Kapat

Penisim 12 cm Evlilikte Sorun Olur mu?

Evlenecegım kız çıt pıtı bir kız. Penisim kalın degıl ve 12 cm. ikimizde zevk alırmıyız yoksa birimiz zevk almaz mı? Kafaya cok taktım.

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Sıkıntı olmaz korkma

0|1
    0|0
    • peki neden kız icine 18 cm de alabılıyorsa eğer o kız 13 ten nasıl zevk alcak?

• Alır diyorsam alır vajina organı esnek organdır içeri girilen cismin şeklini alır anladın mi

• cok sagol mihriban peki penis ince bile olsa o vajina penisi el gibi kavrar mı sıkı tutar mı yani?

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• taksan iyi edersin

0|2
    1|0
    • herkezi kendin gibi cuval mı sanıyorsun sen zeki

• Kız bakireyse ilk senin kini tadacak yani daha uzununu isteme gibi bir lüksü yok merak etme birde senden hoşlanıyosa parmağın girse bile hoşuna gider :)

0|1
    0|0
    • sen bu işi bılıyon :)

• en onemlisi de zina yapmamıştır insallah cunku zina yaptıysa orası genişleyebılır yapa yapa.

• E evlencekmişsin sormadın mı sanmıyorum öyle olcağını ayrıcs geri toparlıyor vajina

Erkekler Ne Diyor 8

• merak etme kardesım sorun olmaz cok fazla

0|1
    0|0
    • abi bir sorun da penisin ince olması yani seks esnasında penis bosta gelip giderse ben nasıl zevk alcam nasıl bosalıcam oyle bosta gelip gitme olabılır mı?

• yok olmaz abıcım takılma bu kadar

• 12 cm ideal kardeşim boşuna kafana takma, önemli olan işlev.. Yani erken boşalma olmasın olsa bile karşındaki kişide orgazm olana kadar idare et senden iyisi olmaz ;)

0|1
    0|0
  • Daha uzun olsaydı daha iyidi

0|1
    0|0
    • ama kız minyon bir kız :)

• Sende seni o şekilde kabullenen hatunla birlikte olacaksın bu kadar

• dogru dıyorsun peki vajina ince bir penisi bile kavrar mı bir el gibi?

• Ön sevismeyi uzun tut abicim ise yarar heralde

0|0
    0|0
  • kız hayal kırıklıgına ugrayacak.

0|0
    0|0
  • Zayıf minyon kız al derim

0|0
    0|0
  • bişey olmaz benımkı 12.5 - 13cm aynı durumdayız :D

0|0
    0|0
  • olmaz

0|0
    0|0
    • neden olmaz nedenini de yazarsan sevınırım kardesım

• o da dedigim gibi hiç sıkıntı olmaz vajina ona göredir zaten. ama en son ihtimal dedigim gibi bir doktora gider halledersiniz. önemli olan sevgi.

• anladım cok dogru

Yükleniyor...