Çocuk Aldırmak Zorundayız Yardım?

Arkadaşım hamile kalmış çocuktan sora çocuk terk etmiş ama hamile kaldığını bilmeden o süredenarkadaşım ünide tıp kazanıyo hayaliydi okula devam etmek için aldırması gerek çnkü çocuk evlenelim sevmeye çalışırım demiş o yüzden kabul etmio evlenmeyi aldırmak zorunda Ama NERDE NASIL YAPABİLİRİZ kaç para tutar

0|0
6|22

En İyi Erkek Görüşü

• Aklınızda bulunsun artık özel devlet farketmiyor bütün kürtajlar kayda geçer. ve evine resmi görevliler anket için gelir niye oldu diye. ayrıca evine posta ile kürtaj yaptıran anne adayı için doğum kontrol yöntemleri kitapçığı gelecek tabi resmi telefonlar filan. başımıza geldi ondan biliyorum.

0|0
    0|0
    • kaç aylık hamile?

• sigortalı babasına gidiicek kadın doğumda neişin vardı dicek bir ton eziyet çektik sinopta tanıkd arkiler vardı öyle gttk görüldü falan iyi şmdi çok şkür

• dikkat etsin birdahakine iyi korunsun. bu arada bir süre ilişkiye girmesin yara mara olduysa iyice iyileşsin.

En İyi Kız Görüşü

• İstanbul anadolu yakasında tanıdığım bir doktor var istersen yaz adresini vereyim arkadaşım

0|0
    0|0
    • Ay özelden yazım dur

• Açtım mesajı canım

• Benimde arkadaşıma lazım detayları özelden yazarsanız çok sevinirim. 1 aylık hamile

Erkekler Ne Diyor 21

• Fiyatını söyliyem de bir çocugun katili olmak istemem nerde nasıl yapıldığını söyliemem
    800 - 1.200 arası sağlıklı yerler daha pahalı

0|0
    0|0
  • Özel bir klinikte uzman operatöre yaptırırsınız. Hasta mahremiyeti gereği bu bilgileri gizli tutacaktır Fiyatı ise gittiğiniz doktora, bulunduğunuz kente ve kliniğe göre farklılık gösterecektir. Ortalama 1000-2000 TL gibi bir rakamı referans almanız gerekir.

1|0
    0|0
    • çüş 1000 2000 mi :/

• çok saol :/ en aızndan para miktarnı ayarlarz ozamanavç kdr

• Para bir şekilde bulunur, kazanılır ve yerine tekrardan konur. Ama kimi zaman sağlık elden gitti mi ne yaparsanız yapın boştur, yerine tekrardan konamaz. Geçmiş olsun şimdiden, metanetinizi ve iyimserliğinizi korumaya çalışın.

• Hangi ildesiniz?

0|0
    0|0
  • bu günaha sen de ortak olmaz

0|0
    0|0
    • ortak olmak istemiorm ama tek güvendiği benmişim sndn başka yardm alcak kmsem yok dedi NEDEN HERKES BANA GÜVENMEK ZORUNDA Kİ! :( :(

• o zaman evlensin hanımefendi.. yaparken iyi zevk çığlıklarıyla yaparlar ama iş ciddiye binince evlenmezler

• Küfür etmicem bilmeden knuşma seni sevmeye çalışrm dio çocuk için evlenen adamla adam dedm pardn ne die evlensin kes nyse

• bak işte bir salak kız modeli daha, veresiye kadar etrafında pervane olan erkeğin tatlı diline süslü sözlerine kanarsınız, verincede bir piç peydahlayı kaçan erkeğin arkasından salya sümük ağlarsınız, kızlar biraz akıllanın artık, nemusunuzu düşünmezsiniz bilirim ama ya kızlık gururunuza ne demeli

0|0
    0|0
  • evlenmeden beraber olmanın buyuk gunahı olduğu bilmiyor muyda yaptın ya. simdi hamile haliyke katlanacaksın sakın aldırmaya kalkma bu bir cinayetti.

0|0
    0|0
  • hamile kalmadan önce o boku yemeyecekti

0|0
    0|0
    • Bnde öyle dedm ama hata işte içkinin kötülükleri

• eliyle eden boynuyla çeker ben böylelerine acımam

• Hassskttiiirr kötü olmuş

0|0
    0|0
    • Gerçekten çok kötü durumda ailesi çok mühafezekar özele yazdırdılar kızı tek kız ama acımazlar valla bu yanlışı duysalar :/

• Annesi babası hacca gidicek eylülde o zmn dşünüorz anca :(

• hadi bakalim

• arkdasın sgk varsa özel bir polikonşkte 500tl civarında olur
    sgk yoksa 1500-2000 arası isterler

0|0
    0|0
  • hem o* hem katil... cehenneme vip bilet almış... Allah belanızı versin...

1|1
    1|0
  • Cok gunah

0|0
    0|1
  • Kaç aylik

0|0
    0|0
  • Ankarada isen özelde yaz

0|0
    0|0
  • 600 700 lira tutar

0|0
    0|0
  • Yüksek yerlerden atlasın masrafsız olur

0|0
    0|0
  • yazik gunah be

0|0
    0|0
  • herkesin altına yatarsanız işte böyle ortada kalırsınız.

0|0
    0|0
    • Ben değil arkdaşm çok şkür daha öpüşmedm bile @@! Çoğul knuşmaıda kesn artk

• katıl mı olcaksınz

0|0
    0|0
  • Ins ailesi ogrenr katl kzi oldgni gorr

0|0
    0|0
    • Saçmalama ya offf

• Ysa degsti bir yakalnirsa mafderler

• Ailesi böyle yetstrmis oda ailesne böyle karslk vermis. Hc bir gerck gizli kalmaz gunu gelir hesap sorar

• vicdanınız nasıl el veriyor korunmayı bilmiyorsa neden ilişkiye giriyor madem bir halt işledi çeksin ceremesini tıp okuyup bu dünyayı kurtarır ya diğer dünyayı nasıl kurtaracak katil olduktan sonra

0|0
    0|0
    • 1 yıl dondursun okulu sonra tekrar okur

• Allah ıslah etsin sizi tez vakit cezalandırsın beter olun beter

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Büyük konuşmayım da kız kardesim dahi bu durumda olsa yardım etmem o haltı yerken ben yanında değildim sonuçta ki masum bir bebeğin katline ortak olamam 2. si erkek yine vicdanlıymş ki sevmediği halde evlenelim demiş ortada öylece bırakanlar da var
    . Ne diyelim Allah herkese yardım etsin

0|0
    0|0
  • bebeğin ne sucu var ya hayaller için cana kıyılırmı?

0|0
    0|0
  • Ya yazik o cocuga aldirmasin hamile kalmadan once dusunseydiniz cocugun hayatini elinden almayin

0|0
    0|0
    • Ama napalım Sevgilisi Seni sevmeye çalışırım demiş ailesi duysa acımazlar atarlar sokağa btn hayali o üniydi kazandı napalım sn söle istanblda kmsesi yok ailesinden başa

• Yaş kaç

0|0
    0|0
  • hem zina yapmışlar
    hem de fasulye tanesi gibi çocuğu parçalayarak öldürüyorlar
    Allah ıslah eylesin ne deyim
    yasal olarak mümkün değil
    ayrıca bir çok doktor çocuğun babası da izin vermeden almıyor çocuğu
    yazık olan küçücük çocuğa oldu
    bir de tıp kazanacak kendi çocuğunun katili olan biri için başkasının hayatı ne kadar önemli olabilir ki acaba?

1|2
    0|0
Yükleniyor...