Ben onunla ilişkiye girmek istiyorum, ne yapacağım?

arkadaşlar benim bir sevgilim var 2 haftadır faceye girmiyo ..onunla buluşmak istiyorum sevişmek istiyorum dayanamıyorumkötüsüde şu ki sex yapmaz o sadece on sevişme :(((ben ona bakire olduğumu söyledim yoksa ayrılırdı benden..ben onunla ilişkiye girmek istiyorum :((( napçamm

Güncellemeler:
numarasini siliyorum annem kurcaladiigi icin

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bakire değilsin o zaman öyle mi ?

0|0
    0|0
    • evet

• en kısa zamanda söylersin umarım ne kadar erken söylersen senin için daha iyi olur bence. Farzetki 2 sene sonra söyledin o konuda takıntılı biriyse 2 değil 10 da olsa bırakır. eğer yolun başındaysanız şimdiden söylede işler daha da karısmasın.

Erkekler Ne Diyor 13

• ilişkiye girmek istiyorsun da girdikten sonra ciddi düşünmeyebilir benden demesi.

erkeklerin geneli bu zihniyettedir.

0|0
    0|0
  • yuz yüze görüşebileceğin başka birisini bul.

0|0
    0|0
  • bakıre oldmadıgn hadde oldugnumu soyledın? Turkıye ıcın cıddı bı yalan bu. Keske dogruyu sevseydın . ama gec .. sua n aklıma gelen tek yokl dogruyu soylemek..

durumunu anlatman. cıdden sevıyorsa ve senı nsadakatını gormusssee. bıraz parlama kızmadan sonra sana doncektır.. gurur yaparsa donmesı cok zor

0|0
    0|0
  • lan millette ne sevgililer var sen onunla sevişip birlikte olmazk için yol arıyosun bizde bizimkilere kırk takla atıyoz ha ben böle şansın :)

0|0
    0|0
  • ben olsam ayrılmak yerine karşılıklı zevke dönen bi ilişkiye çevirirdim :) bulmusum bakire olmayan kızı bırakırmıyım öyle ortada hemde senin gibisini :)

0|0
    0|0
  • sana yolunu gosteremde cocugun basını yak zavallımda o vıcdan azabıyla senınle bır omur gecırsın yuru gıt... uza...

0|0
    0|0
  • yazık sana :(

0|0
    0|0
  • niye o çocuğa takılıp kaldın bebeğim güzel vakit geçirebiliriz ama... istediğin onda yoksa hedefini değiştirmelisin

0|0
    0|1
  • benle ilişkiye gir

0|1
    0|0
  • takıntılarından kurtul ondan sonra gel soruna cevap vereyim.

0|0
    0|0
  • Sevgilin diyosun madme , telefon niye etmiyosun

0|0
    0|0
    • nosu yok siliyorum annem görmemesi iicin

• aslinda faaceden tanismadik..yolda tansitik facesini buldum ordan yazistik öyle

• yazısmayla sevgili mi olunur ? Çok garip doğrusu.

• telefon aç söyle :)

0|0
    0|0
  • facebook kullanan bı sevgılı bulmanı tavsıye ederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• :) :) Yaa erkekmii yook canımmm yaa sevişmekk içinn can atann birsürüü erkek varr bırak böylee adamlarıı... def et gerçektenn seninn bu isteğinee layık birinii bul... Ayrıcaa telefona ARKADAŞININ ADIYLAA KAYDEDEBİLİRSİNN ... :)

0|0
    0|0
    • süper anlattin ama benim kanim tek ona isiniyo

• yalnız sevgilim diyosunda bu sanal aşk mı ? bi numarası falan yok mu ? naısl bi sevgililik ?

• banaa niyee yazıyorsunn soranaa yazsanaa :D

• böyle bayanlardamı var?

0|0
    0|0
  • Geçenlerde yine aynı soruyu sormuştun akillim...

Yasin kaç bilmiyorum ama sevgilisinin numarasını not almayı bile aklına getiremeyen dahi bir insansin.

Hadi sen arayamiyorsun bu sevgili 2 haftadır nerede, o seni neden aramıyor?

Bu neyin kafasidir böyle çözemedim. Allah akıl fikir versin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...