Evlilikte eşin cinsel isteklerine karşı gelmek bencillik midir?

Yani demek istedigim herkez cinsellikte ruhen ve bedenen aktif olmayabilir, ama eşlerden biri digerine göre daha aktif buna ragmen buna olumlu karşılık vermemek bencillikmidir? ve bu bencillik olayına eşin cinsell hayatı renklendirmek adına yaptıgı girişimlerin bi sınırı olmalımı? yani cinselligin bi sınırı varmı? biri renklendirmek ister biri ne gerekvar böyle şeylere diyebilirmi ve bu o evlilikte sorun olurmu? Siz beyler bayanlar Evlilikte cinsellik ne kadar önemli size göre çiftlerin kendi özel yaşamlarında yaşadıklarının bi sınırı olmalımı siz ne düşünüyosunuz ?

Güncellemeler:
Bu arada bekarım komuoyunun nabzını ölçmek istedim :))

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• karşı tarafın isteklerini benimsemeden onun zevk alıp almadığını düşünmeden sadece kendi hazzını düşünerek hareket etmek bencilliktir. anlattığın durumda hem fazla isteksiz olan kişi hemde karşısındaki istemediği sürece işi bitirmek için uğraşan kişi bencile davranmış olur. bence butür ilişkiler çok sıkıntılıdır. aşırı istekli ve isteksiz biri ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar bunun büyük sorunlara yol açabileceğini düşünüyorum bir süre sonra . ve evliliklerde cinselliğin çok önemli bir unsur olduğunu düşünüyorum . cinsel yönden tatmin edici bir yaşama sahip olan insanlarım çok daha dengeli ve mutlu oldukları bir gerçektir. kaliteli cinsel yaşam yaşam kalitesini artttırır bana göre .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bence cinsellik çif taraflı olmalıdır,bencillik yapmamalıdır,ve ben her iki tarafında ne istediklerini bilmeleri ve söylemeli diye düşünüyorum cinsellikte ayıp utanma olmamalı

0|1
    0|0
    • haklısın cinsellik önemli, eşler bana göre isteklerini bencilcede uygulamaya çalışmamalı karşı tarafında bunu benimsemesini saglamalı,

• orasıda öyle ilgi görmeswler bu kadra yaygın olurmuyudu

• Değildir.Ruh hali denen birşey var.

0|1
    0|0
    • dogru söylüyosun ama erkekdede kadındada bu ruh halini gereksizce uzunca bir süre sürdürenler oluyo, hepimizin evli arkadaş cevresi vardır, inasanlar yakın bulduklarına bazı özel sıkıntılkarını anlatabiliyo ve bu sorunların yüzde ellisi cinsellik yani eşin bu konuda gereginden fazla kendini geri çekmesi

• evlılıkte cınsellıkte sınır olmamalı evlenmeden karsıyım cınselıge

0|2
    0|0
  • kadın içinde erkek içinde eşini memnun etmek zorundasınnn

0|2
    0|0
  • Bencıllık demeyelım de acımasızlıktır bana göre. sağlıklı bir evlilik sağlıklı bir cinsel hayattan geçer

0|1
    0|0
    • yani eşlerden biri o an cinsel ilişki yaşamak istiyosa ve eşi buna yanaşmıyosa sıkıntı olur diyosunuz, haklısınız sonuçta bu bir ihtiyaç erkek yada kadın başka kime gitsin su içipde geçecek bişey degilki bu, anlayışlı olmak lazım

• Anlayışlı olmak lazım abartmadan.. kesınlıkle..

Erkekler Ne Diyor 3

• Evlilikte cinselliğin elbette bir sınırı olacaktır, sapıklık seviyesine getirmemeli ilişki zedelenmesin,Erkek yatakta daha aktif olacak eşini yönlendirecek ama cinsel hayatta renklendirmek adına değişik fantaziler kurulabilir ama eşlerin uyum sağlaması önemli, Cinsel hayattaki pasiflikler evliliğin düzenini bozar.

0|1
    0|0
    • haklısın bişey isterken karşı tarafıda düşünmeli insanların istekleri degişkendir ama karşı tarafın kişiligi bu istege uygınmu bu istegin dozu ne bu önemli, ve bide gerçekten erkege çok görev düşüyo cinsellikte

• Tamamen katılıyorum zor bizim işimiz

• her iki tarafında eşit olması taraftarıyım...

0|1
    0|0
  • Bence İlişkilerde ve evliliklerde karşılıklı birbirlerini tatmin etmeliler eksiklik olursa evlilik sıkıntıya girer

0|1
    0|0
Yükleniyor...