Bakire olmayan bir kızın damadın annesinden 5 bilezik babasından 5 bilezik istemeye hakkı var mı?

Bakire olmayan bir kızın damadın annesinden 5 bilezik babasından 5 bilezik istemeye hakkı varmı?

Güncellemeler:
Mesela arkadaşlar 10 babasından 5 annesinden toplam 15 tane. Mesela diyelimki erkek o kadar bilezik taktigi halde gerdek gecesin bakire olmadigini

0|0
20|18

En İyi Kız Görüşü

• merhaba sevgili troll kardeş,

Bugun cok yoğun bir gün geçirdim. İş yerimde tonla gerizekalıya laf anlatmakla saatlerimi harcadım. O kadar cok telefonla konusmam gerekti ki telefonun camı nem tuttu. Hala kulaklarımda tilili sesleri yankılanıyor. İçtiğim kahvenin haddi hesabı olmadıgından şu an yorgunluktan öldüğüm halde uyuyamıyorum. Taksiye verdiğim 50 tl de canımı cok yaktı. Ayrıca nişanlımın evinde yine koltukların arasına saklı 3-4 çift çorap buldum. Evim evim canım kedim diye evime döndüğümde özleminden yanıp tutuştuğum kedimi bağrıma basmak isteyince suratıma attıgı tırmığın sızısı hala hissedilir derecede çok. Biraz iyi hissedeyim diye yaptığım pudingin yanması sebebiyle tüm bunları bir araya getirdiğimizde ne kadar kızgınım bilemezsin. Şimdi senin bu tuhaf sorunu okuyarak aklıma tuhaf kin, nefret, acı, hüzün, aşk, ihtiras, ihanet dolu yerli dizi tadında yorumlar yapacağımı düşünüyorsan yanılıyorsun.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• kız değil diye istemeyez mi? bu hatunu alan adam biliyo kız olmadığını ve evleniyo neticede her bişide ister

0|1
    0|0
  • Bakir olmayan bir erkeğin namuslu bir kızı babasından istemeye hakkı var mı? O yüzden sus şimdi.

5|3
    2|2
    • Çok haklısın gerçekten bunu düşünmüyorlar hiç.

• Ellerine geçen her kızı halledip bakire olmayan kızı eleştiriliyor bu kadar dar beyinli insanlar var.

• Haklısın be kardeşim ama erkekler işte...

• az istemiş 8 dir adet damatta sen mi oluyorsun?

2|1
    0|1
  • Çok sıkıcısın.

1|0
    0|0
  • İşe hep farklı pencereden bakıyorsunuz , esas mühim olan şeyleri kaçırıyorsunuz ...

0|1
    0|0
  • Kendini para karsılıgı satılıga cıkarmıs gibi isteklerde bulunan kadına mı konusayım, bekareti bacak arasında arayan kor zihniyete mi bilemedim.Susmak en guzeli.

3|0
    0|0
  • Ne alakası var. ne yanı kızlıgını veren 3 bılezık vermeyen 5 bılezık mı alacak. Hangı devırde yasıyorsun?

1|1
    0|0
  • Altın bekarete göre mi veriliyormuş? Kimin fetvası bu?

2|2
    1|0
  • gelinlerin bu mantığını anlamıyorum kimin içinden ne geliyosa taksın..ama bakireliğede bağlamayın durumu ilerde her durumda başa kakılma ihtimali olabilir ve sorun çıkabilir

0|0
    0|0
  • oofff sorouya bak akşam akşam gülem krizine girdim):)

0|2
    0|0
  • Bu durumun bakirelikle alakasi ne ki? Dinimizde bile bunun yeri yokken taktiginiza bakin ya.. Eger sen o kizi aliyorsan her seyi istemeye hakki vardir ne kadar isterse kendine kalmis tabi aileyi de zorlamammak lazm ama aileler arasndadir buda

0|0
    0|0
  • öff... var tabi. sonuçta hayatı paylaşcak onlar. oğlan kabul ettiyse kimseye laf düşmez.

0|1
    0|0
  • Sanki altını satınca kız kendi başına keyif yapıyor ha. Tamam bakirelik diyoruz da onu kıza bakire olacağından takıyorsan işi ucuıza kapattıyorsun demektir. O bir hediyedir satın aldığın şeyin ücreti değil !

0|0
    0|0
  • bence senle evlenmesin.

