İki gündür aramıyor. Yine ona mı gitti?

2yıldır bi birlikteliğim vardı ilk başlarda çok iyiydi çıkmaya başladıktan 4ay sonra beni aldatmaya başlamış buz karakter olarak yaşam tarzı olarak çok farklyiz o gece gezen içen eğlenmeye meraklı biri bense ailemin sözünden çıkmayan 1kere bile içkinin tadına bile bakmamış bi insanım aldattığını öğrendiğimde ayrıldım ama çok dolaştı peşimde her insan hata yapar dedim ve affettim aynı yerde çalışıyorduk bu kızla cinsellik yaşıyormuş kızı işten bile çıkardı aynı yerde çalışıyorduk sadece ofislerimiz ayrı yerlerde idi sonra düzeldi bi süre ve yine aynı mevzular biz onunla el ele tutuşmanın ötesine gitmedik sadece alnımdan operdi.sonra yine bi kızla beraber tatile gtmeler gece 4 e kadar beraber içmeler benden daha çok vakitte geçirmiş öğrendim ayrıldık yine barıştık çok affettim belkide sıkıntı burda başlıyor ne zaman çok kavga etsek bunalsa o kıza gidiyor sonra yine beni arıyor canı tatil istiyor kavga çıkarıyor ayrılıyor tatil bitiyor beni arıyor ondan ayrılıyor.yine çok tartıştık ayrıldık zaman ver çok bunaldık zamanla düzelcez diyor 2 gündür aramıyor beni yine ona gittiğini düşünüyorum ne Olur akıl verin

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• Farklı dünyaların insanlarısınız. Ona göre sen evlenilecek, yan cepte duracak kızsın. Ama seninle gelecek planlarken gezmesinden şeyinin keyfinden içmesinden de taviz vermiyor. Durum bu, sen onun için umut vadediyorsun, onun düzen tarafısın. Kız ise onun anını yaşadığı gününü gün ettiği, hazlarını yaşadığı biri. Belki de nasıl bir sevgilim olsun diye gelgitler yaşıyor. Kendini böyle kabul edemiyorsan ayrılacaksın ya da ilişkine yön vereceksin. Ama böyle bir adama güvenilip de gelecek kurulmaz bence. Sen çocuk büyütüp ev işi yaparken o malı götürmeye devam eder :)

0|0
    0|0
    • Anlamıyorum boyle olmak suc mu hiç bir zaman ona ayak uydurmadim hatamı yaptım anlamıyorum evlenilecek kızlar eglendirmedigi sürece mutlu olamayacaklar mi

• Suç değil tabi ki, dedim ya farklı dünyalardasınız. O yüzden seni anlayacak birine ihtiyacın var. Doğru olmasa da hayatın gerçeği. Kızlar hep en yakışıklı, en çekici olanı ister. O kişiler de kendisine kul köle olacak her şeyi hapacak kızı ister. Bu ilişkilerin çarkı böyle. Ben de yakışıklı ve fit vücutlu biri ddeğilim kızlardan sen tam evlenilecek adamsın,çok iyi bir insansın lafını çok duydum. Çok da kız arkadaşım olmadı. Erkekler açısından da böyle bazen. çok da kızardım.

Erkekler Ne Diyor 11

• okudum okudum okudum anladım ben burada ne yazarsam yazayım o cocuk sana nasılsın dedıgınde senın kalbın deli gibi atacaktır ,tek laf söyluyorum ,""ilerde kullanılmıs ve pişman bir insan olarak yaşamak istemiyorsan kesinlikle bitir""" sana kolay gelsın allah yardımcın olsun

1|0
    0|0
  • Ben bu gıbı durumları gorunce tepem atıyor eğer bu çocuk seni seven bırı olsaydı eminim ki sallamayacaktın neden cünkü seni seviyor her istedigini yapıyor olurdu fakat anlattıgına gore cocuk masallah herseyı yapıyor kafası rahat o yuzden köle oluyorsunuz sonrada care bulun diye ugrasıyorsunuz hatanın büyügünü sen yapıyorsun baska bır kız olsa buraya danısmak yerıne coktan tekmeyı vurmustu cocuga.valla ne dıyeyım helal olsun cocuga

1|0
    0|0
  • Hata üstüne hata yapmışssın sil hytndan olsun bitsin ya..Sana değer vermiyor hala onu affetme peşindesin..

