosun :) kendini kaç yaşında hissttiğini merak ettim

Erkekler Ne Diyor 24

• Erken boşalma sorunu var mı sevgilinde?

0|0
    0|0
  • ön sevişme süresinin kısalığı sorun. sonda yaptığı işi başta yapsın , ve sen orgazm olmadan önce ilişkiye başlayın. böylelikle ikkinizde birbirinize yeteceksinizdir.

0|0
    0|0
  • ten uyumsuzluğu

0|0
    0|0
  • Bizce problem ön sevişmeyi kısa tutmanız
    Seni biraz kendinden geçirmesi lazım ondan sonra ilişkiye devam

0|0
    0|0
  • kendini biraz daha olayın akışına bırak kendini kasma zevk aldığın pozisyonları tercih et erkek arkaşının penis i küçük mü yoksa

0|0
    0|0
  • yanlis anlama ama kendini kasiyorsundur ya iki duble at ya da arkadasin iki tokat atsin ya da memeleri koparirsacina isirsin o esneda konsantren degisir umarim olursun

0|0
    0|0
  • Problem zamani ayarlayamasi icine girmesin az sabretsin seni bir kendi ayarina getirsin on sevisme oral ya da kucuk suprizleri sana yapsin kendini dusunmesin senle ayni kivama gecince baslayin iste

0|0
    0|0
  • O seni orgazm edemiyor.

0|0
    0|0
  • beceremiyor

0|0
    0|0
  • o çocuk salakmış kızlar öyle hemen bir iki vurmaya orgazm mı olur muş , ama çocukta belki tek yaptığı kişi sensin ondandır tecrübeli değildir, ben olsam :) neyse kalsın

0|0
    1|0
  • Problem sevgilinde

0|0
    0|0
  • Olur öyle fabrika ayarlarında sıkıntı varsa demek

0|0
    0|0
  • Ülkemiz kadınının bir çoğu ayni

0|0
    0|0
  • partnerin pek bilmiyor anlaşılan

0|0
    0|0
  • sevgilinden kaynaklanıyo seni iyi beceremiyor bence...

0|0
    0|0
  • elle klitorisi okşamaya alışmışın

0|0
    0|0
  • Partnerin abaza

0|0
    0|0
  • Sorun erkeğinde

0|0
    0|0
  • problem yok

0|0
    0|0
  • Deneyimsiz partner belkiki direkmen giriyor ilgi yok şefkat yok

0|0
    0|0
  • kendini ilişkiye tam olarak veremiyorsun, o esnada kafanda bir sürü şey geçiyor kafanı boşaltmalısın önce sonra kendini boşaltırsın

0|0
    0|0
  • Biraz bencil bir eşin var!

0|0
    0|0
  • Sevgilin sevişmeyi bilmiyor ve seni hazırlayamıyor. Önsevişmeyi önce yapması gerekirken sonra yapıyor...

0|0
    0|0
  • sonradan yapatığını baştan yapsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sorn devam ediyor mu?

0|0
    0|0
  • ah tecrübesiz erkekler...
    Kadınların %50 sinden fazlası vajinal orgazm olmuyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...