Polikistik over'ın kesin bir tedavisi yok mu?

Gizli Üye
Arkadaşlar doğum kontrol hapı kullanmadan olmuyo ya 3 yıldır kullanıyorum ve zararlı diyolar sürekli kullanmak istemiyorum polikistik overi kesin bi tedavisi yok mu ya ameliyat falan ne biliyim işte çok kötü durumdayım hapıda bıraktım
Güncellemeler
+1 yıl
18 yaşındayım evli değilim 2 hafta önce gttm doktora hapı bırak 1 ay bakle olursa 3. günü eğer olmazsa muhtemelen olmaz zaten dedi ve bana bi tarih verdi bu tarihte gel dedi ne yapacak ki nasıl bi çözüm bulur ki biliyo musunuz
Polikistik over'ın kesin bir tedavisi yok mu?