13yaşında 90 beden göğüs normal mi? Detaylar?

İkiz kız kardeşlerim var 2001 doğumlular benim göğüslerim 75 iken onların göğüsleri 90 hatta 95. benim boyumdalar ve kilolu değiller ama göğüsleri çok büyük. gören insanlar bana 16 yaşında diyor onlara 22 anlamıyorum neden böyle :( nasıl büyütürüm göğsümü

0|0
9|22

En İyi Erkek Görüşü

• 75 iyi boş ver çok büyük olursada ilerde sarkar sonra uğraş dur 75 ideal gideri var her türlü :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• kız kardesının kı haddınden fazla buyukmus kı sende gogus buyutmek ıcın cabalama cunku kardesınıkı bırazdaha buyur ıse , kucultturmek zorunda kalabılır. bunun dısında ılla buyuteccek ısen cesıtlı buyutme yontemerı var ama henuz cok erken. gelısım donemınde kısıden ksıey gelesım zamanları faklılasıyor. bakarsın 1-2 yıl sonra 85 beden olurvemıs olursun

0|0
    0|0
  • maşallah demeliyim

0|0
    0|0
  • bende onlarin sorununu anlatiyosun sandim, genlerle ilgili bir durum bu kisiden kisiye yasam bicimi yemek sekline gore degisir, jenerasyon farkinda var normal bir durum cok takilma yani, kendine de misyon yuklemekten vazgec

0|0
    0|0
  • hey maşallah önemli olan boyuı degıl sarkık olmasın dırı olsun uzme kendını memenı sevıcek bırını bulursun :D

0|0
    0|0
  • Normal değil

0|0
    0|0
  • Ne yapıp da büyültüyosun sonrada başa bela olacaklar

0|0
    0|0
  • masaj yap

0|0
    0|0
  • takdiri ilahi

0|0
    0|0
  • Bol bol süt iç

0|0
    0|0
  • Yok anasının nalı

0|0
    0|0
  • zayıf ve büyük göğüslü kızlar erkeklerin tam aradığı tipler senin kardeşlerin

0|0
    0|0
  • Valla hormon meselesi

0|0
    0|0
  • Bir estetik cerrahina silikon taktir ya da bir erkege cokca ellettir

0|0
    0|0
  • Senin kardeşlerin anlaşılan Türkiye rekoru kıracak ileride😀😀

0|0
    0|0
  • sarkar onlar bir kaç seneye :D

0|0
    0|0
  • seni tanıyorum Fransız kız ;)

0|0
    0|0
    • anlamadım

• sen ve ikiz karşlerin gibi bir tanıdık fransız gurbetçi tanıyorumda acaba o musun

• slikonla büyültebilirsin

0|0
    0|0
  • kardeşinde hangi sulak tarlanın ürünü anlamadım gitti, gübreyi sağlam vermişsiniz< demekki,90 göğüs varsa kesin 70 falanda kalça vardır

0|0
    0|0
  • Senin yaşın kaç?

0|0
    0|0
  • Yuhh 95 mi? Gerci boyutu ne kadar bilmiyorum ama burada daha 85in ustunu yazani gormedik tahminimce cok buyuk

0|0
    0|0
  • Göğüs yoksa işin zor evde kaldın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Göğüs bedeni değil o sırt genişliği.

0|1
    0|0
  • Büyütmek için yapılcak bişey yok genetik bişey ama bence seninkiler de küçük degil iyi

0|0
    0|0
  • Daha 13 yasindasin derdine noldu

0|1
    0|0
  • Kardeşin iyimis 😅

0|0
    0|0
  • Cus yani

0|0
    0|0
  • İnternette masajlar var büyütmek için onları uygula