0|2
    0|0
  • hakkı yok tabide bakirelikle ne alaka

0|1
    1|2
  • Durumun yoksa, alicengiz yapma.

0|1
    0|0
  • olum bi susar mısın ha.

1|0
    0|0
  • İster niye istemesin.

0|1
    0|0
  • Az bile istemis.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Evlenmeden evlenmek için birşey isteyen kızları/kadınları kendilerini birer mal gibi lanse eden kişiler olarak görüyorum ben ne yalan söyleyeyim, bir değiş tokuş yapılıyor sanki altınlar bilezikler karşılığı bir ürün / bir hizmet alınıyor erkek tarafından. Bu çıkarcı zihniyeti hiç sevmiyorum. İnsanlar neden evlenir? Sevdiği kişiyle aynı çatıyı paylaşmak için, hayatı daha anlamlı ve güzel kılmak için. Bu paylaşımlarda ve kazanımlarda karşılıklı olduğundan ötürü, çok saçma kızın birşey istemesi. Gelenekler falan diyorsanızda varoş geleneği olmaktan öteye gideceğini sanmıyorum. Nasıl bir gurursuzluktur bir kızın eş adayının ailesinden maddi beklentisi olması? Aile büyükleri birşey takar takmaz müstesna. Fakat istenmesi büyük görgüsüzlük.

2|0
    0|0
  • Bakire ise kendini böyle mal gibi sunmalı yani öyle mi? zarım var, e haketim 10 bileziği, bu devirde zar, 20 istemediğime şükredin gibi... millet nelerin kafasını yaşıyor.

3|1
    0|1
  • 1. Hakkı yok durumuna göre kaçtane takarsa takar. afedersinde ölüde g.t istemek gibi birşey olurdu uzlaşılır sorun çözülür. 2. söylediklerimin bakirelikle bir alakası yok

1|0
    0|0
  • olsun olmasın

böyle istek karşısında orta parmağımı gösteririm!

asla söylenmez böyle şeyler

0|0
    0|0
  • Hangisine daha çok kızacağımı bilemedim , karşı cinsi zardan ibaret gördüğüne mi yoksa zara bir değer biçmene mi

2|0
    0|0
  • ağırlığınca altın isteme hakkı bile var

3|0
    0|0
  • simdi boyle dersen carsi karisir hemserim bakire degilse plastik yuzuk hani ciklette cikanlardan opusmusse bir bilezik alir elletmisse 2 bilezik bir yuzuk sadece gostermisse 4 bilezik iki kolye sifir km ise set altin

0|1
    0|0
  • Bekareti bu kadar sorun ediosan sende sktir ödeşin bro :A

0|0
    0|0
  • Hakkı yok kırmızı kurdaleyi bile takmaya hakkı yokki kaldıki bilezik :S

0|2
    0|0
  • soruya bak sonuca gel bakire degilse almasın madem

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • Bu trollemeleri ben yapardım eskiden ya..

tam da benim yan hesaplarımın tarzı bi soruymuş gizli kardeş :(

• bizim roman düğünlerimizde kızoğlan kız alıorum 2 ve ya 3 bileziğe ben eski nisanlıma 4 bilezik bide gerdanlık takmıstım sen ne diosun :D

0|0
    1|0
  • tabiki var..

0|0
    0|0
  • Alamıycaksan acık acık söyle

0|0
    0|0
  • Birde su kirmizi bezi beline dolayamaz

0|0
    1|0
  • Hiç bir kızın böyle bir şeyi istemeye hakkı yok bu onun fiyatını gösterir bana göre

0|0
    2|0
  • sizin bu tarz düşünceleriniz yüzünden her yıl binlerce kız katlediliyor.

katledilecek birşey varsa sizin bu fikirlerinizdir

2|0
    1|3
    • @cooler ne kerametse arkadas listende 69 tane kiz var lakin erkek yok kizlari sex objesi olarak goruyorsun burda kizlara yaranmak için yorum yapma :)!

• :) :) ferhaaat

• Kadinlari sex objesi olarak gören kisinin profili, profil fotografinida silmis simdi link

• o onları baglar ama adalet olmalı eger cocuk namuslu kızın gunahına girmedıyse zaten o kızı kabul etmemelı.eger cocukta baskasına yaptıysa ıste adalet budur

1|0
    0|0
Yükleniyor...