Baylar bayalar soru aslında hepimiz için önemli fazla yapılan masturbasyon evlilikte srn olr mu?

baylar bayalar soru aslında hepimiz için önemli fazla yapılan masturbasyon evlilikte srn olr mu? hadi cevaplarrr...

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Olur.. kadinda erkekte duzenli cinsel yasama gectiginde bunun sikintisini ceker.. masturbasyonda bir an evvel olsun dersin gercek iliskide mumkun oldugunca gec.. vucut alisir ve bu kadinda tatminsizlige erkekte ise erken bosalmaya ve ereksiyon sorunlarina yol acar

0|0
    0|0
    • pekii bu işi bıraktımızda diğelim ki 3 ay hiç olmadı gene sıkıntısını yaşarmıyız?

• bir müddet dediniz ne kadar bir süre gerekli hiç yapmassak mesela 3 ay vucud aynı şekline girer mi zevk alabilirmiyiz o zaman ve tüm sorunlar ortadan kalkar mı?

• Duzrnli consel yasama gectiginizde ilk xaman yasayacaksiniz bu durumu sonra duzekecek iste

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben olduğunu düşünmüyorum. Evlenmeden önce fazla şekilde mastürbasyon yapardım. Evlendim zararını görmedim. Hatta şimdi bile eşimle ilişkiye girdikten sonra bile bir posta atıp rahatlıyorum

0|0
    0|0
  • Olur. Kalkmaz sonra.

0|0
    0|0
    • bırakırsan yapmayıı hiç yapmassan

• Rica ederim. Lafı olmaz. Sperm kalitesi bile artar bıraktığında

• bu arada ben sporcuyumda

Yükleniyor...