Memelerin sarktı biraz, operasyon yaptırmadan tekrardan dikleşmeleri mümkün mü?

Memelerim, duruş bozukluğundan ve yanlış sütyen kullanımından ötürü birazcık sarktı. Şimdi duruş bozukluğu için egzersize başlayacağım. Ayrıca kendime destekli diye tabir edilen altı telli ve bedenime uygun sütyenler aldım. Bunlar ile memelerim tekrardan dik hale gelir mi? Başka uygulayabileceğim alternatif yöntemler mevcut mu? Yoksa ancak bıçak altına yatarsam mı düzelir bu durum?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı yöntemler var tabi devamlı uygulayacaksanız

0|0
    0|0
    • nasıl yöntemler onlar?

• Teşekkür ederim tekrardan :)

• Rica ederim memeler benim için kutsaldır

En İyi Kız Görüşü

• Ameliyata gerek yok. Duzenli bir sekilde bel karin kol gogus egsersizleri yap. Saglikli beslen bol su ic tas gibi dim dik goguslerin olur kamburlugunda gider. Ama azim ve irade lazim. 6 aya kadar sertlik hissedersin. 1 yila kadar hayal etigin gibi olur

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim canım cevabın için :)

• Rica ederim ha bir de banyo yaparken once sicak sonra soguk suyla yika. Bir kac defa goguslerine buz gibi su tut alisirsin zmnla buda yirtik olusumunu onler. Guzel nemlendirici kremde surersin. Bak ben hamilelik gecirdim ve 1,5 yildir sut veriorum goguslerimin halini sen dusun bazi eksersizlerle dik tutmaya calisiom goguslerim eskisi gibi olmasada yine guzel. Sende takma okadar. Birde destekli silikonlu sutgen takdin mi varya cok guzel dekolten olur

• Eğer emzirmeden sonra dahi düzeliyorsa benim için umut var demektir :) tavsiyelerine uyacağım :)

Erkekler Ne Diyor 16

• Göğüs, sırt, omuz, karın egzersizlerine ağırlık verebilirsin, genel olarak vücudundaki yağ dokuyu kısmen eritip kas dokuyu artırabilirsin. Düzenli uygulayacağın soğuk su presi ya da masaj ya da kozmetik ürünleri de derdine derman olabilir.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim :)

• Evlenme ve hamilelik öncesi kızların vücutlarına ve vücut ölçülerine olabildiğine özen göstermelerinde fayda var. Sıkı, fit, diri bir vücut ile hamile kalıp-beraberinde kilo almak ile, zaten kilolu, sarkık, gevşek olan bir vücut ile hamile kalıp üstüne bir de kilo almak arasına büyük farklılıklar var. Anlattığım ikinci kategorideki insanların doğum sonrası bir türlü fazla kilolarını verememesinin asıl kaynağı da zaten budur.

• Doğru söylüyorsunuz. İlerideki en büyük kabusum adeta :/

• bence dikleşmez boşa kürek sallama

0|0
    0|0
  • Sen en iyisi her gün o tv'de çıkan varya Dr. Ömer Coşkun'un meme büyütücü ve dikleştirici kremini al ! Adam ne b*k bulsa büyütüyor mk neyse mevzuyu fazla büyütmeyelim.

0|0
    0|0
  • Bilmem hiç sarkmadılar

0|0
    0|0
  • Mumkun tabi

0|0
    0|0
    • nasıl peki?

• yazacağın bilimsel bir şeyse buradan da yazabilirsin hem herkes de faydalanır. başka türlüyse eğer zaten o yüzden gizliyim :)

• Bilimsel. degil benim. tavsiyem ama. sapikca da degil :)

• Bakiyim

0|0
    0|0
  • Doktora git

0|0
    0|0
  • mumkunde

0|0
    0|0
  • ne kadar sarkık bakmak lazım
    resim atsana

0|0
    0|0
  • öylede güzeldir... üstdeyken sallanır işte boşver

0|0
    0|0
  • Operasyon düşünüyormusun

0|0
    0|0
  • duzelır daha kucuksun sıkma canını

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim :) Altta bir yorumda ameliyat şart diyorlar amaa. 23 yaşındayım :(

• ahah iltifat için teşekkürler :)

• rıca ederım bı de mesaj atsan :D

• çok elletip yalatmasandın, her önüne gelenle zikişirken bizemi sordun, sktir git * kaşrı

0|0
    0|0
  • Kaç yaşindasin ona gore cevap vereyim

0|0
    0|0
  • Internette gormustum bir egzersiz kesin ise yariyomus

0|0
    0|0
    • Nasıl bir egzersiz bu peki?

• çok çok zayıfım inan bana

• Yok mu bir foton ya neolcak sonucta seni tanimiyorum cekinmeni gerektirecek bir durum yok

• yaparlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende de var ayni problem surekli kambur duruyorum ama ben hep sutyen takmama ragmen oldu o etki etmiyo bence

0|0
    0|0
    • cevap için teşekkürler :) o zaman en iyi çare şu kamburluğu yok etmek desene :(

• Operasyon düşünüyormusun

• Kambur degilim yahu. Isteyince dik olabiliyorum yani :D ama kendimi kaybedip kambur oturuyorum onun etkisi buyuk sarkmada

Yükleniyor...