2|0
    0|0
  • Sen onun için kolay lokmasın...

2|0
    0|0
  • hala ne duruyorsun ayrılsana...

1|0
    0|0
  • taviz tavizi getirir bir defa affettin her zaman affedeceksin duygusu yerleşmiş ona o yüzden seni aldırmamaya başlamış

0|0
    0|0
  • aldatmıs bitmiş bu iş sen hala ne bekliyorsun

1|0
    0|0
  • o dağda sen ovada siz ayrı gezegenlerin insanısınız bunu ben burdan anladım sen anlamadınmı?

1|0
    0|0
  • onlarla gönül eğlendiriyor seni evliliğe saklıyor bu hayatın boyunca aynı olur

1|0
    0|0
  • aynı seylerı sende ona uygula

0|0
    0|0
  • sen de usulca ver

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 9

• çok iyiniyetlisin sanırım. Belli ki seviyorsun... Sana döndüğünde yeniden tercih edildiğin gibi bir hisse kapılıp sana değer verdiğini düşünüyor olabilirsin. O zamanlar da o insan düzelecek, artık bu kabus bitecek sanırsın. Ancak o düzelmez... Düzelse bile bunu yapacak olan senin gibi iyi niyetli insanlar değil. Düzelir, herşey yoluna girer diye beklerken bir başmışsın kendinden çok şeyler kaybetmişsin. Böyle üzen, yanar döner, hayat tarzı sana uymayan, gözü dışarda tipler arkadalrında hep acı, gözyaşı bırakırlar. Kaç ondan, hayatını kurtar. O tertemiz sevgini hak edecek insalara yaklaş...

1|0
    0|0
  • bır kapıyı süreklı calar karşı tarafta her şartta açarsa arkadasının yaptıgı doğal senın yaptıgın yanlış...

herkese konusması atıp tutması kolay gelıo ınsan içine kalbıne hıslerıne engel olamıyor.. burda solemek şunu yap bunu yap demek kadar kolay bıse yok ...ama arkadasım yapmaya çalış ...çünkü bir insan sana kızdıgında gıdıp bır baskasının kollarında huzur buluosa bu hep böle devam eder nasılsa sende böle bişeyı kabul edıosun zmanla alışkanlığa dönüşecektır

1|0
    0|0
  • ya ne aptalsın be kadınlık gururunda mı yok :@ ne akıl vericez aklın olsa birazcık ayrılırsın bidaha görüşmezsin iğrenirsin ondan seviyorum falan deme ne kadar sevsende bunu k.etmiyeceksin arkadaş çıldırıyorum ya böylelerini tepesine çıkaranları görünce

0|0
    0|0
  • Cok sacmalamissin adam her halti yiyor sen hala affet onu peh

0|0
    0|0
  • uzak dur ondan!

1|0
    0|0
  • sen hala beklıomusun aramasını kusura bakma ama bole bı adamı ne dıye beklıosun ve senı aldattıgını bıle bıle gururuna nasıl yedırıosun bırlesmeyı

1|0
    0|0
    • katılıyorum çok doğruu

• anlamıorumm yaa ne olursa olsun ne kadar seversm sevım bn bu duerumda yuzune bakmam kabul edılemez bı durum ama hala telefon beklıosun herkesı boswer ama insan kndı kndıne yedıremez bu durumu

• hiç arkana bile bakma ve tekmeyi koy kmse senden önmli ve değerli değil

1|0
    0|0
  • kızım sen nasl hala çıkıyorsn onnla tamamen bitir numaranıda değiştr seni resmen yedekte tutuyor bu kadar gurursuz olma

0|0
    0|0
  • kurtul şu heriften.

1|0
    0|0
Yükleniyor...