Kızlardaki bu bakireyim ayakları

Herkesin bir iliskisi var, sorsan hicbiri sevmiyor Baksan herkes hamile, sorsan herkes bakire...

Herşeyi yapıp da bir ilişkiye girmeyen kızlar. sorum size. gerçekten kendinizi öyle hissediyor musunuz ?

Güncellemeler:
amacım mahalle baskısını ortaya koymak değil. amacım dürüstlük. dürüst olun. ne kendinizi ne başkasını kandırın.

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Bunun nedeni sizlersiniz... Siz yapınca olur, kız yapıyorsa "dur şu o*ospuya bir de ben koyayım"... Evlenmeden önce yatmışsa muhakkak sizinle de yatmalı... O kız arık erkeklerin mezesi...

Bu kahpe mantıklar sizlere ait beyler. Hiç de kızmayın kızlara. Onların rol yapmasının nedeni sizsiniz.

Dürüst olanların başına gelenleri görüyoruz.

Kahpe adamlar için yaşasın KIZLIK ZARI DİKİMİ ve öbür naneler... Bu kahpe adamlar bunu hak ediyor.

5|3
    0|1
    • açık söyleyeceğim. bir kez yaptın diye sürekli yapmak zorunda değilsin ! sevdiğin adamla yapmışsındır amenna. ama gelene geçene kuyruk sallayım sorduğunda bakireyim şöyleyim veya her boku yiyip bir onu yapmadan bakireyim diye ortada gezenlere lafım.

• yorumlara verdiğiniz cevaplar gerçekten seviyeli ve düzgündü. hoşçakalın.

• Teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 4

• Girende çıkanda bize. Sana ne oluyor ? Ucumu dokunuyor. ?

7|5
    0|4
  • sana kalsa sneın azgın abazalık şehvetin için kimse bakire olmamalı demi waybe bugün yarın evlendiğindede umarım öyle düşünürsün evleneceğin kız bakire değilim dediğindede umaırm böyle geniş anlayışlı olursun diyicem ama nerde senin gibilerin kanında var

4|0
    0|3
    • benim gibileri ne kadar iyi tanıyorsun ki böyle söylüyorsun ? benim lafım böyle geçinenlere. sen niye böyle bir tepki verdin ki ?

• hakaretine özelden cevap vermek istiyorum. mümkünse arkadaşlık teklifini bi kabul ediver. bu kdr yürekliysen madem.

• alkışşş

• Çok kafiyeli olmuş ama kendini bu kategoride harcama. Kendini geliştirmeye çalış.

1|2
    0|1
  • Kökune kadar bakıreyım. Bellı olmaz orası sana ne kı hem, mılletın namus bekçiliği sana mı düştü?

2|2
    1|3

Erkekler Ne Diyor 3

• dostum o ayakları o kızlara biz erkekler yaptırıyoruz çok şerefsiz insanlarız biz erkekler...

9|1
    0|1
  • iyi de namus dediğiniz sadece bacak arası mıdır?

1|1
    0|0
  • ya sorma birader , her boku yiyolar sonra sadece bakire oldukları için namus timsali kesiliyolarya hepsini bağlayıp tokatlayasım geliyo :D

0|1
    5|0
Yükleniyor...