Vajinadaki tüyler sorunu?

Ya dün vajinamdaki tüyleri ilk kez jiletle aldım bekleyemedim uzun süre herkez denize vs gidiyor diye yoksa ağdayla alıyorum ama sivilce gibi kırmızı noktalar çıktı ne yanlış yaptım? Neyapbilirim buna karşı krem pudra felan kullansam geçermi?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Jiletle aldiginda oyle yapmasi dogal

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kızılarıklığın sebebi jiletin temiz olmaması ya da uzun süre kullanılmamış olması olabilir.. buzlu su iyi gelir.. krem pudra işe yaramaz.. yüz için biz traş losyonu kullanıyoruz.. ama oraya sürme yakar..:)

0|0
    0|0
  • Bepanthen sur

0|0
    0|0
  • tersine almışsın, bir dahakine jiletle kılları kazıma heleki tersine sakın yapma böyle olur

0|0
    0|0
  • normal ağdadan sonra çıkması

0|0
    0|0
  • jiletle alirsan normal olur

0|0
    0|0
  • tahriş olmuştur , tüylerin çıktığı yönün tersine almışsındır. krem uygula geçr bir kaç güne

0|0
    0|0
  • patlatalım onları

0|0
    0|0
  • jiletle birdaha alma canım ya kıl köklerin gitgide kalınlaşır. Bepanten krem sür geçer merak etme..

0|0
    0|0
  • geçer tabii..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kılların ters yönüne doğru aldıysn o olur ve geçmez hiç ellemdn uzamasını bekle kantaron yağı varsa sür her gece ancak öyle :)

0|0
    0|0
    • Çok kötü ya yanıyor kaşınıyor birde

• evet biliyorm onu ama elleme bak iz kalır felan daha kötü olur kantorn sür dediğim gibi uzadıktn sonra da yine ağdanı yaparsn :)

• Ne bekliyordun ki jiletle alınca öyle olur zaten

0|0
    0|0
  • Off ya bnmde aynjij şu an

0|0
    0|0
Yükleniyor...