Vajinadaki bu şey ne?

daha once hep jilet kullaniyordum agdaya basladim sonra ama agdadan sonra sivilceler kıl donmeleri filan oluştu. 2-3 aydir vajina dudaginin ve iste bacaga yakin o yerde ortalarda bir küçük top var böyle dokununca hissediyorum. patlatamiyorumda sivilce gibi ucu yok ama igneule bir kac defa patatmistim ve sonra inmişti ve şimdi yine top gibi olmus bugun yine patlattim indi biraz ama halen top gibi birsey var gecermi bu

Güncellemeler:
ve o bolgede kil filanda cikmiyor

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• anlattıklarınıza göre kıl dönmesi gibi bir durum olabilir. patlatınca ucunu biraz oynayarak genişletebiliyormusunuz içinden kıl görüyorsanız iğne yardımıyla ucunu çıkarıp çekip koparmaya bakın uzun bir kıl çıkması gerekir. yoksa sıktığınızda sıvı kan veye iltihap gibi şeyler mi çıkıyor?

0|0
    0|0
    • sivi kan cikiyor kil gormedim

• bulunduğunuz ilin internette hastanlerini araştırın illaki bir bayan jinekolog bulursunuz o da ne olduğunu anlamak için tabikide orasını görmek isteyecek yani iç çamaşırınızı indirmenizi isteyecek eliyle falan ne olduğunu anlamak için yoklayacak izinde yaptığınız gibi sıkacaktır. belki iltihap dağıtıcı iğne falan yapacak belki tahlil yaptırtacaktır. fazlasını doktor bilir. ALLAH acil şifalar versin.

• Teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Bilmiyorum çikolata kisti olabilir hemen doktora görün bence geç olmasın
    https://m.youtube.com/watch?v=kNQvhdjQokE

0|0
    0|0
  • Kızım doktora git sen neden vücudunda çıkan top gibi şeyleri dikkate almiyorsun? Kötü birsey olabilir doktardan uyanmak olmaz çok utanıyorum diyirsanda bayan bir kadın doğumcu veya cildiyeciye veya genel cerraha muhakkak gitmelisin sağlık ertelemeye gelmez

0|0
    0|0
  • cildiyeye gorun yine de, agda vajinada iyi bisey degil jiletle devam et, o bolge alismis artik ona degistirme, nemli birakma pudrayla tazele ve pamuklu normal kilot giy hergun degistir.

0|0
    0|0
  • O farklı bir şey , ya bende de var ondan , lazerle alıyorlarmış ama ben rahatsız olmadığım için aldırmıyorum , çok küçük bendeki zaten , seni çok rahatsız ediyorsa 15 dk da felan alıyorlar.

0|0
    0|0
  • Kıl Dönmesi canım

0|0
    0|0
  • Tarifle anlamak zor...

0|0
    0|0
  • Yag bezesi olabilir

0|0
    0|0
  • kıl dönmesi olmuştur oynama derim zamanla düzelir

0|0
    0|0
  • bilemedım önce görmek lazım.

0|0
    0|0
  • resim at

0|0
    0|0
  • Gecer gecer..

0|0
    0|0
  • Beze olusmus dermatolojiye git bence ;)

0|0
    0|0
  • Muhtemelen kil donmesi dicektim ana kil yok dedin bilemiyorum

0|0
    0|0
  • doktora git kurcalama

0|0
    0|0
  • doktora gtı sacma sapan yorumlara bakma

0|0
    0|0
  • Yipraatmayin oranizi ya yazik

0|0
    0|0
  • Kıl Dönmesi olabilir

0|0
    0|0
  • Ya elbette sagligin icin soruyorsun ve umarim bir an once kurtulursun ama yine de boyle seyleri acik acik sormayin, insani cinsellikten sogutuyorsunuz. Boyle sorular gore gore vajina diyince midem kalkiyor. Doktorluk bir sey oldugu belli yani direkt doktora git, burada cozum falan cikmaz.

0|0
    1|0
  • Git bir doktora her şeyin Çözümü ks değil

0|0
    0|0
  • Gecer gecer alismasi lazm

0|0
    0|0
    • 2-3 aydir var ama

• ediyorum ama 8 saat calisiyorum birde devamli calis çalış terleme filan oluyo hergun duş aliyorum ama

• Hic birsey yok devam temizsin vucut yapiyordur stres felan varsa

Kızlar Ne Diyor 4

• Onunla oynamaksizin Dr a gorunun

0|0
    0|0
  • Vücudun pisliğini atıyor pek önemli birşey değil

0|0
    0|0
  • Yağ bezesi olabilir

0|0
    0|0
  • Kıllarını tersten alıyorsan çıkabiliyor. Bende jiletle almıştım, bende de çıkmıştı çok korkmuştum büyür dağılır diye, patlatmaya calstm olmadı da. Bepanten sürdüm bide çok sık alıyordum okadar sık almadım bir süre, bol şeyler giydim biraz geçti.. Benimki sivilce gibi bişydi seninki siğil mi sivilcemi acaba

0|0
    0|0
    • siğil değil ondan eminim sivilce gibi birsey ama ucu yok iste patlattim igneyle beyaz kan karisimi birsey çıktı

Yükleniyor...