Polikistik over'ın kesin bir tedavisi yok mu?

Arkadaşlar doğum kontrol hapı kullanmadan olmuyo ya 3 yıldır kullanıyorum ve zararlı diyolar sürekli kullanmak istemiyorum polikistik overi kesin bi tedavisi yok mu ya ameliyat falan ne biliyim işte çok kötü durumdayım hapıda bıraktım

Güncellemeler:
18 yaşındayım evli değilim 2 hafta önce gttm doktora hapı bırak 1 ay bakle olursa 3. günü eğer olmazsa muhtemelen olmaz zaten dedi ve bana bi tarih verdi bu tarihte gel dedi ne yapacak ki nasıl bi çözüm bulur ki biliyo musunuz

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bak arkadaşım bir sağlıkçı oalrak şunu diyebilirim.. Evet zararlıdır o haplar.. Doğurganlığı zaltır.. Kilo aldırır hormon yukler en kesin çözümü SiPRAL kullanımıdır.. ne sna ne erkeğe bir zararı yoktur. en kısa zamanda bır kadın doğum doktoru ile görüşmelisin.. Geçmiş olsun..

0|0
    0|0
    • sipral mi? arkadaşım 18 yaşındayım

• 18 yaşındayım evli değilim 2 hafta önce gttm doktora hapı bırak 1 ay bakle olursa 3. günü eğer olmazsa muhtemelen olmaz zaten dedi ve bana bi tarih verdi bu tarihte gel dedi ne yapacak ki nasıl bi çözüm bulur ki biliyo musun

• kanamanın neden oldugunu anlamak için bunu yapıyor sonrasında test yapacaktır..

Erkekler Ne Diyor 5

• Geçmiş olsun. Size anti tümoral etkileri ile 2-3 ay aloe vera jel ve frenk üzümü karışımı ekstresi ve propolis kullanmanızı tavsiye ediyorum. Aynı sorun eşimde de vardı.

0|0
    1|0
    • tamamen yok adiyor mu . nerde bulabilirim bunu yan etkisi var mı

• çok teşekkürrr edrm peki nasıl kullancam bunları yiycek miyim anlatır mısınız

• eğer geleceğinde çocuk yapmayı düşünmüyorsan tüplerini bağlattır hamile kalma ihtimalin %0

0|0
    1|0
  • niye kullanmadan olmuyor ki sürekli mi birlikte oluyorsun ? kullanma hapların hepsi kimyasal

0|0
    0|0
  • sımdı bız buradan ne desek bos sen bır doktora gorunmelısın

0|0
    0|0
  • Hangi marka ilacı kullanıyorsun ?

Geçmiş olsun gerçekten çok kötü bir hastalık

0|0
    0|0
    • yasmin , diane 35 ikisinide kullandım 3 yıldır kullanıyorum

• bi hemşire ablamız bana bitkisel tedavi önerdi. bu tedaviyi sizlerle paylaşmak istiyorum. ısırgan otu tohumunu toz haline gelinceye kadar havanda dövüyosunuz. aynı şekilde çörek otunuda dövüyosunuz ve süzme balla karıştırıyosunuz ama balın akıcılığı kalmayacak şekilde karışımı ayarlıyosunuz. hergün 1-2 tatlı kaşığı karışımdan yiyosunuz. ve en az 6 ay devam edin

yorumlarda gordum dene istersen

Kızlar Ne Diyor 5

• İbrahim Saraçoğlu2 nun Soğan Suyu Kürü' nü google dan ara bul aynen uygula ama orda iki farklı aydaki peş peşe adetinde uygula diyor sen gezmezse 15 ' er güğn ara vermek şartıyla her ay uygula en gec 6 ay içinde yumurtalıkların ve rahim bölgesi hücrelerin yepyeni tazecik hale gelecek.

0|0
    0|0
  • ben de p.overım ama ben de ilaç kullanmıyorum nolcak bakalım:(

0|0
    0|0
  • Bende de var pko. Aslında dogum kontrol hağının yan etkilerinden çok memnunum ( göğüs dolgunlastırması, sivilce geçirmesi vs. ) ama o bölgeye yan etkisi nelerdir bilemiyorum. Soğan suyu içiyordum bir aralar, zorlada olsa geçte olsa geliyordu ama ben sıkıntılı bir insan oldugumdan ugrasamadım daha fazla :)

0|0
    0|0
    • ameliyatla falan bi çözümü yok mu bunun ne yapmayı düşünüyorsun

• Otlar falan varda, sıkılmam uğraşabilirim dersen yap

• bi ara soğan kürünü uyguladım bi fayda görmedim

• çok güzel bişey bu. sev onu. tabi ki hiçbir hastalık istenmez ama kurtuluşun yok. alış birlikte yaşamaya.

0|0
    0|0
  • hayır herkeste pco var bi şikayetin yyoksa neden kullanıyosun evlendiğin zaman çocuk olayı ortaya çıkınca tedavi ol şuan ne şikayetin var ki kullanıyosun adet mi olmuyosun

0|0
    0|0
    • bende kullanmayınca omuyo 3 - 4 ay. ve kullanmayınca yani adet olmayınca sivilcelenme ve kıllanma oluyor ve buda çok psikolojimi bozuyo kimin olsa bozar yani

• hormaonlarda yüksek çıkıyo evet

• hangi hormonların

Yükleniyor...