3 Aylik evliyim suana kadar korunmasiz iliski yasadik esimle amathamile kalmadim. Doktora gittim?

Doktor bana birseyin yok adetin 3 gunu gel dedi pazartesi gidecem ya boyle durumla katsilasan var mi?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Fertil olduğun günlere denk gelmemiştir birleşmeler. Hem daha 3 ay olmuş yani bunda bir sorun yok bence. Eğer hamile kalmak istiyorsan, doktora söylersin ya da asm ye gidersin, orda sana fertil ve infertil olduğun günler hakkında bilgi verirler, ona göre cinsel birleşmeyi yaşarsınız, en kısa sürede de hamile kalırsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• adam gibi doktor seçin ilk başda.. sonra yumurtalık dönemlerini hesaplayın.. ona göre düzgün posizyonda ilişkiye giriniz.. eşiniz boşaldıkdan sonra ayakllarınız yukarıda şekil 5 dakika bekleyiniz.. eğerki bu denemeler olmıyorsa.. eşinizde doktora görünsün ondada sorun yoksa.. alternatif olarak profosyonel yardım alınız.

0|0
    0|0
  • 1 sene içinde düzenlli olarak gerçekleştirilen ilişkiyle gebelik oranı yüzde 80 denir. İlk sene sonunda gerçekleşmezse o zaman araştırmaya başlayabilirsin. Hemen panik yok.

0|0
    0|0
  • Esinde gelsin demedi mi?

0|0
    0|0
  • Bizdede olmustu ayni sey

0|0
    0|0
  • çok normal..
    hamilelik hoop diye gerçekleşmez..
    bir çok tesadüfün bir araya gelmesi gerekir..
    sen denemelerine devam et...
    bakmışsın kendiliğinden oluşmuş..

0|0
    0|0
  • Şimdi yumurtlama dönemi var her kadının adet dönemi her kadında değişiyo 14 günde bir 28 günde bir yani örnek olarak 14 günde bir diyelim seninki adet dönemin bittikten 7 gün sonra senin yumurtlama dönemin oluyo yarısı yani

0|0
    0|0
  • Çok normal bir durum adetten hemen sonraki hafta hergün ilişkide olun mutlaka olur sorun yoksa tabi

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Adetin bittikten sonra yumurtlama döneminde denediniz mi?

0|0
    0|0
    • Adet bittikten sonra Yumurlama dönemi 15 gün sonra başlar.. Bu yüzden adet bitiminden 10 gün içinde korunmasız ilişki yaşanabilir.

Yükleniyor...